FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 127316 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)"   

Pawulon100
 Wysłana - 28 lipiec 2007 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

Przejrzalem ta strone lover.pl, ale wydaje mi sie ze to sa teksty raczej dla ludzi mlodych, ktorzy nie staraja sie od samego poczatku budowac czegos trwalego a poderwac dziewczyne. Natomiast w [http://www.tylkorazem.pl] wydaje mi sie ze sa teksty dla ludzi starszych, takich ktorym zalezy na czyms iwecej niz jednej randce..... chyba ze sie myle Najlepiej jak ocenicie tego e-booka i teksty sami....

Mistmare
 Wysłana - 28 lipiec 2007 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

BagOfBones, z pesymistycznym podejściem nigdy się nie zmienisz. Ja sie chciałem zmienić od jakichś 10 lat:D starałem sie z całych sił i gówno wychodziło.

Nic dziwnego że nie możesz podejść do dziewczyny, to siedzi w Twojej podświadomości i puki nie zaczniesz prawdziwej zmiany będziesz się męczył z tym ciapowatym sobą całe życie. Każdy się może zmienić, choćby nie wiem jaką cipą był. Ty po prostu tego nie chcesz, podświadomie boisz się zmiany, ja to nazywam lenistwem. Twój wybór.

Artykuł droga do celu jest ważny bo pokazuje Ci jak masz myśleć tak żeby to dawało lepszy skutek.

Przejrzałem to tylkorazem i jest tam dużo dobrych rzeczy, taka łagodniejsza wersja lovera:D

Zmieniony przez - Mistmare w dniu 2007-07-28 16:00:50

Drumer
 Wysłana - 18 sierpień 2007 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

No tak panowie wszystko tu bardzo ładnie opisaliście. Mam do was tylko jedna małą prośbę a dokładnie czy moglibyście powiedzieć w jaki sposób pokazać dziewczynie że mi na niej zależy? Otóż jestem bardzo nieśmiały w tych sprawach.
Spotykam się już od jakiegoś czasu z pewną dziewczyną, spacery po parku, wypady do różnych lokali itp. Widzę że jest mną zainteresowana. Chodzi mi o to w jaki sposób okazać jej że jest dla mnie ważna i chciałbym z nią być.

Acha i jeszcze jedno, to nie jest prowokacja.

XXwielkiXX
 Wysłana - 18 sierpień 2007 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

a dokładnie czy moglibyście powiedzieć w jaki sposób pokazać dziewczynie że mi na niej zależy?

Jeśli czytałeś dokładniej, to wiedział byś że tego nie powinieneś pokazywać.

Zresztą poczekaj na starszych wyjadaczy i sie dowiesz co i jak.

Znawca -

Drumer
 Wysłana - 18 sierpień 2007 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm mówisz żeby tego nie pokazywać... Ale wydaje mi się że wtedy ona pomyśli że nie jestem nią zainteresowany i stwierdzi że szkoda jej czasu na mnie.

XXwielkiXX
 Wysłana - 18 sierpień 2007 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli jej zależy, to właśnie ona zacznie zabiegać o Twoje względy tak, jak robisz to teraz Ty.

Znawca -

Mistmare
 Wysłana - 19 sierpień 2007 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

To nie do końca tak. on musi przenieść znajomość na następny poziom. Jeśli widać że jest zainteresowana to sprawa jest prosta. Weź ja na romantyczny spacer i na końcu lekko pocałuj. Cokolwiek, to tylko formalność

Zmieniony przez - Mistmare w dniu 2007-08-19 14:28:18

Drumer
 Wysłana - 20 sierpień 2007 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie o to mi chodziło Mistmare. Dzięki wielkie za odpowiedź.

iwonka_87
 Wysłana - 19 wrzesień 2007 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

sog

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Znawca -

mistrzu24
 Wysłana - 10 listopad 2007 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

gdzie mogę poczytać o SS i Pułapka przyjaciela??
są tu gdzieś na forum?? linki do tego??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 37 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37