FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 126784 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)"   

Bojan287
 Wysłana - 21 lipiec 2010 17:25     
 Usunięta przez Banan za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

INSOMNIA
 Wysłana - 8 listopad 2010 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

dobry temat

wojownik92
 Wysłana - 14 lipiec 2011 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

"i niby wiem ,ze mogę wszystko z tą miłością
ale czemu my popsuliśmy te dobre dziewczyny,
czemu z tymi złymi chcemy zakładać rodziny
czemu kiedy sie staramy to one odchodzą,
czemu kiedy olewamy one dzieci rodzą
podnieca je, kiedy jesteśmy zimni,
tylko wtedy często juz nie potrafimy być inni"

PROTECT YOURSELF AT ALL TIMES

Specjalista -

gosjak89
 Wysłana - 26 lipiec 2011 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

Faktycznie długi tekst. Tutaj macie w skrócie [**********.com/]************ :)
Ale zawsze warto poczytać

on38sl
 Wysłana - 9 grudzień 2011 09:43      [zgłoszenie naruszenia]

Witam wszystkich chciałbym powiedzieć wszystkim panom że nie będziecie wstanie nic zrobić i żadna rada jak poderwać kobietę wam nie będzie przydatna jeżeli tak naprawdę nie nauczycie się podstawowej sprawy .Panowie po pierwsze podstawa to potrafić odczytać potrzeby kobiety ,to trudne ale możliwe
po drugie powinniśmy wiedzieć kiedy i jak się zachować to znaczy kiedy np kobieta ma napięcie przed miesiączkowe to je ciało i mózg inaczej funkcjonuje i n najlepszy casanowa albo maczo może tylko pomyśleć sobie a nic mu nie wyjdzie chyba że kobieta ma owulacje wtedy ma inne nastawienie do otoczenia.Ale tak na prawdę panowie nauczcie się szanować kobiety i doceniać kwiaty miłe słowa nie tylko dla podrywu kobieta jest jak encyklopedia musicie nauczyć się czytać .powiem w prost żadna kobieta nie zechce faceta przy którym nie będzie czułą się doceniana kiedy ma stres trzeba dać jej chwile spokoju a kiedy ma dobry dzień po prostu daj jej coś miłego słowo gest uczucie . Po trzecie musi się czuć bezpieczna przy swoim partnerze musicie rozmawiać przytulać się a nie tylko traktować jak przedmiot obsesji seksualnych .czytam na tym blogu różne wypowiedzi i wiecie co po prostu kobiety mają racje czasami a problemy my sami tworzymy musimy najpierw zacząc o d siebie potem mówić co działa na kobiety .Teraz na koniec powiem tak tego wszystkiego nauczyła mnie moja obecna partnerka za co jej dziękuje i kocham cie Kasiu dałaś mi sens życia nauczyłaś mnie bycia prawdziwym facetem .jeżeli drogie panie przeczytacie to co napisałem to moja rada teraz dla was dbajcie o to żeby przekazać partnerom czego chcecie jak i kiedy ma facet postępować wtedy może będzie mniej zdrad i idealnych związków pozdrawiam

on38sl
 Wysłana - 9 grudzień 2011 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

serdecznie zapraszam na moja strone chetnie pomoge jesli macie problem

on38sl
 Wysłana - 9 grudzień 2011 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

[idealny-partner.beepworld.pl/index.htm] to muj link jeśli ktoś chce zapraszam

whiteapple
 Wysłana - 17 styczeń 2012 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

Po prostu być sobą - inna rada mi do głowy nie przychodzi - dać polubić siebie takim, jakim jesteś naprawdę, to daje dużą satysfakcję i błogie poczucie akceptacji.

Pozdrawiam,
whiteapple

Zmieniony przez - whiteapple w dniu 2012-01-17 00:59:11

anikzs
 Wysłana - 18 luty 2012 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

lecą tylko na twoj mozg, na bajere, kase, drinki, oczarowywania, listy cech, zaradnosci, romantycznosci, nigdy nie na ciebie

duchen
 Wysłana - 28 luty 2012 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

dla kradzieży partenra
dla miłości
dla orgazmu
[http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/sex/czy-wiesz-dlaczego-kobiety-uprawiaja-seks,28_37837.html]
kobiety nas kochają i nie mogą żyć bez nac

Dlaczego kobiety... zresztą sami spróbujcie odpowiedzieć [http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/sex/]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 37 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37