FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2870 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak powinienem sie zachowac? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak powinienem sie zachowac?"   

jolly_qu
 Wysłana - 16 lipiec 2007 16:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witajcie forumowicze!
Moj problem to ten z serii nieszczesliwych milosci . Otoz mam kolezanke, któa tak jak i ja nalezy do wiekszej paczki znajomych. Czesto spotykamy sie przy piwie, badz jedziemy w plener przy ladnej pogodzie. Ta dziewczyna podoba mi sie juz o dawna. 2 lata temu powiedzialem jej to, lecz dostalem kosza. Troche pozniej, ona spotykala sie z jakims chlopakiem, ale nei trwalo to dlugo. Przez ostatni rok, mialem z nia znikomy kontakt, poniewaz przebywalem za granica, lecz na 3 miesiae przed moim przyjazdem zaczelismy ze soba smsowac. Wysylalismy sobie po kilka smsow dziennie, pisalismy o nas, ze to bedzie trudne zeby nam cos z tego wyszlo itd.itp. Do Polski wrocilem 2 tyg temu, ale moj kontakt z Monika wlasciwie siadl. Ja nie probowalem jej podeywac, czekalem na jej dezycje. Ostatnio wybralismy sie na okoliczny festyn cala paczka, i to byl moj najgorszy dzien w zyciu. Monika wlasciwie caly czas byla zaintersowana jednym z naszych kolegow, nie odstepowala go na krok, wspolnie tanczyli, smiali sie, bawili. Widac bylo , ze jej sie podoba.
I teraz sedno sprawy. Doskonale sobie zdaje sprawe, ze miedzy nami nic nie bedzie. Niestety, ja naprawde jestem zakochany i cholernie mnie to boli. Kiedy spotykamy sie razem, i na nich patrze czuje neisamowity bol, nie tylko niefizyczny. Plakac mi sie chce, czuje sie opusczony i nic nie warty, nie moge spac i jesc.
Jedynym dla mnie wyjsciem wydaje si ebyc zapomniec o niej. Wiem, ze z biegim czasuy mi sie to udalo. Lecz tak jak wspomnialem, ona ma tych samych znajomych co ja, jesli zere z nia kontakt, to praktycznie nie bede mogl sie spotykac ze znajomymi. Co mam robic? Czy zacisnac zeby, spotykac sie z nimi, cierpiec? Czy moze odlaczyc sie od nich wszystkich, dac sobie spokoj? Co radzicie.

timo6
 Wysłana - 16 lipiec 2007 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

olej suke ale nie znajomych, i tak z nia nigdy nie bedziesz chyba ze posiedzisz dluzej za granica i kupisz nowe czarne bmw

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

Znawca -

Jaronir
 Wysłana - 16 lipiec 2007 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

'Ja nie probowalem jej podeywac, czekalem na jej dezycje.'

Genialna metoda, 'czekanie na decyzje'

Znawca -

St-pierre
 Wysłana - 16 lipiec 2007 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

ooo widze wzięło cie...heh wiem coś o takich akcjach...wychodź na miasto z innymi znajomymi czasami...a nóż widelec może kogoś poznasz i ta osoba cie "pooorwie" ja tam nie mam swojej paczki...ale zawsze ktoś sie pyta czy z nim nie pojde na browara...jak mi pasi towarzycho to ide zrob tak samo...laska z paczki znajomych to złe rozwiązanie dla każdego

jolly_qu
 Wysłana - 16 lipiec 2007 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

Jaronir, ja raczej nie jestem z tych co potrafia zagadac panne. Nigdy nie mialem takich zdolnosci, i mimo ze kolezanki mowia o mnie ładny, nigdy nie mialem powodzenia. Po prostu taki juz jestem:) I moze to moj problem.

Behemot_
 Wysłana - 16 lipiec 2007 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

poprostu taki juz nie badz

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 16 lipiec 2007 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

zacznij sypiać i jeść.

bo jak na razie regeneracja i dieta z dupy

olej ją i idź się baw z ekipą swoją. Co Cie boli ? że jej nigdy nie miałeś.. to Cie boli ??
... jakieś głupie esemeski, gierki jakieś ? daj na looz z takimi gównami, jest dużo innych dziewczyn.

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

St-pierre
 Wysłana - 16 lipiec 2007 16:56      [zgłoszenie naruszenia]

hehe podaruj jej gorący pocałunek...albo pokocha do konca zycia albo wysprzęgli ci w pape

ale najlepsze jest w tym to ze działa...

Zmieniony przez - St-pierre w dniu 2007-07-16 16:57:37

jolly_qu
 Wysłana - 16 lipiec 2007 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

Boli mnie to , ze nie potrafie zainteresowac soba zadnej dziewczyny. Boli mnie to, kiedy ciotka mowi w rodzinie o mnie " jak sie zakocha, to sie ozeni" tyle ze ja juz nie raz bylem zakochany, tylko ze za kazdym razem nieszceliwie ! O CO TUTAJ CHODZI? pRZECIEZ JA NIE MAM NA CZOLE WYPISANE ' ****A' !

VLAD.IV
 Wysłana - 16 lipiec 2007 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

Jaronir, ja raczej nie jestem z tych co potrafia zagadac panne

dlatego będziesz cierpiał tak jak teraz jeszcze wielokrotnie...
a inni będą Ci wyjmować laski sprzed nosa...
metoda na "nieśmiałego biednego misia" sprawdza sie tylko wtedy gdy jestes tak naprawde śmiały i tylko takiego udajesz...
a Ty jestes po prostu dupą wołową i tyle...
a co kobieta moze robic z dupą wołową?
moze z nim pogadac o filmach i książkach, ale ruchac bedzie sie z innymi

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

jolly_qu
 Wysłana - 16 lipiec 2007 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

Masz racje Vlad. Ostro, ale celnie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną