FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 127316 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)"   

GunGun
 Wysłana - 4 maj 2007 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

Miało być: jak lew podczas okresu godowego

No women no cry

100%

slaweh
 Wysłana - 4 maj 2007 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

ze co ma zrobić sweet?

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 4 maj 2007 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież wiesz

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 4 maj 2007 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz, że ja jestem tempy z kontaktuw z kobitami

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Specjalista -

XXwielkiXX
 Wysłana - 4 maj 2007 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

browary wszystko zalatwia

Zmieniony przez - XXwielkiXX w dniu 2007-05-04 21:15:13

Znawca -

^^jacek
 Wysłana - 5 maj 2007 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

zaczne od of topa, czytam sobie tutaj w miare poważne rzeczy zerkam kątem oka w dół a tam popularne tematy: "jak włożyć peniska.." ogień ****a

pozwole sobie zacytować bodajże user slaweh
musisz jeszcze mierzyć siły na zamiary i pamiętaj, że nie każda kobieta jest dla ciebie.

dokładnie tak, dla jednej panny możesz być atrakcyjny (skupmy sie na pierwszym wrażeniu - wygląd) a innej skojarzysz sie z krokodylem i choćbym nie wiem jaką gatke wstawił pójdziesz na ryby a nie na randkę

kiedyś Joey uczył swojego siostrzeńca podrywu, dobre to było :P
oceniasz siebie, obiektywnie w skali od 1 do 10 najlepiej niech kto ktoś zrobi za ciebie, tylko nie fotka.pl bo tam wszyscy mają 10

dajmy na to ze jestes 6, jestes w stanie "wyrwać" max ósemke (dwa oczka wyżej od siebie) twoje "minimum" to dwa oczka niżej czyli czwórka

o ile dobrze kojarze user balkon? ma problem z numerami komórek
może za wysoko mierzysz? może to boli ale nie wszystkim są pisane najlepsze suki w mieście
spróbuj że tak powiem z "normalnymi" a nie z najładniejszymi jakie spotkasz

a z tymi numerami to sprawdze czy tak trudno coś dostać, we wtorek bede w miescie to zobaczymy, dawno sie nie "sprawdzałem" heh :P
zdam relacje

erised
 Wysłana - 6 maj 2007 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

tak sie sklada ze siedze w tym temacie od dluzszego czasu, a ze wiem co przezywalem zanim zaglebilem sie w te tajniki, postanowilem dac kilka wskazowek opierajacych sie na moich przezyciach, wiedzy i doswiadczeniu...

sprawa podstawowa: UWODZENIE MA BYC DLA CIEBIE PRZYJEMNOSCIA A NIE CZYMS DO CZEGO SIE ZMUSZASZ...

mozesz byc (a przynajmniej mozesz stwarzac pozory bycia) ss, supermanem, batmanem, casanova lub nawet teletubisiem czy tez mistrzem Yoda ale co z tego wszystkiego skoro nie bedziesz czerpal z tego przyjemnosci

teraz moglbym opisac teorie uwodzenia i pewnie zajeloby mi to grubo ponad 100 stron ale byloby to gowno warte :D (jezeli chcecie zadawajcie konkretne pytania a postaram sie odpowiedziec na tyle ile umiem) wiec do rzeczy:

powiedzmy ze jest to uwodzenie nieznajomej
idziesz do niej bo masz ochote, Twoj cel to ja poznac, milo spedzic czas i dobrze sie bawic

zaczyna sie pierwszy element uwodzenia - otwarcie
otwarcie to nie jest mrozony tekst ktory zapewni Ci uzyskanie numeru i dobra zabawe... otwarcie to spontaniczne albo zaplanowane pierwsze pare minut spotkania z nieznajoma, ona przez ten czas musi sie dobrze poczuc w Twoim towarzystwie i tu sie zgodze z poprzednikami: MUSISZ JA ZAINTERESOWAC

// teraz wplata sie wiele pytan np odnosnie ss, zauwazmy ze bycie ss jest dobre zwlaszcza dla dziewczyn ktore maja w sobie resztki inteligencji i sa pewne siebie, naruszenie pewnosci siebie podczas zapytania o prawdziwosc wlosow budzi zainteresowanie bo kazdy poprzedni facet steknalby tylko i najchetniej odcial sobie ze dwa wlosy na pamiatke tego "spotkania" //

wracajac, mozesz ja zainteresowac jak tylko chcesz i jak tylko masz ochote, np mozesz podejsc spojrzec sie na nia gleboko i powiedziec:
"pomysl szybko liczbe od 1 do 4, nie mow mi masz juz?", jak powie ze ma po chwili stwierdzisz "wybralas trojke prawda?" wiekszosc osob wybiera 3 ale nie bede Cie oszukiwal ze w okolo 30% wybierana jest inna liczba, co z tego ze wybierze inna ... zobaczcie w tym momencie doszedlem do momentu gdy nie czerpie juz przyjemnosci z pisania tego posta, moze kiedys dokoncze i opisze wszystkie etapy a teraz lece porobic cos innego, pozdrawiam zdesperowanych

mmaassoonn
 Wysłana - 6 maj 2007 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

Sog

Prikrasnyj
 Wysłana - 15 maj 2007 01:53      [zgłoszenie naruszenia]

Takie male skojarzenie. kiedy sie już zdecyduje człowiek na zagadanie do panny na imprezie dobrze jest na początku chwile poobserwować, czy panienka sie do nikogo nie ptrzytula, po prostu stwierdzić czy jest tu bez faceta. W sumie to podstawa, ale sam dxzisiaj widzialem kumpla który próbowal sie odezwać do panny zajetej. Nie raczyla mu nawet odpowiedzić, w sumie nie pytalem sie o co jej mówil, ale całkiem możliwe, że próbowal zacząć rozmowe przez pytamie KTÓRA GODZINA?
Powiedzmy takiej bawiącej sie w męskim towarzystwie. Jak klientka jest z facetami, to podryw na dzika, bez tego że Cie ktos jej przedstawi moze byc trudny.
No chyba że ktoś jest super macho, ew mistrz juitsu.

Lunar
 Wysłana - 18 maj 2007 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

Trzeba pamiętać, kogo i kiedy się zagaduje.

Jeśli panna się nudzi. Siedzi sama w pociągu, a nie, że ma słuchawki w uszach, czy czyta gazetę. - choć to wystarczy jak miło ją zaskoczysz swoją osobą bo jest spora szansa na dużo większe w***ienie :D

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 37 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37