FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19339 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Jak napisac pismo o wypłacenie wynagrodzenia 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak napisac pismo o wypłacenie wynagrodzenia"   

bardota
 Wysłana - 23 listopad 2004 08:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Były pracodawca nie chce mi wypłacic wynagrodzenia.Zanim skieruje sprawe na droge sadowa chce sprobowac rozwiazac ta sprawe polubownie.Wysłac pracodawcy pismo, w ktorym wzywam go do ostatecznego wyplacenia wynagrodzenia w okreslonym terminie, jesli nie wypłaci go to skieruje sprawe na droge sadowa. Jak poprawnie napisac takie pismo do pracodawcy????

Serdecznie dziekuje za Waszą pomoc

Amazone
 Wysłana - 23 listopad 2004 08:38      [zgłoszenie naruszenia]

miejscowość, data

Imię i nazwisko
adres

Nazwa pracodawcy.
adres

WEZWANIE DO ZAPŁATY

Na podstawie art. 476 Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 1964 r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami) wzywam do natychmiastowej zapłaty kwoty ... zł z tytułu wynagrodzenia za pracę za okres od ... do ... w wysokości ... zł (art. 85 § 1 i 2 k.p.),

Należność należy wpłacić w terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania na konto bankowe .....
Brak zapłaty w ww. terminie spowoduje wszczęcie postępowania sądowego i w następstwie egzekucyjnego, bez dodatkowych wezwań, a koszty tych postępowań dodatkowo obciążą Państwa, jak też obciążą Państwa koszty zastępstwa prawnego.

Z poważaniem

xxxxxxxxx

-----------------
Tylko nadaj poleconym albo wręcz osobiście, z potwierdzeniem odbioru na Twojej kopii. Pozdrawiam

Znawca -

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 23 listopad 2004 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

Polecony to nie jest najlepszy sposób-najlepiej nadać za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Wtrdy nie można się wymigiwać twierdząc, że list co prawda został wysłany ale nie dotarł, bo poczta nawaliła.

SFD Ju-Jitsu TEAM

Znawca -

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 23 listopad 2004 14:39     
 Usunięta przez Tommygun za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 23 listopad 2004 14:39     
 Usunięta przez Tommygun za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 23 listopad 2004 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej zanieś osobiście i poproś o adnotację na kopii "wpłyneło dnia..."

Znawca -

bardota
 Wysłana - 23 listopad 2004 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

dziekuje ci za pomoc ale to jak mam dostarczyc pismo to nie problem.Problemem jest napisanie tego pima.A dostarcze je poleconym za potwierdzeniem odbioru dodatkowo.Osobiscie mi tego nie podpisze odesle mnie do kogos z pracownikow itd.polecony za potwierdzeniem odbioru .tylko i wylacznie

Serdecznie dziekuje za Waszą pomoc

Amazone
 Wysłana - 24 listopad 2004 02:41       [zgłoszenie naruszenia]

proszę bardzo
%)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak napisac pismo o wypłacenie wynagrodzenia

Warto przeczytać: DZIERŻAWA LOKALU | Jak długo | Kupno mieszkania - kredyt | Sąsiad psychol | Kanar zabrał mi sieciówkę i chce mnie ukarać | Podstawy prawa karnego i prawa wykroczeń | konto | temat pracy magisterskiej - na gospodarkę narodową i regionalną | AC/OC Czy pojadą po zniżkach? | Oprocentowanie lokat po 1984 roku - zestawienie? | wojsko | rozliczenie podatkowe pit 37 | Zwrot podatku | Allegro - zwrot | 50 cc | Problem!! | sliedek | oops | polki nago | eroticon | foruming | buty na zime | minner | pyskatyali | pyskaty_ali | fm group | dupy | macja | tibia | sex bez zobowiązan w Żywcu | facebook profile | madman047 | VLADIV | VLAD | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.