FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 128534 razy ¬

ROZRYWKA | Mio
Jak postpowa z kobietami - poradnik dla desperata %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak postpowa z kobietami - poradnik dla desperata %-)"   

XXwielkiXX
 Wysana - 19 luty 2007 20:57      [zgoszenie naruszenia]

okej wszystko co dopisaliscie mam juz zapisane w wordzie nie umiem tylko znalesc wypowiedzi KemesO.

Znawca -

Mistmare
 Wysana - 20 luty 2007 00:58      [zgoszenie naruszenia]

Vidal, czasem wydaje mi si jakby wzorowa si troch na BB. Jeli nie wiesz o co chodzi to znaczy sie pomyliem.

SureShot
 Wysana - 20 luty 2007 01:01      [zgoszenie naruszenia]

Prosze mnie nie obraac, SS jest tylko jeden

Hmm,ale swoja droga,dobry pomysl na duuuzy post

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

BaNgOuT
 Wysana - 20 luty 2007 07:17      [zgoszenie naruszenia]

inso sie rozkreca

"W granicach pastwa w jakim przyszo nam y;
ludzie yj eby pi i pij eby y".

VidaL
 Wysana - 20 luty 2007 12:28      [zgoszenie naruszenia]

Vidal, czasem wydaje mi si jakby wzorowa si troch na BB. Jeli nie wiesz o co chodzi to znaczy sie pomyliem.

BB to moe by Big Brother lub Bielsko Biaa nic innego mi do gowy nie przychodzi i mwi serio, wic chyba si na nikim nie wzoruj.

Ekspert -

Fillips
wadca robotuf
 Wysana - 20 luty 2007 12:53      [zgoszenie naruszenia]

ulalala dopiero teraz mnie natchneo by przeczyta ten temat
dzieki za zacytowanie mojej wypowiedzi.

Oglnie popieram w wikszoci wypowiedzi Vidala. Mae rnice wynikaj z tego em romantyk jestem troche niepoprawny

Ktos tu niedawno na forum cytowal sowa ksiedza, ktry w fajny sposb okreli czsciowo relacje damsko-mskie. Nie wnikajc w kocieln otoczke tej wypowiedzi i przykaza, mozna powiedzie e dwoje ludzi zauroczonych sob, zakochanych w sobie nie powinno sie traktowa jak jakies bstwa, stawia te osoby na piedestale, bo takie idealizowanie w przypadku poraki koczy si mega dokiem psychicznym dla odrzuconego/odrzuconej. Oczywicie nie naley tez popada w skrajno i okazywac wzgldy partnerce/partnerowi. Lecz wszystko to z umiarem. S momenty w ktrych bycie ze sob cakowicie Nas pochania i nic wiecej sie nie liczy, ale nie naley tworzy takich momentw na sie. Co za duo to nie zdrowo

Duym bdem jest kreowanie si na sie na SS bo wtedy wyjdziesz w oczach kobiety na pajaca. Naturalno. W dzisiejszym wiecie jest tyle bazenady i udawania e bycie sob jest podstaw.

Jak nabra smiaoci. Osobicie uwaam e nie ma czegos takiego jak brak miaoci. Kady j ma tylko niektrzy potrzebuja wiecej czasu by j w sobie odkry. To Twoja psychika przesiaknieta przewiadczeniem i pesymizmem e "nic z tego nie wyjdzie" powoduje to e nogi Ci robi jak z waty przy kobiecie ktr chciabtys pozna bliej. Idealizowanie kobiety/mczyzny jest pocztkiem koca. Adoruj j, ale nie traktuj jak bstwo, ktremu co godzinne musisz oddac hod

Zmieniony przez - Fillips w dniu 2007-02-20 12:54:42

By szalony chemik ]:P
Teraz wadca robotuf %-)

hallucyon
 Wysana - 20 luty 2007 13:00      [zgoszenie naruszenia]

Adoruj j

Jeste wiadom, e Ci zaraz za to zjad jak bur suk?

VidaL
 Wysana - 20 luty 2007 13:23      [zgoszenie naruszenia]

Adorowa bab

Dobra edytuj, bo znw kto usunie.

Oszalae

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2007-02-20 13:24:38

Ekspert -

Fillips
wadca robotuf
 Wysana - 20 luty 2007 13:25      [zgoszenie naruszenia]

jeli nie przegina sie pay z ta adoracj (czyli nie przechodzenie w idealizowanie) to w czym problem??

Vidal to jak traktujesz swoj kobiete?? Nie dajesz jej w aden sposb odczu e jest dla Ciebie kims wanym?? Czy traktujesz j tak o sobie. Jest bo jest

By szalony chemik ]:P
Teraz wadca robotuf %-)

VidaL
 Wysana - 20 luty 2007 13:31      [zgoszenie naruszenia]

Nie dajesz jej w aden sposb odczu e jest dla Ciebie kims wanym

Moja kobieta twierdzi, e nie, ja twierdz, e tak, wic trudno udzieli mi jednoznacznej odpowiedzi.

Poza tym, to by art i zgadzam si z tym, bo sam co podobnego pisaem kiedy

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 37 stron.   poprzednia | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Jak postpowa z kobietami - poradnik dla desperata %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37