FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 127315 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)"   

BagOfBones
 Wysłana - 26 lipiec 2007 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

osso napisał:
"Ty nalezysz do tych, ktorzy wykonali juz pierwszy krok w celu poprawy 'jakosci' zycia."

Naprawdę? A można wiedzieć jaki krok już zrobiłem? I jeżeli nie będzie następnego, to niby w jaki sposób znajdę sobie dziewczynę? Sorry, że zadaję takie głupie pytania, ale po urodzeniu nie dostałem instrukcji obsługi życia. <lol2> Jestem typem człowieka, któremu wszystko trzeba powiedzieć wprost.

osso napisał:
"Po tym co napisaleś i w jakim stylu to zrobileś wnioskowac mozna ze jesteś w miare oczytany (czytaj-nie jesteś przygłup)."

To komplement? Osobiście głęboko wierzę w swoją inteligencję. Jestem po studiach, a w szkole podstawowej często brałem udział w konkursach pięknego czytania, w konkursach ortograficznych, itp. Wydaje mi się, że moje posty są napisane składnie i bez żadnych błędów ortograficznych. Pomimo tego, że forum to tylko forum, to zawsze przykładam się do tego, żeby to co piszę miało ręce i nogi, i było zrozumiałe dla innych użytkowników.

osso napisał:
"W konfrontacji PEWNY SIEBIE DUPEK - SPARALIŻOWANY NIEŚMIAŁOŚCIĄ GENIUSZ RETORYKI bezdyskusyjnie zwyciężyłby ten pierwszy"

Ja wymyśliłem nawet takie swoje powiedzenie odnośnie tego fragmentu który zacytowałem. Brzmi ono: "Taki głupi, że aż odważny". To właśnie dlatego większość Polaków którzy wyjechali za granicę stanowią prości ludzie, którzy nie myślą o konsekwencjach życia za granicą, natomiast inteligentna, znająca język młodzież po studiach jest pełna obaw i ostatecznie zostaje w kraju. I kto na tym lepiej wychodzi? To samo tyczy się podrywu. Największe młoty mają najfajniejsze dziewczyny, gdyż po prostu nie boją się zagadać. Natomiast kolesie którzy faktycznie mają coś dziewczynie do zaoferowania, najczęściej są sami, bądź mają jakieś przeciętne laski.

Mistmare napisał:
"Ja byłem kiedyś bardzo nieśmiały, antyspołeczny itp. miałem mase kompleksów. Ale zmieniłem się całkowicie"

W jaki sposób się zmieniłeś?

Mistmare
 Wysłana - 26 lipiec 2007 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

Największe młoty mają najfajniejsze dziewczyny, gdyż po prostu nie boją się zagadać. Natomiast kolesie którzy faktycznie mają coś dziewczynie do zaoferowania, najczęściej są sami, bądź mają jakieś przeciętne laski.

Gówno prawda. Myślisz że na zagadaniu można oprzeć związek? I co kobiecie można zaoferować, swoją za***istą wiedze, piękne słówka czy wykształcenie? Nie, można jej zaoferować bezpieczeństwo, emocje, komfort, dobry seks, swoją wyższą wartość, porozumienie na głębszym poziomie i jeszcze pare rzeczy.

W jaki sposób się zmieniłem?
Szukałem po necie sposobu jak zwiększyć swoją pewność siebie i trafiłem na stronke lover.pl . Tam na forum spotkałem sie ze społecznością gości którzy chcą mieć fajny styl życia, ściśle związany z kobietami. Dzięki tym gościom miałem motywacje żeby się zmieniać.
Zmieniłem przede wszystkim swój lifestyle, z siedzenia przed kompem na aktywny i sprawiający mi przyjemność. Zacząłem pozytywnie myśleć. No i przede wszystkim zacząłem podchodzić do lasek, poznawać je, bawić się z nimi, uwodzić, przebywać w gronie koleżanek (tu bez przesady) i robić fajne rzeczy . Zmieniłem też sposób myślenia o wielu sprawach.

Jeśli chcesz się zmienić to musisz wiedzieć co chcesz zmienić, musisz wiedzieć jak to zmienić, i musisz mieć do tego motywacje.

Zmieniony przez - Mistmare w dniu 2007-07-26 23:09:37

St. Alin
 Wysłana - 27 lipiec 2007 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

Oho, ile dajesz że każdy następny wbije się na ten serwis. 3/4 wejdzie na forum i będzie szukać szczęścia, jakie ty znalazłeś

Powiedz....

Ile dali Ci za reklame

A swoja drogą to ostatnio też myślałem o jakimś dobrym sposobie, i taką gadkę wydumałem:

<podchodzisz do dziewczyny> Może nie powinienem, ale... podobasz mi się. Wiem że nie ocenia się ludzi po wyglądzie, jest to proste i niedorzeczne, i... mogę się założyć że nie bez powodu masz taki wygląd. Odzwierciedla on wnętrze, ale aby sie o tym przekonać musiałbym Cię zaprosić na kawę. (końcówki nie mam, ale jednak patent chyba niezły).

Poza tym że nagle upada mi przed jej nogami książka i sie schylam... nie, glupie ;p ... ale moze i ona sie schyli

"Jeżeli doczytałeś do tego miejsca, prawdopodobnie powyższy opis w jakimś stopniu dotyczy również Ciebie."

który z was też tam jest?... kurva

Zmieniony przez - St. Alin w dniu 2007-07-27 00:26:42

In the memory, you will find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up

Mistmare
 Wysłana - 27 lipiec 2007 16:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ile dali Ci za reklame

mam nadzieje że to był żart. Po jakimś czasie z tego forum przerzuciłem się na inne, bo to jest zdecydowanie dla początkujących.

Ale ten Twój patent jest taki po******lony że... Powiedz to lasce a ona będzie sie zastanawiała czego ten desperat od niej chce no chyba że powiesz to z odpowiednią intonacją i pewnością siebie (w co wątpię), ale wtedy działa niemal każda gadka.
Słowa w ogóle nie mają jakiegoś szczególnego znaczenia przy podejściu do dziewczyny.
Patentu z książką nawet nie skomentuję.

Tak to jest jak ktoś siedzi w domu i myśli jak wyrywać laski zamiast to robić.

Zmieniony przez - Mistmare w dniu 2007-07-27 16:26:08

osso
 Wysłana - 27 lipiec 2007 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

Po jakimś czasie z tego forum przerzuciłem się na inne, bo to jest zdecydowanie dla początkujących

no stary, to kiedy ja będę mógł się przenieść na jakieś forum dla zaawansowanych? Czy najpierw mam iść na forum dla średnio zaawansowanych?

Zmieniony przez - osso w dniu 2007-07-27 20:37:00

[img][img223.imageshack.us/img223/4989/9adc2b66942ff0dfbd1.gif[/img]]

Mistmare
 Wysłana - 27 lipiec 2007 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

Najpierw przeczytaj całego lovera (strone, nie forum), jak będzie trzeba kilka razy i zacznij się zmieniać.

A co do forum to radze Ci żebyś skupił sie na razie na tym z lovera, tam pisz o swoich postępach, dyskutuj itd. Możesz wchodzić na bardziej zaawansowane np uwo.pl ale nie wypowiadaj się tam.

Pawulon100
 Wysłana - 27 lipiec 2007 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

Hey,
Czemu od razu desperat?
Fakt kobiety czesto ciezko nam zrozumiec kobiety ale nie jest az tak zle. Nie chce tu zadnego portalu faworyzowac a na pewno reklamowac ale na TylkoRazem.pl do poczytania jest pare fajnych artykulow wlasnie na temat milosci i calkiem neizly kurs milosci napisany przez jakiegos psychologa. W wolnym czasie warto przeczytac .... moze wy macie jakeis fajne linki??

BagOfBones
 Wysłana - 28 lipiec 2007 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Zajrzałem na tę stronę o nazwie lover.pl, przeczytałem już dość sporo artykułów i pozostaje mi tylko przytoczyć tutaj cytat wypowiedziany przez S. Anioła (który to z kolei cytował Sofronowa) z kultowych "Alternatyw 4":

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu mało"

Za "mądrego" wystarczy podstawić jakiegoś mega podrywacza, a za "głupiego" - kogoś, kto od zawsze miał problem z dziewczynami.

Zmieniony przez - BagOfBones w dniu 2007-07-28 14:32:36

Mistmare
 Wysłana - 28 lipiec 2007 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

Błąd, wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz się zmienić. Ja od tego tekstu zacząłem się zmieniać.

Jeśli mega podrywacz wpadnie gdzieś na artykuł który mógłby ulepszyć jego grę, niekoniecznie go przyswoi, nawet jeśli chce tego.

Więc cytat nie na miejscu.

Te artykuły dają motywacje i kierunek w w którym masz się zmieniać. To nie są żadne zaklęcia których przeczytanie załatwi sprawę, wszystko zależy od Ciebie i Twojej woli. Najpierw to musisz zrozumieć

Zmieniony przez - Mistmare w dniu 2007-07-28 14:46:18

BagOfBones
 Wysłana - 28 lipiec 2007 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

Mistmare napisał:
"Te artykuły dają motywacje i kierunek w w którym masz się zmieniać. To nie są żadne zaklęcia których przeczytanie załatwi sprawę, wszystko zależy od Ciebie i Twojej woli."

No właśnie i o to mi chodzi. Jeżeli ktoś nie potrafi się zmienić, to chociażby przeczytał wszystkie dostępne materiały świata na temat relacji damsko-męskich, to i tak nic mu to nie da. I podobnie jest ze mną. Ja to wszystko wiem. Rozumiem, co trzeba zrobić, aby zdobyć dziewczynę. Wiem gdzie tkwi przyczyna moich lęków i obaw. Ale i tak nie jestem w stanie nic z tym zrobić... bo nie i ****. Po prostu nie mogę się przełamać.

Żaden spośród artykułów zamieszczonych na lover.pl nie jest w stanie sprawić, że nagle się odmienię i zacznę podrywać laski. Co więcej, niektóre z nich uważam za kompletne bzdury (np. Droga do celu). Zresztą tu nie chodzi tylko o tę jedną stronę. Nie wierzę, że człowiek jest w stanie się zmienić po przeczytaniu jakiegoś "suchego" tekstu.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 37 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37