FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 126784 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)"   

68beton
 Wysłana - 17 lipiec 2009 00:20      [zgłoszenie naruszenia]

Robercik, słaby kolo z Ciebie. Gdzie tylko napisze posta to ty juz musisz mi odpowiedziec jaki to ja jestem debil. Nic merytorycznego nie wnosic. Kompletnie nic. Młody gówniarz z Ciebie, a czytając twoje posty to taki frajer z Ciebie. Gdzie co napisze to ty odpowiadasz. Słabą psyche masz.

Robercik91
 Wysłana - 17 lipiec 2009 01:06      [zgłoszenie naruszenia]

"słaby kolo z Ciebie" - skoro tak uważasz :)
"musisz mi odpowiedziec jaki to ja jestem debil" przez to jestem słaby kolo? hmm najwyżej jestem zarozumiałym, sarkastycznym maniakiem który lubi krytykować innych za nic - ale nie mnie to oceniać ;)
"Nic merytorycznego nie wnosic" kto czytał ten wie i każdy może sam ocenić, ty uważasz ze nie to spoko
"Młody gówniarz z Ciebie" no raczej jeszcze nie doczekałem starości i siwej brody ;)
"a czytając twoje posty to taki frajer z Ciebie" nie no to mnie dobiło, nie dość ze jestem słaby to jeszcze frajer... nie dobrze..
"Słabą psyche masz." i jeszcze to? o to naprawdę źle ze mną same wady mam... cóż życie :)

ale tak myślę sobie ze twoja krytyka jest mało konstruktywna, raczej jest spowodowana chęcią "rewanżu" za negowanie i częste krytykowanie twoich uwag... tylko jakby nie było to te forum po to jest ze ktoś pyta i odp inna osoba daje inne pomysły i może zanegować pomysły poprzednika który uzna za mało ciekawy... a Ty byś chciał bym się z tobą zgadzał jak z mistrzem :) nie ważne co powie nie ważne co myślę ale na pewno jest OK...

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2009-07-17 01:16:35

68beton
 Wysłana - 17 lipiec 2009 01:18      [zgłoszenie naruszenia]

Czlowiek to taka menda, ze jego mózg często działą nieświadomie. Napisałeś posta, który jest pewną metodą, schematem działania czlowieka, opisaną dobrze w literaturze dotyczącej programowania neurolingwistycznego. Podświadomnie probójesz sie ze mną "dogadac". Bronisz sie, bo za wszelką cene probójesz stanąć nade mną. Niestety to tylko pokazuje ześ dupa i nic wiecej. Probojesz zaznaczyc, ze masz gdzies to co o tobie sądze. W takim razie okej. Spróbój nie pisac już nic. Jesteś pewnie fajnym, miłym chłopakiem ale doopa z Ciebie. Papa

Robercik91
 Wysłana - 17 lipiec 2009 01:32      [zgłoszenie naruszenia]

"Czlowiek to taka menda" menda? ze niby czemu? człowiek to tylko człowiek...
"schematem działania czlowieka" trudno bym działał wg innych schematów :)
"Podświadomnie probójesz sie ze mną "dogadac"" dobrze ze chociaż podświadomie :)
"probójesz stanąć nade mną" no co ty, ale wiedziałem ze świadomość ze ja mogę sie takim zachowaniem wykazywać cie irytuje i dla tego nie zbyt się przejmuje twoja krytyka bo jest wywołana tylko chęcią "dowalenia" mi...
" ze masz gdzies to co o tobie sądze" punkt wyzej :p
" doopa z Ciebie" nie ma to jak konstruktywna i rzetelna opinia :)
"Papa" ??? trochę gejowsko tak do synka papa powiedzieć ... (nie pisze ze jesteś gejem zebyś mi potem nie zarzucał)

68beton
 Wysłana - 17 lipiec 2009 01:38      [zgłoszenie naruszenia]

Kazałem Ci nie pisac

Robercik91
 Wysłana - 17 lipiec 2009 01:40      [zgłoszenie naruszenia]

Kazałem Ci nie pisac- oh ho ho... już są rozkazy ... sory master za łamanie reguły w twoim świecie :p

Ale jak już zauważyłeś człowiek to menda :) jak mu zakażesz coś to on to na chama zrobi... sory ja tez się oprzeć nie mogłem musiałem odp ;P

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2009-07-17 01:43:12

eDi_91
 Wysłana - 17 lipiec 2009 01:47      [zgłoszenie naruszenia]

Idźcie spać

INSOMNIA
 Wysłana - 27 lipiec 2009 14:26      [zgłoszenie naruszenia]

trochę po czasie...

ale po tekście:

taka olśniewająca osoba jak Ty

wypowiedzianym do nowopoznanej laski jesteś spalony. Każda normalna kobieta od razu zauważy, że komplement ten nie jest w żaden sposób związany z jej osobą, a Ty używasz go wobec każdej kolejnej kobiety.

Jak chcesz prawić komplementy to z głową - znajdź charakterystyczną cechę jej wyglądu, ubioru, która może się podobać i wtedy dopiero coś mów.

chyba, że szukasz pustej blachary

oobennyoo
 Wysłana - 5 sierpień 2009 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

Co myślicie, żeby tak poprowadzić rozmowę?
-sory która godzina
- <wyciaga zegarek>15
-o fajny zegarek gdzie kupilas?
-arkadia jakis sklep
-o to fajnie musze tam isc. a gdzie kupujesz ciuchy widze ze masz dobry gust a musze kupic siostrze na urodziny. A tak w ogóle to Benek jestem <i podaję reke>
-Asia. w bigstarze
-musimy sie kiedys wybrac na zakupy, zebys mi doradzila trochę bo jestem w tym zielony. daj numer:)
-aale mam chlopaka
-e tam wyjscie na zakupy to nie zdrada, niech idzie z nami chetnie go poznam, na pewno fajnego kumpla bym mial
-<jak ona by spalila> wiedzialem napisz numer odezwe sie
-nie podaje numeru obcym facetom
-ja tez nie daje numeru obcym facetom pisz

co o tym myslicie?

mecha
 Wysłana - 5 sierpień 2009 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

a czy ktoś z Was podrywaczy (no, może nie wszyscy) wie co to spontaniczność?

naklejanie ulotek, plakatów zabronione!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 37 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37