FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 126784 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)"   

oobennyoo
 Wysłana - 5 sierpień 2009 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

Nigdy nie umialem poderwac dziewczyny. pierwsze podejscie jest najgorsze. potem to z gorki. tak przynajmniej czytalem.
i wymyslilem taki scenariusz zagadania. dobry? czy cos innego polecicie mi?

Zmieniony przez - oobennyoo w dniu 2009-08-05 22:25:08

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 7 sierpień 2009 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

Taki scenariusz nie jest dobry, bo:

Nie zaczynasz rozmowy od wieśniackiego "sory", tylko od "cześć", albo zwrot "przepraszam, która godzina?".
Nie mówisz "o fajny zegarek" to jest takie jak wyżej wieśniackie takie. Jeśli chcesz się uczepić tego zegarka ( nie polecam ), to lepiej coś w ten deseń: "Ciekawe czy tak samo jesteś ekstrawagancka jak ten zegarek" ( i dziewczyna wciągnie się w rozmowę ), ale i tak pewnie na pytanie która godzina wyciągnie komórkę. Ogólnie cała rozmowa do dupy, na takim poziomie "wieś tańczy wieś śpiewa", ala podryw 13stki w remiza-kościół, kościół-remiza. Nie mówisz do dziewczyn "fajne masz ciuchy", daj spokój. Jak już to np. "Ładnie na Tobie leży ta bluzka, podkreśla Twoje kształty". Nie przelewasz zbytnio w komplementach, raczej ich unikasz, mówisz ogólnikowo i najważniejsze masz wciągać rozmową. Być tajemniczy, pociągający, to co nie jest znane jest pociągające. Masz być niczym James Bond. W rozmowie staraj się budować zdania w określony sposób, np. taki jak napisałem "Ładnie na Tobie...", a nie "fajne ciuchy".
Poczytaj jeszcze 2 razy ten temat. Ja na ten temat trochę się rozpisałem kilka stron wcześniej, miłej lektury. [http://www.insomnia.pl/Jak_post%C4%99powa%C4%87_z_kobietami_-_poradnik_dla_desperata_%25-_-t210933-s29.html]
/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-08-07 10:04:20

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

BagOfBones
 Wysłana - 7 sierpień 2009 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

Rozważania z dupy. Zresztą podobne rozkminy odnośnie dialogów i planowania podrywu najczęściej mają kolesie, którzy ostatecznie i tak nic nie zrobią. A ci którzy z podrywaniem problemów nie mają to idą na żywioł. Krótko mówiąc jak ktoś się pi.zdą urodził to pi.zdą umrze.

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 7 sierpień 2009 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ja znam trochę inaczej "Jak ktoś się ciotą urodził to słowikiem nie umrze"

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-08-07 13:52:50

Moon

Ekspert -

BagOfBones
 Wysłana - 10 sierpień 2009 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

Niejaki kokosz555 napisał do mnie PW w związku z pewnym moim postem napisanym ok. 2 lata temu w tym temacie.

Drogi kokoszu - jeżeli chcesz żebym ci odpisał to zrobię to tutaj a nie na maila, tylko daj znać że tu w ogóle zaglądasz!

tomorrowoc
 Wysłana - 18 wrzesień 2009 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

A ja mam takie pytanie do "wyrywaczy" co nie boja się podejść do nieznajomej dziewczyny i zagadać. Jaki procent dziewczyn zgadza sie na spotkanie? Co druga, co trzecia, co czwarta...każda?

Lalala

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 20 wrzesień 2009 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś pisałem o teorii "4", nie chce mi się szukać gdzie to pisałem

Teoretycznie, jak i praktycznie taki % nie istnieje.
Jednego tygodnia może to być 20%, drugiego tygodnia 100% przy powiedzmy 5 dziewczynach. Nie ma reguły.
/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-09-20 19:51:38

Moon

Ekspert -

ZiombelKru
 Wysłana - 20 wrzesień 2009 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

czytał ktoś uncle uwo? a może kupił? koleś całkiem sensownie pisze

92'

kuba44
 Wysłana - 4 listopad 2009 16:22      [zgłoszenie naruszenia]

witam mam pytanie a mianowicie jak postępowac aby po pewnym czasie dziewczyna nie straciłą mna zainteresowania???????

tuwimm
 Wysłana - 10 listopad 2009 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

filmik instruktażowy
[youtube]]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 37 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37