FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 128526 razy ¬

ROZRYWKA | Mio
Jak postpowa z kobietami - poradnik dla desperata %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postpowa z kobietami - poradnik dla desperata %-)"   

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysana - 30 maj 2009 21:35      [zgoszenie naruszenia]

- wypada podej do cakiem nieznajomej dziewczyny na ulicy?

A s jakie czciowo nieznajome dziewczyny na ulicy ?

- napisz, prosz, jeszcze sowo jak sie honorowo wycofa jeli dziewczyna powie ze nic z tego, nie da mi numeru, mam spada.

Dalej bd pewny siebie, pozytywnie bd nastawiony, lekki umiech i jaki tekst typu:
* Rozumiem, sam nie jestem chtny do dawania numer nieznajomym
* Nie ma sprawy, dziki za rozmow

Albo moesz te z tak lekk ironi:
* (Gbszy umiech) auj, auj, taka okazja si ju nie trafi
* Nie tak ostro, miego dnia

"Atak kosmitw to nic w porwnaniu z atakiem gupoty"
Moon

Ekspert -

tomorrowoc
 Wysana - 30 maj 2009 22:26      [zgoszenie naruszenia]

A powiedzmy jeli powie e nic z tego, to lepiej odpuci od razu, czy troch j pomczy?

Wiem, e nie ma uniwersalnych rozwiza, ale wole jednak rozway rne moliwoci

Lalala

INSOMNIA
 Wysana - 31 maj 2009 13:49      [zgoszenie naruszenia]

A powiedzmy jeli powie e nic z tego, to lepiej odpuci od razu, czy troch j pomczy?

jeli ci nie chce da numeru to nie mcz si - nie zainteresowae jej sob

jeli to pytanie pada na samym pocztku rozmowy zanim pytasz o numer, ale laska przejawia jakie oznaki zainteresowania to mona pokombinowa Jeeli ci powie co w stylu "sorry, mam chopaka", to(zaley czy bdzie zainteresowana twoj osob - atwo to wyczu) moesz obrci to w art typu "no przecie nie chc ci go odbi" i dalej prowadzi rozmow, moesz mielej te zagra typu "zawsze mylaem, e kobiety lubi troszk ryzyka" i rzuci jej wyzwanie tym samym, jak bdzie zainteresowana to dostaniesz na koniec numer

zaley wszystko od ciebie i od tego, do kogo podbijasz - no i najwaniejsza mowa ciaa

tomorrowoc
 Wysana - 5 czerwiec 2009 20:54      [zgoszenie naruszenia]

Dobra, ju prawie mam taktyk opracowan - niedugo chyba do jakiej panny podbije.

Mam jednak jeszcze jedno pytanko. Czsto wida fajne dziewczyny z koleankami. Powiedzmy id dwie, a ja chciabym uderzy do jednej.
Nie wiem za bardzo jak w takiej sytuacji si do tego zabra.
Mam podbi do tej ktra mi si podoba, a koleank ola?

Kurva, zabieram si do tego jak nie wiem co. Ale niestety w tych sprawach jestem*****.

Lalala

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysana - 6 czerwiec 2009 10:32      [zgoszenie naruszenia]

We Ty pierw zacznij zagadywa jedn dziewczyn, przy dwch si zaraz speszysz i bdzie dupa. Zabierasz si do tego, jakby nie wiem co to byo, zalene od Twojego ycia albo mierci. To tylko rozmowa z drugim czowiekiem...

Normalnie podejd do dwch dziewczyn, powiedzmy s w centrum, albo id ulic zacznij gadk do dwch dziewczyn, zobaczysz jak na Ciebie zareaguj, bdziecie sobie rozmawiali, a potem we numer od obydwch i zadzwonisz do tej, ktra Ci si bardziej spodobaa. Jak nie wypali, zawsze masz ten 2 numer

Tylko pamitaj, jak dostaniesz numer, nie znaczy, e chce si umwi
Ja kiedy dostaem numer, dzwoni i sysz "mam chopaka", a ja: to po co mi numer dawaa ?

Id wreszcie na miasto i zacznij gada do dziewczyn, WYCIGAJ WNIOSKI, a nie co 2minuty pytasz na forum o kad gupot. Pomyl chwilk, postaw si w jej sytuacji co Ty by zrobi. Nie masz koleanek? Pogadaj z nimi na rne tematy, podrywanie, itp.
/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-06-06 10:34:13

Moon

Ekspert -

Piromanek
 Wysana - 9 czerwiec 2009 00:35      [zgoszenie naruszenia]

No trzeba z lask pogada z dobre 15-20 minut zanim zgodzi si da numer. Jeeli chodzi o normalne dziewczyny oczywicie ;)

Nie planowanie powodzenia to skazanie siebie na klsk.

Szczcie nie zaley od liczby przyjaci tylko waciwego ich doboru

INSOMNIA
 Wysana - 9 czerwiec 2009 15:14      [zgoszenie naruszenia]

trzeba z lask pogada z dobre 15-20 minut zanim zgodzi si da numer.

bullshit

jak zainteresujesz kobiet sob, to duo lepsze wraenie sprawisz spawiajc si po 5 minutach ni gadajc z ni 15-20 minut

miej wiadomo tego, e ona moe mie jakie waniejsze sprawy zaplanowane na dzi ni rozmowa z nieznajomym. A po to bierzesz od niej numer, aby spotka si i pogada, gdy bdzie miaa czas

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysana - 17 czerwiec 2009 14:00      [zgoszenie naruszenia]

Dugo rozmowy nie jest wyznacznikiem, czy dostaniesz numer, czy nie . Liczy si jako, nie ilo.
Moesz nawet zamieni 1-2 zdania ( 30sekund ) i dosta numer, a moesz gada 15-20min, czy nawet o wiele duej i nie dosta.
/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-06-17 14:00:51

Moon

Ekspert -

68beton
 Wysana - 16 lipiec 2009 03:02      [zgoszenie naruszenia]

Odnosnie twojego postu xif to s lepsze riposty na tekst mam chlopaka. Troszke tza jej psychike pogilac.heh. Jak mowi mam chlopaka to sie opdowiada to super, ze masz. Bardzo sie ciesze, ze poznalas kogos wartosciowego, kogos, kto spelnia twoje oczekiwania, ktory jest tym wysnionym, wymarzonym. Przecie jak by tak nie byo to taka olniewajca osoba jak ty nie zamykaaby si na nowe,byc moe bardzo fascynujce znajomoci. No i babka se w tedy mysli czy ten z kim chodzi to naprawde ten ktory chce z nim byc i czy moze warto poznac jednak kogos nowego.

Robercik91
 Wysana - 16 lipiec 2009 05:15      [zgoszenie naruszenia]

o kvrwa ... laska mysli, mysli i wymysli ze jednak woli "beton"

68beton ty to masz yciowe teorie :p

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2009-07-16 05:37:05

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 37 stron.   poprzednia | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Jak postpowa z kobietami - poradnik dla desperata %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37