FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 127843 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)"   

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 30 maj 2009 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

- wypada podejść do całkiem nieznajomej dziewczyny na ulicy?

A są jakieś częściowo nieznajome dziewczyny na ulicy ?

- napisz, proszę, jeszcze słowo jak sie honorowo wycofać jeśli dziewczyna powie ze nic z tego, nie da mi numeru, mam spadać.

Dalej bądź pewny siebie, pozytywnie bądź nastawiony, lekki uśmiech i jakiś tekst typu:
* Rozumiem, sam nie jestem chętny do dawania numer nieznajomym
* Nie ma sprawy, dzięki za rozmowę

Albo możesz też z taką lekką ironią:
* (Głębszy uśmiech) Żałuj, żałuj, taka okazja się już nie trafi
* Nie tak ostro, miłego dnia

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

tomorrowoc
 Wysłana - 30 maj 2009 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

A powiedzmy jeśli powie że nic z tego, to lepiej odpuścić od razu, czy trochę ją pomęczyć?

Wiem, że nie ma uniwersalnych rozwiązań, ale wole jednak rozważyć różne możliwości

Lalala

INSOMNIA
 Wysłana - 31 maj 2009 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

A powiedzmy jeśli powie że nic z tego, to lepiej odpuścić od razu, czy trochę ją pomęczyć?

jeśli ci nie chce dać numeru to nie męcz się - nie zainteresowałeś jej sobą

jeśli to pytanie pada na samym początku rozmowy zanim pytasz o numer, ale laska przejawia jakieś oznaki zainteresowania to można pokombinować Jeżeli ci powie coś w stylu "sorry, mam chłopaka", to(zależy czy będzie zainteresowana twoją osobą - łatwo to wyczuć) możesz obrócić to w żart typu "no przecież nie chcę ci go odbić" i dalej prowadzić rozmowę, możesz śmielej też zagrać typu "zawsze myślałem, że kobiety lubią troszkę ryzyka" i rzucić jej wyzwanie tym samym, jak będzie zainteresowana to dostaniesz na koniec numer

zależy wszystko od ciebie i od tego, do kogo podbijasz - no i najważniejsza mowa ciała

tomorrowoc
 Wysłana - 5 czerwiec 2009 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra, już prawie mam taktykę opracowaną - niedługo chyba do jakiejś panny podbije.

Mam jednak jeszcze jedno pytanko. Często widać fajne dziewczyny z koleżankami. Powiedzmy idą dwie, a ja chciałbym uderzyć do jednej.
Nie wiem za bardzo jak w takiej sytuacji się do tego zabrać.
Mam podbić do tej która mi się podoba, a koleżankę olać?

Kurva, zabieram się do tego jak nie wiem co. Ale niestety w tych sprawach jestem*****.

Lalala

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 6 czerwiec 2009 10:32      [zgłoszenie naruszenia]

Weź Ty pierw zacznij zagadywać jedną dziewczyną, przy dwóch się zaraz speszysz i będzie dupa. Zabierasz się do tego, jakby nie wiem co to było, zależne od Twojego życia albo śmierci. To tylko rozmowa z drugim człowiekiem...

Normalnie podejdź do dwóch dziewczyn, powiedzmy są w centrum, albo idą ulicą zacznij gadkę do dwóch dziewczyn, zobaczysz jak na Ciebie zareagują, będziecie sobie rozmawiali, a potem weź numer od obydwóch i zadzwonisz do tej, która Ci się bardziej spodobała. Jak nie wypali, zawsze masz ten 2 numer

Tylko pamiętaj, jak dostaniesz numer, nie znaczy, że chce się umówić
Ja kiedyś dostałem numer, dzwonię i słyszę "mam chłopaka", a ja: to po co mi numer dawałaś ?

Idź wreszcie na miasto i zacznij gadać do dziewczyn, WYCIĄGAJ WNIOSKI, a nie co 2minuty pytasz na forum o każdą głupotę. Pomyśl chwilkę, postaw się w jej sytuacji co Ty byś zrobił. Nie masz koleżanek? Pogadaj z nimi na różne tematy, podrywanie, itp.
/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-06-06 10:34:13

Moon

Ekspert -

Piromanek
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 00:35      [zgłoszenie naruszenia]

No trzeba z laską pogadać z dobre 15-20 minut zanim zgodzi się dać numer. Jeżeli chodzi o normalne dziewczyny oczywiście ;)

Nie planowanie powodzenia to skazanie siebie na klęskę.

Szczęście nie zależy od liczby przyjaciół tylko właściwego ich doboru

INSOMNIA
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba z laską pogadać z dobre 15-20 minut zanim zgodzi się dać numer.

bullshit

jak zainteresujesz kobietę sobą, to dużo lepsze wrażenie sprawisz spławiając się po 5 minutach niż gadając z nią 15-20 minut

miej świadomość tego, że ona może mieć jakieś ważniejsze sprawy zaplanowane na dziś niż rozmowa z nieznajomym. A po to bierzesz od niej numer, aby spotkać się i pogadać, gdy będzie miała czas

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 17 czerwiec 2009 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

Długość rozmowy nie jest wyznacznikiem, czy dostaniesz numer, czy nie . Liczy się jakość, nie ilość.
Możesz nawet zamienić 1-2 zdania ( 30sekund ) i dostać numer, a możesz gadać 15-20min, czy nawet o wiele dłużej i nie dostać.
/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-06-17 14:00:51

Moon

Ekspert -

68beton
 Wysłana - 16 lipiec 2009 03:02      [zgłoszenie naruszenia]

Odnosnie twojego postu xif to są lepsze riposty na tekst mam chlopaka. Troszke tza jej psychike pogilac.heh. Jak mowi mam chlopaka to sie opdowiada to super, ze masz. Bardzo sie ciesze, ze poznalas kogos wartosciowego, kogos, kto spelnia twoje oczekiwania, ktory jest tym wysnionym, wymarzonym. Przecież jak by tak nie było to taka olśniewająca osoba jak ty nie zamykałaby się na nowe,byc może bardzo fascynujące znajomości. No i babka se w tedy mysli czy ten z kim chodzi to naprawde ten ktory chce z nim byc i czy moze warto poznac jednak kogos nowego.

Robercik91
 Wysłana - 16 lipiec 2009 05:15      [zgłoszenie naruszenia]

o kvrwa ... laska mysli, mysli i wymysli ze jednak woli "beton"

68beton ty to masz życiowe teorie :p

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2009-07-16 05:37:05

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 37 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37