FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1557 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak na to zareaguje 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak na to zareaguje"   

takumi
 Wysłana - 8 sierpień 2008 20:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemka,chciałem się dowiedzieć paru rad od "speców" w odzyskiwaniu dziewczyny
Otóż nie bede sie rozpisywać i pisac całej historii o naszym rozstaniu , jak ktos naprawde bedzie chciał wiedzieć to jakoś potem skróce, ale ogólnie chodzi mi o to: mojej byłej chce zrobić na złość i żeby zaczęła sie czuć "niemiło"/zeby sie zaczęła czuć zazdrosna wiem ze jeśli niezależy jej na mnie to bedzie srać na moje akcje i starania ale jeśli jej zależy to mam nadzieje że jakieś wasze pomysły pomogą

Myślałem nad tym zeby zacząć sie kręcić niedaleko jej domu z jakimiś innymi laskami(moimi bliskimi kumpelami-ale ona ich nie zna ) i te kumpele mi same powiedziały że mogą specjalnie jak ona bedzie szła chwycić mnie za ręke czy objąć .Ale jestem ciekaw czy jak moja była mnie zobaczy jak ide z inną laską za ręke czy cos tego to sobie odpuśći i niebedzie chciała mnie odzyskać ?
Mile widziane opinie dziewczyn bo jestem ciekaw jak one by zareagowały

VidaL
 Wysłana - 8 sierpień 2008 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

Raczej nie usłyszysz tutaj nic innego jak obelg pod swoim adresem.

Jak dla mnie takie zachowanie jest kretyńskie i dziecinne.

Roz***ał się związek i trza to przyjąć z godnością, a nie zabawiać się w chore jazdy rodem z podstawówki. No chyba, że w tej podstawówce się jest

Ekspert -

olciacnt
 Wysłana - 8 sierpień 2008 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

Znam to z opowiesci. Jak jedna strona ma kompletna zlewke na druga to ta druga jest chetna, jak sie stara to ta druga jest niechetna. To jest dobry sposob, ale nie jesli mowimy o powaznym zwiazku. Powiedzmy, ze ta Twoja dziewczyna poczuje zazrdosc i wroci, ale wystarczy ze bedzie miala Cie w garsci i zszybko jej sie znudzisz.

Na 70% wroci jak dla mnie, ale nie polecam tego sposobu. I nie radze raczej, zeby Cie obejmowaly czy chwytaly za reke. Wystarczy jak Cie z nimi zobaczy.

bic44
 Wysłana - 8 sierpień 2008 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

czemu, tak sobie poobejmuje czy co tam jeszcze dodatkowo z tymi koleżankami^^

blog treningowy:
[http://www.sfd.pl/BLOG%3A_bic44_%26_TREC_-_90dni_budowania_formy-t484799.html]
klikamy na dzieciaki:
[[http://www.hszdesign.com/reszta/zetodwudziestoslaw.php]]

White_Rose
 Wysłana - 9 sierpień 2008 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

dziecinny sposób

Optymizm to wiara, która prowadzi do osiągnięć :D

Znawca -

Bärt
 Wysłana - 9 sierpień 2008 01:30      [zgłoszenie naruszenia]

Ale w jakim celu chcesz ją odzyskać, bo nie rozumiem? Żeby mieć z chwilę podobny problem? Zapomnij o tej, i zajmij się następną. Ewentualnie znajdź sobie jakieś bardziej konstruktywne zajęcie, i poczekaj, aż następna sama się trafi

@White_Rose Sposób dziecinny, a i tak cała masa ludzi tak robi

"If you want a picture of the future, imagine a boot
stomping on a human face -- forever."

Tricownik
 Wysłana - 9 sierpień 2008 13:51     
 Usunięta przez Maciej_TBS za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

White_Rose
 Wysłana - 9 sierpień 2008 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem, a jak się czyta takie tematy to może być tylko żal takich osób. Ale cóz bywa

Optymizm to wiara, która prowadzi do osiągnięć :D

Znawca -

energiaaaa
 Wysłana - 9 sierpień 2008 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

może i to wypali.
ale ... jest zbyt dużo innych wariantów takiej sytuacji, żeby się nie okazało, że po zobaczeniu Ciebie z inną panną dała sobie spokój i że szuka innego

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -

takumi
 Wysłana - 9 sierpień 2008 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

No ona juz sie spotyka ze swoim pedałkowatym kolegą i wkurza mnie ze ten **** już jak bylismy razem to powiedział mojemu kumplowi(bo ten go przycisnął)że zarywa do mojej wtedy dziewczyny.Bardziej che zrobic temu kolesiowi na złość żeby to ona teraz jego rzuciła no bo obić ryja mu nieobije bo może byc przypał chociaż dałoby mi dużo to satysfakcji

Ale jak ktoś wczesniej w innym temacie napisał "Osoba odbijająca i ta która dała się odbić, pasują do siebie idealnie - dwie miernoty, a zwycięzcą będzie ten porzucony."

mm90
 Wysłana - 9 sierpień 2008 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

zostawila cie dla innego

z nim sie bawi i jest jej za***iscie

jak zobaczy cie z kolezanka, spojrzy ci w oczy

i zobaczy ten zydowski blysk

zobaczy ze udajesz

zmalejesz w jej oczach

bedzie jej Cie żal

taka jest prawda.

"I walk a higher path son."

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak na to zareaguje

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Brak tematów rozmowy. | Co zrobic z tym "fantem" | społeczenstwo kastowe czy ki... | Jak to rozegrać ? | Obrażona nie wiadomo za co... | Wolę koleżankę od niej . | moje małe szczęście... co z nią? | Problem_po_rozstaniu | 2 opcje | Nie wierzy w moją miłość | Jak to rozegrać? | problem z dziewczyna | Niemogę o niej zapomnieć | Koleżanka, piwo. | wciąż kłamie.... | pomysl na spotkanie - prosze o pomoc | tanie alko daje cynk | grypsowanie | więzienie | kino domowe wieża | omena | masaż | WESELE | the crims | aisis | szczesio | donnie darko | scat | panasonic sa ak45 | hepar | szukam kobiety | palec w dupe | palec w pupe | pupcia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.