FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 30818 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Jak podłączyć PS2 do monitora 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak podłączyć PS2 do monitora"   

Logan1987
 Wysłana - 14 wrzesień 2007 13:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czy spotkał się ktoś z monitorem LCD, obojętnie której firmy, do którego można podłączyć jakimś sposobem konsole PlayStation 2 ?
Czy istnieje może jakiś kabel bądź przejściówka pozwalająca na złączenie obu urządzeń ?

zippermann
 Wysłana - 14 wrzesień 2007 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

Musi to być monitor z wbudowanym tunerem TV, lub musisz dokupić taki tuner zewnętrzny... Są niestety dość drogie.

...
Dla przyjaciół Artur
...

Logan1987
 Wysłana - 14 wrzesień 2007 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki Sog poszedł, słuchaj nie miałem nigdy do czynienia z monitorem z takim tunerem...Rozumiem, że to z którego urządzenia widzi się obraz wybiera się jakoś przyciskiem na monitorze..Ale to co bardziej mnie interesuje to czy będę miał pewność, że kolory i cała reszta będzie zachowana grając na PStwo? Akurat dobrze się składa bo monitor muszę wymienić moja stara wysłużona 15" dogorywa.. :)
Na razie takie monitorki widziałem firm LG i Samsung..czyżby reszta nie produkowała?

zbys
Elektronika
 Wysłana - 14 wrzesień 2007 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

Sa takie urzadzonka do konwersji sygnalu, np:

[http://www.ambientweather.com/ptinn123409.html]

[cgi.ebay.pl/External-AV-to-VGA-Digital-Signal-Converter-PS2-Wii-Xbo_W0QQitemZ220146890838QQihZ012QQcategoryZ147176QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem]

Zmieniony przez - zbys w dniu 2007-09-14 18:01:25

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

zippermann
 Wysłana - 14 wrzesień 2007 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

Na jakości obrazu nie stracisz... a może nawet zyskasz (większa rozdzielczość). Nawet najprostszy monitor ma lepsze parametry niż telewizor.

No i będziesz mógł sobie telewizję oglądać.

Przypomniało mi się właśnie jeszcze jedno rozwiązanie.
Możesz po prostu wejść w poosiadanie karty TV do kompa i do niej podłączyć konsolę. Ma to jeden minus... będziesz musiał włączyć kompa żeby pograć na PS

...
Dla przyjaciół Artur
...

Logan1987
 Wysłana - 15 wrzesień 2007 10:44      [zgłoszenie naruszenia]

No to decyzje chyba podjąłem, na gwiazdkę sie ze starym złoże na nowy monitorek..ten i tak trzeba było wymienić..O karcie TV też myślałem ale skoro muszę monitor wymienić to po prostu trochę dołożę..Te urządzenia do konwersji video trochę drogie są, miałem nadzieje ,że wystarczy jakaś przejściówka za 20-30zł ale widzę, że to bardziej złożony problem..
Mam jeszcze pytanie, rozejrzałem się troche w tych monitorach i niektóre nie posiadają wejścia antena/cable mają np. tylko scart, composite i s-video(chyba, że źle patrzyłem)..jak do takiego czegoś podłączyć kabel zwykły od anteny?? Zgóry dzięki za odp...

zippermann
 Wysłana - 15 wrzesień 2007 14:54      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli jest to monitor z wbudowanym tunerem, to na 100 % posiada gniazdo antenowe w takiej czy innej formie. Bywa ono różnie nazywane: antena, cable, RF, component itp. Różni się też wykonaniem, więc po zakupie monitorka trzeba będzie zaopatrzyć się w odpowiednią wtyczkę... (0,5 - 2 zł).

...
Dla przyjaciół Artur
...

zbys
Elektronika
 Wysłana - 15 wrzesień 2007 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli monitor nie posiada tunera, ale wejscie EURO, lub komponent, to istnieja kable laczace PS2 do tych wejsc, np:
[http://www.allegro.pl/item244665713_playstation_2_kabel_rgb_do_ps2_super_jakosc_3m.html]

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

Logan1987
 Wysłana - 15 wrzesień 2007 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ok dzięki wszystkim za szybka pomoc...

von
 Wysłana - 17 wrzesień 2007 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

vga box wystarczy

NoName90
 Wysłana - 19 wrzesień 2007 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

NIE POLECAM PODLACZANIA PS2 DO KARTY TV!!!

sam podlaczalem i opoznienie miedzy obrazem a ps2 to jakies 1-2s.

tragicznie sie gra.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak podłączyć PS2 do monitora

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Czarna magia - JAVA %-) | access point | Różna częstotliwością taktowania DDR dwóch kości? | Pytanie do znawców, "co sądzicie o tej konfiguracji?" | Nowy winamp | monitor 19' LCD | firefox sie posypał | Koniec umowy. Czy przedłużyć? | telefon z klapką za 1000, 1200zł | album multimedialny - prog | Wtyczka do MS Office 2007 | Mam problem! Pomóżcie towarzysze | jak sprawdzic jakosc stereo?? | Wyciszanie PC! | Kino domowe | zablokowany pop | ilona jankowska | aduśka | seks z psem | macbook | Anna Brusewicz | spirytex | highpriest | high priest | Rewesepl | feromony | stp[y | BagOfBones | lipiny | metylofenidat | rocco invades poland | dx2 | Ray Ban | Yaz | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.