FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13730 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak odzyskać chłopaka? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak odzyskać chłopaka?"   

madeline89
 Wysłana - 9 sierpień 2008 16:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Poruszam temat męczący mnie od dłuższego czasu. Moj ex ma obecnie dziewczyne jest z nia od roku;P Jest calkiem inna niz ja-cicha, spokojna. Wiekszosc naszych wspolnych znajomych (moja i mojego ex) nie moze z nia znalezc nawet wspolnego jezyka. On bedac z nia i tak nie jest jest w 100% wierny. Wiem,ze jestem dla niego wazna i ma do mnie slabosc. A ja nie potrafie o nim zapomniec, przestac o nim myslec. Kiedy sie widzimy,traci dla mnie glowe, jestem dla nego najwazniejsza. Ostatnio spędzilismy razem duzo czasu i mowil, ze zaluje ze sie rozstalismy i zdradzil ja ze mna. Jednak wiem, ze zalezy mu na tej dziewczynie a chlopak sie pogubil . A ja mimo,ze nigdy nie chcialam niszczyc zwiazkow i nie mam nic do tej dziewczyny, chce o niego walczyc, bo jest dla mnie najwazniejszy. Pomozcie,co robic? Jak go odzyskac?

INSOMNIA
 Wysłana - 9 sierpień 2008 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

Albo mi się zdaje, albo najzwyczajniej w swiecie jestes o niego zazdrosna. Jak już przeszkoda w drodze do twojej wielkiej "miłości" w postaci dziewczyny zostanie usunięta, pobawisz się i stwierdzisz, że to jednak nie to.
Tak to niestety z exami bywa

esik
 Wysłana - 9 sierpień 2008 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

"Jest calkiem inna niz ja-cicha, spokojna."
Zatem za***ista
Więc Ty jesteś słitaśną krejzolką?

"Czytajcie Eulera, czytajcie go - jest mistrzem nas wszystkich."
- Pierre Simon de Laplace

Znawca -

WiemTo
 Wysłana - 9 sierpień 2008 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

Związek, nieważne na jakich relacjach jest oparty - rzecz święta i nikt nie ma prawa się do niego wpier/dalać. Tylko słabe i głupie piz/dy nie potrafiące zdobyć silnej przez swą samotność jednostki, wybierają potencjalnie słabszych, trwających w związku, swoich ex. Osoba odbijająca i ta która dała się odbić, pasują do siebie idealnie - dwie miernoty, a zwycięzcą będzie ta porzucona dziewczyna
I powinna ona przyjąć ten fakt do świadomości z nieukrywaną radością, że się takiego syfa bez zbędnego wysiłku pozbędzie.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

esik
 Wysłana - 9 sierpień 2008 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

Dać mu wódki

"Czytajcie Eulera, czytajcie go - jest mistrzem nas wszystkich."
- Pierre Simon de Laplace

Znawca -

everr
złamane serce
 Wysłana - 9 sierpień 2008 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

jak WiemTo

glupia szmata jestes sorry. facet tez. idz lepiej dac dupy komus na imprezie

albo kutac sie pod latarnią za kase, będziesz miała na solarke i na kosmetyki zeby na sobote do klubu sie na bóstwo zrobic ooooo !

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

Specjalista -

DanceMan
 Wysłana - 9 sierpień 2008 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

xhonorata
 Wysłana - 9 sierpień 2008 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

przeginacie chłopcy
pamietaj ze faceci to wzrokowcy i wykorzystaj ta wiedze
chociaz nie wiem czy warto z tego co piszesz

INSOMNIA
 Wysłana - 9 sierpień 2008 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

ever odstaw te koksy, bo sie agresywny robisz

olciacnt
 Wysłana - 9 sierpień 2008 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli on rzeczywiście cos do Ciebie czuje to chyba sam prędzej czy później ją zostawi, więc Twoja ingerencja jest chyba niepotrzebna i może tylko namieszać.

INSOMNIA
 Wysłana - 9 sierpień 2008 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

terefere ide o zakład, że jakby mu "koło jajek" nie skakała koleś by nie kombinował. a tak pewnie młody i głupi ma jeszcze słabość do powiedzonek w stylu: "stara miłość nie rdzewieje" itepe

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak odzyskać chłopaka?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: opowiem Wam niesamowitą historie. | koleżanka z pracy | dziwna sytuacja z byłą | O co jej chodzi? | Jak ją odzyskać ? | Jaki film na spotkanie ? | Taka sprawa | Gdzie te kobiety....yyy! ....prawdziwe takie!! | zerwała:( | Zyebałem? | Zła interpretacja z mojej strony? | Dylemat | za krotkie wiedzidelko | za krotkie wiezidelko | alfa romeo 156 | WSOSP | wosp | mango fusion | mango | raid | Stażyści | od czego jest skrzywiony penis | crack do dsj3 | opa opa | novoslim | one x | ale bajzel | an123 | bohosiewicz | rotatory | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.