FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 127316 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)"   

m cabron
 Wysłana - 4 październik 2008 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

no co prawda to prawda...
ile kolesi sie poniża i próbuje być z panienką która go nie chce... mówi mu to dosłownie a on nnie dalej swoje...

no ****a w tych czasach nie ma prawdziwych twardych facetów??

..........

arol1983
 Wysłana - 11 październik 2008 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

Witam, wydaje mi się, że dla wartościowych dziewczyn bardziej liczy się to, jakim się jest człowiekiem, liczy się bardziej dla nich charakter niż wygląd. Co prawda, kobiety mają trochę inne potrzeby niż mężczyźni. Nie trzeba być nie wiadomo kim, aby zaimponować kobiecie, wystarczy być jedynie sobą i nie udawać nikogo innego, kim się nie jest. Takie jest moje zdanie.

nie ma brzydkich kobiet i nie ma kobiet nie do zdobycia

mati1234p
 Wysłana - 11 październik 2008 19:37      [zgłoszenie naruszenia]

że dla wartościowych dziewczyn bardziej liczy się to, jakim się jest człowiekiem

mało jest dzisiaj takich...

'A przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka...'

Znawca -

arol1983
 Wysłana - 12 październik 2008 00:01      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś też tak myślałem, że mało jest wartościowych dziewczyn. Czasami szuka się po prostu w nieodpowiednich miejscach, na przykład na dyskotece ciężko jest znaleźć wartościową dziewczynę. Na ulicy jest chyba różnie. W szkole powinny być dziewczyny na poziomie, przynajmniej niektóre. Z pewnością jest dużo fajnych dziewczyn, które myślą podobnie jak my, z tym, że to facet powinien zrobić pierwszy krok. Jak to się zwykło mówić - jak nie poznasz, to się nie przekonasz.

Piromanek
 Wysłana - 18 listopad 2008 03:12      [zgłoszenie naruszenia]

Szlajanie się po dyskotekach pubach i klubach to chyba naj****owszy pomysł żeby poznać kogoś na stałe Szczególnie że z reguły w takich miejscach jest taki dziwny klimat walki i zawiści (przynajmniej w Warszawie) Raz mało co nie zacząłem się z jakimś podpitym debilem na******lać bo mu się nie spodobało że się przysiadłem do stolika który pozornie wolny a obok trochę dalej siedziała jego dziewucha (nawet nie miałem zamiaru z nią gadać). Chociaż znam parę par co w ten sposób się poznały. Gdzie szukaj kobiety? W miejscach gdzie sam lubisz być. Jedna parka znajomych poznała się pod.....

..... kościołem

A inna jak była na spacerze - każde ze swoim psem na osiedlu. Nie ma dobrej reguły, nie ma dobrych miejsc. Po prostu trzeba nawiązać kontakt i mieć trochę szczęścia - to wszystko :)

Zmieniony przez - Piromanek w dniu 2008-11-18 03:13:49

Nie planowanie powodzenia to skazanie siebie na klęskę.

Szczęście nie zależy od liczby przyjaciół tylko właściwego ich doboru

Piromanek
 Wysłana - 18 listopad 2008 03:15      [zgłoszenie naruszenia]

Dla KAŻDEJ panny której facetem masz być liczy się to jakim jesteś człowiekiem. Te co szukają sponsorów bo im wygodnie nie pracować też sobie znajdą połówki kiedyś jak poczują upływ czasu.

sadychor
 Wysłana - 21 listopad 2008 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko kto będzie chciał przechodzone pudło ze zjechaną psychiką? Chyba nie da się przejść nad dawaniem d za kase/just4fun do normalnego życia...

arol1983
 Wysłana - 21 listopad 2008 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

mam przeczucie, że masz rację

Piromanek
 Wysłana - 21 listopad 2008 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego nie? Pytanie co dziewucha robi na codzień. Wiedziałeś o tym że prawie 10% studentek w Polsce się utrzymuje albo ze sponsoringu albo z prostytucji? To z drugiej strony jest dziwne bo studenci nie mają żadnych problemów ze znalezieniem pracy

Wiecie co jeszcze mnie zastanawiało? Co powoduje że dwójka głupich tępych dresiarskich z***ów z których facet koksuje i popija, a dziewucha ma pretensje do niego że pije pije (ona też sama też popija ale uważa że kobiety się nie uzależniają od alkoholu) robi na codzień żeby się z sobą nie nudzić... Chyba kopulują 3 razy dziennie z takimi zrytymi bezmózgimi baniami. Znam przypadek z neta bo koleżka raz taką rozgryzał. A na szczególną uwagę zasługuje że ona ma dzieciaka z jakimś innym palantem ale ten mimo tego zgodził się na bycie z nią mimo że to nie jego dziecko.

Ech chyba te dresy nie są czasem tacy źli

arol1983
 Wysłana - 22 listopad 2008 10:57      [zgłoszenie naruszenia]

W sumie dres, też człowiek Ja nie rozumiem panienek, którym imponują dresiarze. Nie wiem czym oni im imponują, chyba tylko siłą, być może są z nimi tylko z tego powodu, że czują się przy nich bezpiecznie, bo większość dresiarzy nie potrafi się kulturalnie zachować. To przykre, że studentki się sprzedają, nie wiem czemu tak jest, co jest w tym przyjemnego, aby oddawać swoje ciało różnym facetom, dziwi mnie to, że się tym nie brzydzą, co robią, według mnie jest to obrzydliwe. Przecież jest chyba wiele możliwości znalezienia innej, porządniejszej pracy, niż prostytucja.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 37 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37