FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1133 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Jak objasnic cytat w pracy dyplomowej? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak objasnic cytat w pracy dyplomowej?"   

killahh
 Wysłana - 14 wrzesień 2010 17:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam pewien cytat, którego jednej czesci promotor za bardzo nie rozumie. Jak mam w pracy to objasnic? Po cytacie dodac zdanie "Autor mowiac to i to mial na mysli to i tamto" ?

stówa - wydaję ją jakbym spluwał

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 14 wrzesień 2010 20:37       [zgłoszenie naruszenia]

Nie tak sztampowo. Po prostu w następnym zdaniu od razu zacznij wyjaśniać dany fragment własnymi słowami, tylko tak, żeby to się komponowało z całym ustępem tekstu. Możesz zacząc, jak już musisz w ten sposób, np. "(W tym fragmencie/zdaniu)* zostało (tu)* wykazane/przedstawione coś tam, coś tam".

W pracy naukowej raczej się unika zwrotów typu "Autor miał na myśli...", bo to już prędzej zwrot do analizy wiersza, chociaż i tam już się tego unika-fakty, wnioski, własne tezy, analiza, a nie strzelanie co ktoś miał na myśli, bo tego nie wiesz, chyba, że Ci człowiek, którego cytujesz, to powiedział

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2010-09-14 20:41:27

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jak objasnic cytat w pracy dyplomowej?

Warto przeczytać: Problem kosowski - WARTO przeczytać | Wikingowie potrzebuje RUN... | Historyczne "nieścisłości" | Ku Klux Klan | gen. Tadeusz Jordan Rozwadowski | prezydent kennedy i martin luther king zaslurzili smierc? | drzewo genealogiczne bogów greckich | "WYPĘDZENI" - dzisiaj(!) debata(?) | Jakie książki powinni przeczytać Erika Steinbach i Edmund Stoiber? | Szkoła Shteinerowska - need help! | Walki marynarki RP na morzach | Najwieksza Zagadka XX wieku. | Potrzebuje adresow stron | Wiktor Suworow | Konflikt izraelsko - palestyński | Broń nuklearna i wyścig zbrojeń | c24 | adam lebron | kody z pod wieczek | qwerty886 | kod ograniczeń nokia 6300 | amatorskie | -energiaaaa | drew barrymore | spotkanie telefon | energiaaaa | pechowiec | pechowy | Blend | trans | Jestem trans | a moze polskie aktorki | proxy | wojna światowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.