FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3602 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak odróżnić miłość od przyjaźni? Proszę o pomoc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak odróżnić miłość od przyjaźni? Proszę o pomoc"   

meercion
 Wysłana - 3 marzec 2012 09:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.Mam 16 lat i Mam taki problem ponieważ jest pewna dziewczyna która chodzi ze mną do klasy i bardzo mi się podoba.Często wracam z nią wraz z moim kolegą do domu ponieważ mieszkamy niedaleko siebie(czasami się zdarzy że sami we 2 wracamy:D ).Nie wiem co mam zrobić bo często piszemy ze sobą sms i jest miła dla mnie,raz nawet gdy nie miałem podręcznika w szkole to postanowiła że mi podyktuje to co pani kazała przepisać,gdy czegoś potrzebuje to zawsze odpisze na mojego sms z buźką lub innym znakiem graficznym to chyba dobrze.Lubimy ze sobą rozmawiać i uśmiechamy do siebie.Jest bardzo ładna i nie wiem czy ja na nią zasługuję bo do extra przystojniaków nie należę.Nie potrafię rozróżnić czy robi to ona z miłośći przyjaźńi czy koleżeństwa. A boję się wyznać jej że bardzo mi się podoba.
Proszę o pomoc.! Nie wiem co mam Robić?! ;(

Zmieniony przez - meercion w dniu 2012-03-03 09:52:54

FeedMe
 Wysłana - 3 marzec 2012 10:03      [zgłoszenie naruszenia]

o ****a czasami wracaja we 2... gdzie sa rodzice ja sie pytam

HO! HO! HO!

Znawca -

Evana
 Wysłana - 3 marzec 2012 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mów jej, jak bardzo Ci sie podoba, tylko zacznij z nią flirtować i zchowywać się, jak facet, a nie jak kolega. Jak będzie odpowiadała na flirt pozytywnie, to znowu krok do przodu.

Ekspert -

HGG_23
 Wysłana - 3 marzec 2012 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

Np pomasuj jej policzek przytul ją do siebie :) i jak Evana...

baruch
 Wysłana - 3 marzec 2012 10:32      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wyskakuj czasem z deklaracjami

brak czasu

Ekspert -

Eres89
 Wysłana - 3 marzec 2012 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

Myśle, że ona to robi z miłości do ciebie... serio... Weź się dziecko ogarnij ! Nie jest Ci troche głupio, że piszesz o takich 'problemach' na forum ? "gdy czegoś potrzebuje to zawsze odpisze na mojego sms z buźką lub innym znakiem graficznym to chyba dobrze" - gnicie jak z stąd do ********a i z powrotem. Co z tego, że niektórzy Ci coś poradzą, co z tego, że większość wyśmieje, skoro i tak zrobisz po swojemu dalej się użalając i przeżywając... nie ogarniam...

Tex31
 Wysłana - 3 marzec 2012 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

Z miłości to raczej nie, raczej z sympatii jeśli już. Za młody jestes zeby CI radzić jakiekolwiek zachowanie, bo i tak sie nie zastosujesz, więc zbieraj razy, pomoze Ci to w przyszłości.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 3 marzec 2012 11:38      [zgłoszenie naruszenia]

a po co odróżniać?
jak podświadomie czujesz, ze ona lubi cię bardziej to działaj
i naucz się tego od mlodości. To na początku nigdy nie jest miłościa, tylko zauroczeniem

a jak chcesz już naprawdę mieć czarno na bialym
to zauważ jak traktuje innych
jeśli dla Ciebie jest milsza to chyba jasne?
Oczywiście jest jeszcze procent takich dziewczyn, ktore
dla wszystkich są mega slodkie - ale zawsze jest jakiś margines błędu statystycznego

Ekspert -

runelord66
 Wysłana - 3 marzec 2012 12:14      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, nie kocha Cię. Czy mógłbyś sprawić żeby Cię pokochała? Na 99% tak, ale Ci sie nie uda. Nie masz doświadczenia, jesteś za młody żeby wyciągnąć coś wartościowego z porad innych. Niemniej jednak próbuj. Poniesiesz porażkę, ale doświadczenie które zdobędziesz będzie bezcenne.

I do nauki młokosie, a nie o dupach mysleć!

Specjalista -

herbu3
 Wysłana - 3 marzec 2012 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

16 lat to jeszcze gimnazjum czy już nie ?

Gówno jesteś nie Siara! Ja Siarę znam!

Specjalista -

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 3 marzec 2012 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

Mam podobny problem, ostatnio w autobusie uśmiechnęła się do mnie kobieta, bo podniosłem jej parasol-czy to już miłość czy przyjaźń? Dodam, że powiedziała "Dziękuję bardzo " Co z tym zrobić? Dodam, że ona ma na oko 60 parę lat, jeździ dosyć często tym autobusem, ja niedługo 25-co zrobić? Zmienić autobus, wyjeżdżać z miasta, zaproponować wspólny wypad do kościoła czy do poczekalni u lekarza? Wyznać jej, że nic z tego nie będzie?

Pomuszcie!;(((

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2012-03-03 14:06:21

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak odróżnić miłość od przyjaźni? Proszę o pomoc

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | dropsy | niemcy | vistula | motyw dziecka | szczypior | szczypek | bigluchna | miss mokrego pokoszulka | sęp | Marzena | żaba remont | kradziez | jak zalozyc pierscien erekcyjny | Rocco Siffred | wynajem | Konio | nasze tapety | całowanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.