FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2176 razy ¬

ROZRYWKA | Elektronika
Jak nazywaja sie telefony z wysuwaną klapką 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak nazywaja sie telefony z wysuwaną klapką"   

Towasz
 Wysłana - 12 maj 2008 01:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

zapomniałem sobie tą nazwę i niegdzie nie moge znaleźć , wiem że zwa je też sliderami no ale nie o to mi chodzi, raczej o taka potoczna nazwe miedzy polskimi nastolatkami.chyab wiecie o jaki typ telefonu mi chodzi, samsung produkuje dozo takich, i kurcze nie moge sobie przypomniec jak to nazwac, a zasnac juz chciałem godzine temu ale widze ze dopuki sie nie dowiem to nie zmrużę oka.

buee
 Wysłana - 12 maj 2008 01:04      [zgłoszenie naruszenia]

ja słyszałem tylko o nazwie "slider"

Zmieniony przez - buee w dniu 2008-05-12 01:04:57

Towasz
 Wysłana - 12 maj 2008 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

nie no prosze naprawde musi być jeszcze cos bo to siedzi mi w głowie tylko tak głeboko że za nic nie moge tego wydostać.czekam czekam na odpowiedz i sen

potargany
 Wysłana - 12 maj 2008 02:53      [zgłoszenie naruszenia]

Clamshel lub Slider

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 12 maj 2008 05:12      [zgłoszenie naruszenia]

wsuwka wysuwka

Piłsudczyk.

Optikboom
 Wysłana - 12 maj 2008 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

Clamshel ma otwieraną klapkę a slider rozsuwaną

Towasz
 Wysłana - 12 maj 2008 12:20       [zgłoszenie naruszenia]

otóż to . no cóż przespalem sie z tym i chyba mi przeszło , w sumie nie wykluczone że mi sie cos ubzdurało i tak naprawde chce wydobyc jakas nazwe telefonu która nie dokońca jest powszechna czy zwiazana z tym modelem. ale dziekuje za zangazowanie. jeszcze raz podkreslam ze przertowałem gogle i własnie co najwyzej tylko jednowurazowe okreslenie slider sie pojawiało. temat bylby juz praktycznie do wyrzucenia ale moze poczekajmy ze 2 dni moze ktoś jednak nas zaskoczy i załapie soga by chyba tylko tym móglbym sie odwdzięczyć.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jak nazywaja sie telefony z wysuwaną klapką