FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 126768 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)"   

szyderaswk
 Wysłana - 30 kwiecień 2012 03:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ej jeśli z laską cały wieczór miało się kontakt wzrokowy, fajnie gadało, pytała gdzie mieszkasz, zaczepia itp. Ogólnie czuc zainteresowanie jej a na koniec odprowadzając jej koleżankę i ją ona do niej zarzuca jakąś wzmiankę o swoim chłopaku(ona ma chłopaka )to ma mnie zdystanowac od razu, czy tylko dla mojej informacji o jej aktualnym stanie w związku ?(szedłem razem z nimi)Na bank się jeszcze spotkam z tą panną (i kolezanką również) Już kiedyś byłem z panną którą jak spotkałem po raz pierwszy miała typa i wpadliśmy sobie w oko(Wtedy jak o nim wspomniała czułem, że mnie informuje tylko i jest to kolejna przeszkoda do pokonania ) ale to czekałem trzy miechy aż go rzuci(niczego nie wymuszałem!), a tu jak to przyspieszyc wszystko PS Tylko szkoda w c***a robic tego typa ale ciągnie mnie do niej!

Zmieniony przez - szyderaswk w dniu 2012-04-30 04:03:06

Zmieniony przez - szyderaswk w dniu 2012-04-30 04:03:18

Zmieniony przez - szyderaswk w dniu 2012-04-30 04:03:49

Zmieniony przez - szyderaswk w dniu 2012-04-30 04:05:07

HAHEHAHEHAHEHAHEHAHAHE... A tY jak się kurwa śmiejesz?

Otaman
 Wysłana - 26 maj 2012 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Witajcie!

Wiem, że jestem pipa, ale potrzebna mi pomoc w pewnej sprawie - szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak rozegrać sytuację i zaczyna mi to doskwierać

Poznałem pewną dziewczynę na uczelni (inny kierunek kompletnie), pierdu-pierdu, pogadaliśmy, dowiedziałem się jak się nazywa (i vice versa ) i w sumie tyle... Po jakimś czasie (tygodniu) udało mi się ją namierzyć 'wirtualnie', trochę pogadaliśmy znowu via komunikator i znowu tyle. Nie chcę za mocno nacisnąć bo nie wiem czego ona oczekuje i czego się spodziewa :/ Postanowiłem dać jej parę dni sporego luzu w kontakcie, co parę dni jakoś o sobie przypominając (:D). Wydaje mi się, że wysyłała jakieś sygnały, że jest mną zainteresowana, jednak nie wiem na ile to dobrze odczytałem :/

Generalnie głupia sytuacja - nie wiem czy ma kogoś (prawdopodobnie nie) no i nie wiem jak ją tak delikatnie zmiękczyć i zainteresować bardziej

TravisPUA
 Wysłana - 31 lipiec 2012 13:54     
 Usunięta przez Evana za naruszenie Pkt6 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Gustao
 Wysłana - 22 grudzień 2012 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko się zaczyna od uświadomienia sobie strachu przed odrzuceniem.
Następnie trzeba pracować nad tym, żeby to olać. Pewność siebie, poczucie własnej wartości.
Następnie dużo rozmawiać...
ja zacząłem w internecie, po czatach (ale to gówno), portalach (też), forach (już lepiej), a ostatnio siedzę na gochat.in - tam można anonimowo zagadywać dziewczyny.
Gdy się już wyćwiczy gadkę szmatkę to trzeba wypróbować w realu, najlepiej zagadywać najpierw do tych, przed którymi nie czujemy spkrępowania, czyli paszczurami, potem podbijać wyżej. W międzyczasie się wytrenowuje to, co potrzeba.
Niektórzy na pewno tutaj wbijają teksty z nlp - bull shit - jedyna tajemnica w nlp jest taka, że się wybiera te dziewczyny, które na nas lecą... trochę łatwizna, nie?
np. na mnie lecą tylko brunetki, bom blondyn, a mam ochotę na blondynkę i już się zaczyna gierka...

jadzia76
 Wysłana - 20 styczeń 2013 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli masz problem z kobietami to poczytaj sobie w jaki sposób je zadowolić na [komdax.com]

Psycho93M
 Wysłana - 1 wrzesień 2013 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam 20 lat i nigdy nie miałem żadnej dziewczyny. Myślicie że jest dla mnie jakaś szansa? Po moich niezbyt licznych, ale nieprzyjemnych doświadczeniach zaczynam myśleć że życie w celibacie może być całkiem fajne

Ogólnie to nie chcę mieć kobiety, ale dobrze by było mieć normalne relacje z kobietami. Na uczelni staram się rozmawiać i utrzymywać jakieś kontakty z dziewczynami, ale mało ich tam jest - taki kierunek.

[http://www.w201w124.com/forum/] - zapraszam

trueMalina
 Wysłana - 2 wrzesień 2013 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Psycho93M nie załamuj się. Na pewno wszystko się jakoś ułoży. Po prostu musisz przestać się odzywać.

Jedziesz, Malina! Firmowy samochód hehehe.

Psycho93M
 Wysłana - 2 wrzesień 2013 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

chcesz ige w bikini? ma nowe foto na fb

trueMalina
 Wysłana - 2 wrzesień 2013 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

No i musisz przestać stalkować biedne dziewczyny...

Jedziesz, Malina! Firmowy samochód hehehe.

Psycho93M
 Wysłana - 2 wrzesień 2013 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

Ty musisz przestać wchodzić na inso, bo źle się to dla ciebie skończy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 37 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37