FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 127843 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)"   

XXwielkiXX
 Wysłana - 19 luty 2007 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

okej wszystko co dopisaliscie mam juz zapisane w wordzie nie umiem tylko znalesc wypowiedzi KemesO.

Znawca -

Mistmare
 Wysłana - 20 luty 2007 00:58      [zgłoszenie naruszenia]

Vidal, czasem wydaje mi się jakbyś wzorował się trochę na BB. Jeśli nie wiesz o co chodzi to znaczy żę sie pomyliłem.

SureShot
 Wysłana - 20 luty 2007 01:01      [zgłoszenie naruszenia]

Prosze mnie nie obrażac, SS jest tylko jeden

Hmm,ale swoja droga,dobry pomysl na duuuzy post

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

BaNgOuT
 Wysłana - 20 luty 2007 07:17      [zgłoszenie naruszenia]

inso sie rozkreca

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

VidaL
 Wysłana - 20 luty 2007 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

Vidal, czasem wydaje mi się jakbyś wzorował się trochę na BB. Jeśli nie wiesz o co chodzi to znaczy żę sie pomyliłem.

BB to może być Big Brother lub Bielsko Biała nic innego mi do głowy nie przychodzi i mówię serio, więc chyba się na nikim nie wzoruję.

Ekspert -

Fillips
władca robotuf
 Wysłana - 20 luty 2007 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

ulalala dopiero teraz mnie natchneło by przeczytać ten temat
dzieki za zacytowanie mojej wypowiedzi.

Ogólnie popieram w większości wypowiedzi Vidala. Małe różnice wynikają z tego żem romantyk jestem troche niepoprawny

Ktos tu niedawno na forum cytowal słowa ksiedza, który w fajny sposób określił częsciowo relacje damsko-męskie. Nie wnikając w kościelną otoczke tej wypowiedzi i przykazań, mozna powiedzieć że dwoje ludzi zauroczonych sobą, zakochanych w sobie nie powinno sie traktować jak jakies bóstwa, stawiać te osoby na piedestale, bo takie idealizowanie w przypadku porażki kończy się mega dołkiem psychicznym dla odrzuconego/odrzuconej. Oczywiście nie należy tez popadać w skrajność i okazywac względy partnerce/partnerowi. Lecz wszystko to z umiarem. Są momenty w których bycie ze sobą całkowicie Nas pochłania i nic wiecej sie nie liczy, ale nie należy tworzyć takich momentów na siłe. Co za dużo to nie zdrowo

Dużym błędem jest kreowanie się na siłe na SS bo wtedy wyjdziesz w oczach kobiety na pajaca. Naturalność. W dzisiejszym świecie jest tyle błazenady i udawania że bycie sobą jest podstawą.

Jak nabrać smiałości. Osobiście uważam że nie ma czegos takiego jak brak śmiałości. Każdy ją ma tylko niektórzy potrzebuja wiecej czasu by ją w sobie odkryć. To Twoja psychika przesiaknieta przeświadczeniem i pesymizmem że "nic z tego nie wyjdzie" powoduje to że nogi Ci robią jak z waty przy kobiecie którą chciałbtys poznać bliżej. Idealizowanie kobiety/mężczyzny jest początkiem końca. Adoruj ją, ale nie traktuj jak bóstwo, któremu co godzinne musisz oddac hołd

Zmieniony przez - Fillips w dniu 2007-02-20 12:54:42

Był szalony chemik ]:P
Teraz władca robotuf %-)

hallucyon
 Wysłana - 20 luty 2007 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

Adoruj ją

Jesteś świadom, że Cię zaraz za to zjadą jak burą sukę?

VidaL
 Wysłana - 20 luty 2007 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

Adorować babę

Dobra edytuję, bo znów ktoś usunie.

Oszalałeś

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2007-02-20 13:24:38

Ekspert -

Fillips
władca robotuf
 Wysłana - 20 luty 2007 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli nie przegina sie pały z ta adoracją (czyli nie przechodzenie w idealizowanie) to w czym problem??

Vidal to jak traktujesz swoją kobiete?? Nie dajesz jej w żaden sposób odczuć że jest dla Ciebie kims ważnym?? Czy traktujesz ją tak o sobie. Jest bo jest

Był szalony chemik ]:P
Teraz władca robotuf %-)

VidaL
 Wysłana - 20 luty 2007 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

Nie dajesz jej w żaden sposób odczuć że jest dla Ciebie kims ważnym

Moja kobieta twierdzi, że nie, ja twierdzę, że tak, więc trudno udzielić mi jednoznacznej odpowiedzi.

Poza tym, to był żart i zgadzam się z tym, bo sam coś podobnego pisałem kiedyś

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 37 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37