FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2927 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak postąpić ??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postąpić ???"   

krytykant
 Wysłana - 28 luty 2006 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

sog dla autora
dokładnie ***ać qrwy, zateskni, sama przyjdzie a wtedy wyruchac i w trase szmate

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

grzecho2
 Wysłana - 28 luty 2006 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

wilczarz - opisów było wile ale z ich treści można by wywnioskować że chce umnie wzbudzić zazdrość, czy też nauczyć mnie czegoś swymi morałami itp...

a do reszty - no niewiem co opisać wiec dodam za chwile straconego życia po sogu..

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 1 marzec 2006 08:46      [zgłoszenie naruszenia]

odbył sie sparing na opisy,

co wy myślicie, ze nawalałem z nią taką prymitywną medtodą rozmowy pół dnia ........ tak właśnie myślimy <yes>

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Raskus
Biofil
 Wysłana - 3 marzec 2006 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

Autor dokladnie taki sam problem mam ja, tylko gorzej z rozmowami
Raz napisałeś olewac ja a sama przyjdzie?? To prawda?

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

KarolaWLKP
 Wysłana - 3 marzec 2006 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ojej!Tu chyba przyda sie opinia kobiety na ten temat
Hm....sama nie raz robilam tak jak ta Tereska.Daj sobie z nia spokój ,ten typ dziewczyny to nic dobrego
OLEJ JA CHLOPIE!!!!!!!!!Pokaz ,ze nie jest jedyną dziewczyną.Wstaw sobie jakiś opis który choć w teorii,ale jednak będzie skierowany do jakiejś Twojej new miłości!!Niech ma nauczkę!!!!!!!!!!Może dzięki Tobie nauczy się tego,że nie należy tak postępować z facetami (przynajmniej jej kolejny kandydat na ofiarę nie będzie dzięki Tobie cierpieć!!)papapaaaa

Co nie boli, to nie życie, co nie przemija, to nie szczęście.
Ivo Andric

MarvBoy
 Wysłana - 3 marzec 2006 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

moim skromnym zdaniem każdy temat który w pierwszym poście zawiera słowo gg powinien być wypierdalany a autor banowany

co za chory umysł wymyslił gg

ludzie po***ało was do reszty przecież gg to inny świat na którym są inne osoby niż w rzeczywistości i wszystko odbywa się na innych zasadach

do autora***** z Ciebie. Jakbyś był choć odrobine inteligentniejszy niż wymaga zrobienie opisu na gg i chciał żeby poczułą sie tak jak ty wtedy to byś powiedział żeby *******lała bo nie jesteś jej zabawką i***** jej w dupe. Po co sie rozkiniać zresztą to twoja decyzja co też nieświadczy o twojej inteligencji bo w sumie moze zaważyć na twoim dalszym życiu. Wszystkei wydażenia sytuacje kształtują nas w sposób od nas zależy a w chwili kiedy powierzasz takie decyzje obcym ludziom robisz z siebie jakiegoś mamisynka którego trzeba prowadzić za rączke. Byłeś na tyle dorosły żeby mieć dupe to teraz bądz na tyle dorosły żeby z tą dupą sobie radzić.

jedna rada jaką od dziadka dostaniesz odinstaluj sobie gg

Ekspert -

Raskus
Biofil
 Wysłana - 4 marzec 2006 08:13      [zgłoszenie naruszenia]

MarvBoy dzieciaka za ostro zjechałeś
mm ja myśle po częście tak jak on...
Opisy na gg miały na celu ośmieszenie jej przed innymi bo kazdy co ma go na liscie je widzi. I była tutaj walka o ośmieszanie się
A gdy chodził z ta dupą była zapewne inna prawda?

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

grzecho2
 Wysłana - 4 marzec 2006 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

KarolaWLKP - dzięki za zrozumienie...

MarvBoy - co tu dużo pisać nic dodać nic ując, a poza tym troche ci jeszcze brakuje żeby ludzi banować . No wiesz niebede Twojej osoby gwiazdkować, bo uważam, że dużo w tym racji co napisałeś. Przez gadulca można z dobrej przyjaźni (realnej) zrobić wielkie g***, wychodzi tu wiele konfliktów i nie porozumien, z których mozna sie całymi godzinami tłumaczyć . Taka akcja z tym wyszła jaka wyszła, no ale widzisz to była jedyna okazja jedyna! No ale popatrz jak to mówią "Kto nie podejmuje trudów walki, ponosi koszty straconych szans" - i gdzie tu rozwiązanie ? Nie był to najambitniejszy pomysł, ale powiedziałem sobie, że nigdy się do niej nie odezwę jako pierwszy! Zważając na to że nie mam dużego doświadczenia w tych sprawach, zwróciłem się tu taj - bo może ktoś miał podobny problem, i podzieli się na Insomni, ale jednak krytyka jest u Ciebie stoji na lepszym poziomie, mimo tego przyjąłem ją na klatę .

Czaje sprawę że wku**** Cie takie posty, ale czy Ciebie, nie wku**** by takie laski z takim postępowaniem- no pewnie już doskonale wiesz jak sobie z takimi problemami radzić, a mi no jak pisałem wcześniej brak jeszcze doświadczenia. No też temat jest w różnicy wieku, to chyba logiczne, ale wydaje mi się rzadko jest tak żeby starsi się zawsze rozumieli z młodszymi we wszystkim - bez obrazy dziadku .

Raskus - a ty się zdecyduj co chcesz powiedzieć, raz mówisz że wiesz o co mi biega a raz zaprzeczasz, przeczytałeś mądrzejsza wypowiedź i od razu zmieniłeś tok myślenia na temat autora. Dosłownie jak te polskie nastolatki, a dzieciakiem to powinieneś stać na samym końcu kolejki żeby tak o kimkolwiek mówić - pierwszoklasisto .

Zmieniony przez - grzecho2 w dniu 2006-03-04 11:59:14

atomson
 Wysłana - 4 marzec 2006 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

***ać wirutalne znajomości ja miałem takie problemy jak mialem z 14 lat a ty dalej nee napisales ile masz lat bo ktos sie o to już pytał??

MarvBoy
 Wysłana - 4 marzec 2006 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

sprawa stoi tak na gg nie ma znaczenia kto pierwszy się odezwie na dłuższą mete ma jednak znaczenia, że ktoś sie nie odzywa. masło maślane ale tak jest

jesteś w szkole i stoi z 10 cioma znajomymi, nie gadasz z wszystkimi nie zastanawiasz się czemu oni ciebie nie zadadują na gg zaś siedzisz i patrzysz na liste i***** Cie strzela kiedy ludzie Cie olewają. Na żywo nie podchodzisz do laski i nie wrzucasz jej co cie boli na gg odpalasz pierwsze lepsze okienko i walisz co Ci lezy na wątrobie. Na gg potrafisz siedziec godzinami i gadać z klientką z którą spotkasz sie potem i nie wiesz co powiedzieć brakuje Ci min które zastapią te obrzygane emoty itd. itp.

więc nei trzeba być kimś wibitnie inteligentnym zeby wpaść, że gg nie służy do nawiązywania konktaktów czy poznawania nowych dziewczyn. (wyjątki sa nniezaprzecze) Olewanie na gg i dorabianie do tego jakiejś ideologi jest niepoważne. Bo przynajmniej ja tak miałem w wieku 16nastu lat że poznawałem dupe na gg modra mi sie cieszyła jak pisała myslałem, że na mnie leci, czasami mnie wkurzało jak sie nie odzywała a i tak kończyło się, że po pewnym czasie wywalałem ją z listy i zapominałem o jej istnieniu. GG to porażka i to jest prawda a nie jakieś olewanie czy sparinkgi na opisy.

Chcesz żeby poczuła sie jak szmata powiedz jej to w twarz bo to bardziej boli chcesz sie zachowywać jak dzieciak baw sie na gg i niewprowadzaj nas w swoje problemy.
Zobacz ile masz osób na liście które
a) niepochodzą z klasy
b) które poznałeś na katalogu publicznym
c) lasek które wyrwałeś na imprezie, na mieście w bibliotece na kółku różańcowym

potem policz średnią jeśli a+b= c może być jeśli a+b= 1/100 c to masz problem

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak postąpić ???

Strony: 1 2 3