FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2916 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak postąpić ??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postąpić ???"   

grzecho2
 Wysłana - 28 luty 2006 13:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Zgóry napisze do czego odnosi sie tresc tego posta żeby potem niebyło, otóz jak zwykle chodzi o te,że tak brzydko powiem dziwne rury. Czemu dziwne, tłumacze w dalszej cześci.

Oczywiście niebyło by tego tematu jakbym sie nie przejechał, właśnie na takiej jednej dziewczynie. W skrócie akcja była przez zeszłe wakacje byliśmy ze sobą 2,5 miecha nielicząc pół rocznej wirtualnej znajomości.
Dlatego dwa miechy bo w połowie września otuż ta jedyna, ładnie mnie poinforwoła że to już koniec miedzy nami. Każdy kto miał taką akcje wie jak to jest po, wiec niebede tu taj zamulał. Dzięki mojej upierdliwości pojechałem do niej wyjasnić oco poszło, bo jak sama twierdziła że niema sensu już ta rozmowa, a pozatym niema ochoty, ale i tak pojechałem - teraz sądze że niepotrzebnie. Dalsza cześć to taka że już znią niegadałem na realu ani też przez gg. Miedzy czasie poznałem jej koleżnke, że to wielkie przyjacióki ta koleżnka chciała utrzymaywać kontak ze mną. Z tego względu że ją polubiłem, chyba ona mnie też to niemiała nic przeciwko jak sie jej tam nieraz żaliłem i tego typu bzdety...Po czasie sie zorjetowałem że ona naszą znajomość wykorzystała po to aby uchronić czy też tam doinformować jakie mam zamiary odnośnie mojej byłej. Jeszcze niewie otym ale to kwestja dni...(niewiem czy dobrze zrobie że ją otym poinformuje).
Wracając do tematu, otóż z byłą niegadałem nooo moze przez ponad 4 miechy, przy tym trzymjąc ją na mojej liście i ona nie też. Chyba nie musze tu opisywać jakie miała opisy-noramalnie żal'ed. Aż do któregoś dnia(pare dni temu) odbył sie sparing na opisy, nawrzucałem jej ale bez obraźliwych tekstów tylko prawde, ona probówała sie obronić lecz niezabardzo jej to wychodziło. Hehe aż chyba jej nerwy puściły i napisała do mnie. Ja jako chopak bo wielkiem ała, nauczyłem sie troche no i też z Insomni wyniosłem, poprostu niedałem sie. Kobinowałem taką gadke oczywiście na moja korzyść, delikatniej jej wrzucając. Byłem bardzo spokojny bo teraz już to mam gdzieś, ona jak sama pisała denerwuje sie przy tym, bo jej nieodpowiadam na pytania - robiłem to celowo. A teraz ją zlewam jak ona mnie wtedy kiedy nie chciała mi dać 5min ...

No i opatrzcie jakie te rury są zlewam ją jak moge już od kilku dni bo jak tylko jestem dotepny na gg to pisze do mnie oco mi biegało z tym pytaniami - bo jak mówi lubi wiedzieć, a ja jej na to ja też dużo rzeczy lubie wiedzieć ale nie zawsze moge wiedzieć hehe, no i zawsze są pytania które pozostają bez odp. - takimi sobie morałami do niej wale hihi. Pewnie ma do mnie ale, że ją teraz tak traktuje ale tego zę jak jej pokazałem że mi na niej zależy i wiele dla mnie znaczy to miała to gdzieś, nadzwyczajnie olała mnie

Niewiem zabardzo jak mam działać, bo dokońca niechce powiedzieć jej grzecznie odje***aj sie odemnie niemamy oczym już gadać . Chce jej troszke psyche przyorać żeby sie dowiedziała, że chu**o mnie wtedy potraktowała.
A tak nawiasem to porządna dziewczyna, ale z racji wieku postąpiła jak większość lasek (znawcy wiedzą oco biega hehe), zależało mi strasznie na niej przed i bardziej po jak mnie zostawiła, a teraz hmm wsumie no niewiem jak mam postąpić, czy olać całkowicie ją czy powoli zacząc naszą znajomość od nowa

Wiem jedno "olewać delikatnie rure, a same będzie do ciebie leciała". AMEN

(domyślam się że panie na tym forum będą miały do mnie żal'ed, ale cóż zrobić drogie niewiasty przecież taka jest prawda- nie zaprzeczam że są wyjątki)

Z góry dzięki i pozdrawiam

PL4Y3R
 Wysłana - 28 luty 2006 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie se znalazla innego takie sa te malolaty

;)

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 28 luty 2006 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

"któregoś dnia(pare dni temu) odbył sie sparing na opisy"

Ile masz lat chłopak?

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

PL4Y3R
 Wysłana - 28 luty 2006 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

o wlasnie hehe o to tez mialem zapytac

;)

Przemek198
 Wysłana - 28 luty 2006 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

" nauczyłem sie troche no i też z Insomni wyniosłem" - nie podlizuj się

Zamiast się ******łami zajmowac, weź do ręki słownik ortograficzny.

slaweh
 Wysłana - 28 luty 2006 15:00     
 Usunięta przez rafee za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

LeQon
 Wysłana - 28 luty 2006 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Insomnia to umie wyciagnac czlowieka z dolka...

grzecho2
 Wysłana - 28 luty 2006 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

PL4Y3R - chłopaka to raczej niema, bo jeżeli by był jakiś koleś, to jej przyjaciółka od razu by mnie poinformowała, a zresztą po opisach szło by wywnioskować.

roberto 55, PL4Y3R - co wy myślicie, ze nawalałem z nią taką prymitywną medtodą rozmowy pół dnia - no co wy, był to odzew na jej dzieciecy opis.
Wiem że zabrzmiało to troche niepoważnie, jestem odniej troche starszy i pisząc wiedziałem że zrobie że sie wygłupie przed innymi znajomymi, ale dzieki temu nawrzucałem jej delikatnie, a nie musiała tego wysłuchiwać jej przyjaciółka.

Przemek198 - nie wiedziałeś jak odpowiedzieć to sie dowaliłeś do literówki - bez obrazy polonisto :P

LeQon - wiem o tym, dlatego nieraz tu zaglądam, i jak moge pomóc to pomagam

slaweh
 Wysłana - 28 luty 2006 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

" jak moge pomóc to pomagam"

jeszcze jakiś komentarz?

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

wilczarz
 Wysłana - 28 luty 2006 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

podaj jakis jej przykładowy opis na gg, może uda się odczytac jej intencje :)

Jeżeli potrafisz zachować spokój wtedy gdy wszyscy szaleją, to
znaczy że nie rozumiesz problemu.

Przemek198
 Wysłana - 28 luty 2006 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

a zes nas tu wszystkich ładnie podsumował

do jakiej literówki, tam same byki ortografy były
jednak Cie lubie, łapaj Soga

Zmieniony przez - Przemek198 w dniu 2006-02-28 20:31:23

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia