FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2719 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak pogodzić czas na pasje, prace i czas na spotykania sie z kobieta 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak pogodzić czas na pasje, prace i czas na spotykania sie z kobieta"   

maniana256
 Wysłana - 17 sierpień 2009 07:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, mam taki problem poniewaz poznalem dziewczyne (mamy po 20 lat) dla niej zrezygnowałem z pasji jaka była jazda gokartami poniewaz nalezalem do klubu, juz nie chodze na treningi oraz nie wystepuje w zawodach, zrezygnowałem tez z nadgodzin w pracy, odbebnie 8 godzin i pozniej tylko czas mam dla swojej kobiety

gdzies tu przeczytalem ze najwazniejsza dla faceta musi byc pasja, pozniej praca a dopiero pozniej czas dla swojej kobiety, czy zgadzacie sie z tym?

fredens
 Wysłana - 17 sierpień 2009 07:40      [zgłoszenie naruszenia]

aleś głupi, bedziesz żałować. Prędzej niż ci sie wydaje

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

Manho
 Wysłana - 17 sierpień 2009 07:43      [zgłoszenie naruszenia]

Zadam ci proste pytanie: masz być jej partnerem czy niewolnikiem? Nie powinieneś rezygnować z pasji dla dziewczyny a jak tego nie może zrozumieć to ją olej A zresztą co za dużo to nie zdrowo, nie spędzaj z nią całego wolnego czasu

maniana256
 Wysłana - 17 sierpień 2009 07:47      [zgłoszenie naruszenia]

wiem wiem

musze sie ogarnąć przez ten czas jak sie znamy praktycznie nie mam czasu na nic, dawno sie nie widzialem z kumplami, brakuje mi tego byczenia sie samemu w domu albo wyjscie na dzielnice sie powałęsać

fredens
 Wysłana - 17 sierpień 2009 07:49      [zgłoszenie naruszenia]

już sie zaczyna jak widzisz
żeby potem to kumple nie zaczęli ciebie olewać, bo do kogo wrócisz jak dupa cie puści kantem

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 17 sierpień 2009 08:00      [zgłoszenie naruszenia]

Jak czujesz, że Ci czegoś brakuje, to wiesz co robić... Po co pytać?

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Asperger
 Wysłana - 17 sierpień 2009 08:29      [zgłoszenie naruszenia]

potem dupa cie rzuci bo powie że "nie dawałeś jej oddychać"

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 17 sierpień 2009 08:39      [zgłoszenie naruszenia]

Za 10 lat bedziesz szukal jakiejkolwiek pasji lacznie z szydelkowaniem, zeby z domu sie wyrwac

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

zrk
 Wysłana - 17 sierpień 2009 09:12      [zgłoszenie naruszenia]

wszystkie strony nigdy nie beda zadowolone ale zrobienie z siebie meskiej ****y i zrezygnowanie ze wszystkiego watpie zeby wyszlo ci na dobre

moze powiedziec ze nie dales jej oddychac jak i rownie dobrze ze jestes malo interesujacy bo nie masz zadnyvch swoich zainteresowan

wracaj do klubu ,startuj dalej ,i pracuj tyle ile potrzebujesz

maniana256
 Wysłana - 17 sierpień 2009 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

Czuje że mogę się stać pantoflarzem skoro będę na jej każde zawołanie. A nie chciałbym tego. Muszę powiedzieć swojej niuni że sorry ale jadę na trening, do kumpli etc.

zrk
 Wysłana - 17 sierpień 2009 09:55      [zgłoszenie naruszenia]

stary ty juz nim sie stales,rzucajac treningi i odpuszczajac prace,
dobrze ze chociaz w miare sie ogarnoles ,lepiej pozno niz wcale

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak pogodzić czas na pasje, prace i czas na spotykania sie z kobieta

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Co robić? | koniec zwiazku starszna tesknota:( | Rozczarowanie | Sam już nic nie wiem... :(( | pytanie do kobiet- Twoj mezczyzna zapuszcza brode i wąsy czy to zmieni wasze relacje? | problem kumpla ;P | kolejny rebus miłosny%-) | "where is the love......?" | jak poderwac dziewczyne :) | Sytuacja. | Kończenie znajomosci niekoniecznie z byłymi partnerami | pomozcie bo nie wiem juz co robic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | MIŁOŚĆ | Zakochałem się w 32 letniej kobiecie.. | prośba mała! tylko na poważnie | Problem półmetkowy/studniówkowy | zarabianie | pijana bylam | show up trans | biedak | lipomastia | kolezanka z gimnazjum | kluby wrocław | Opowiadania erot | pierwsza milosc 1794 | remont żaba | obcy | danny dumps | jpeg | honda jazz | informatyka | fce | fapowanie | zdjęcia dziewczyn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.