FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13624 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Jak poznać, że chłopak jest biseksualny albo gej? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Jak poznać, że chłopak jest biseksualny albo gej?"   

Marlene19
 Wysłana - 16 kwiecień 2010 13:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hej mam problem, jestem ze swoim chłopakiem od 4 miesięcy i generalnie wszystko jest okej tyle, że ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy nie jest on biseksualny albo co gorsze gejem! Generalnie kochamy się rzadko raz góra dwa razy w tygodniu i zazwyczaj z mojej inicjatywy. Poza tym jego penis nie zawsze jest tak twardy jak powinien i zazwyczaj po jednym stosunku nie ma szans na kolejne. Myślałem, że po prostu tak ma i tyle mu wystarcza ale ostatnio zaczęłam bardziej zwracać uwagę na jego zachowania np.że on strasznie dużo czasu spędza z kolegami, śmieje się przy nich więcej i woli wyjść z nimi na piwo niż spotkać się ze mną. To możliwe, że on woli chłopców albo, że nie robi mu różnicy a ja jestem tylko dla ściemy?

Mr_Robin
 Wysłana - 16 kwiecień 2010 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

prowokacja

Zmieniony przez - Mr_Robin w dniu 2010-04-16 13:10:08

Paczek_90
 Wysłana - 16 kwiecień 2010 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz...jak się dobrze ukrywa to nie poznasz...
A tak serio-młoda jesteś, chłopak pewnie w Twoim wieku. Ma potrzebę wyjść z kolegami to idzie. To, że się śmieje przy nich więcej niż przy Tobie-to już pewnie sama sobie wkręcasz
Co do takiej ilości seksu i tylko z Twojej inicjatywy-nie każdy koleś potrzebuje się seksić codziennie A ze nie jest do końca twardy to nie wiem. Nie możesz nim szczerze porozmawiać?

Znawca -

shogun2111
 Wysłana - 16 kwiecień 2010 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy nie jest on biseksualny albo co gorsze gejem!

A nosi kardigan i rurki?

[http://www.youtube.com/watch?v=PvU8mIOQhnM]
kazda dupa ma kvrestwo we krwii, tylko u jednych ta krew szybciej krazy EHEHE

Ekspert -

Eipiq
 Wysłana - 16 kwiecień 2010 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

Prowokacja.

arch1ebald
 Wysłana - 16 kwiecień 2010 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

A nosi kardigan i rurki?

ja nosze....

"ZNAM PARU CO NAZWAŁOBY SNOBA SKURVVYSYNEM, A SAMI NON-STOP ZAPJERDOL, ZMARSZCZENI JAK RODZYNEK."

kaflowybr
 Wysłana - 16 kwiecień 2010 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

Faceci zazwyczaj bawią się lepiej i śmieją więcej w swoim gronie wiec to chyba normalne, może po prostu Twój chłopak ma małe libido albo po prostu nie jesteś dla niego zbyt atrakcyjna

destructio
 Wysłana - 16 kwiecień 2010 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli nosi cardigany i rurki to znaczy że jest pedałem

edit: shogun był szybszy

Zmieniony przez - destructio w dniu 2010-04-16 13:19:55

"...walcz Polaku aż wróg klęknie..."

patiszon23
 Wysłana - 16 kwiecień 2010 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

hmm wiesz co uważam, że przesadzasz, ile Twój chłopak ma lat? Tak jak mówi Paczek_90 jeśli jest młody to jest to normalne, że woli spędzać czas z rówieśnikami niż z dziewczyną co do seksu to może nie czuję się on pewnie podczas stosunku- próbowaliście czegoś poza normalnym współżyciem?

Patriotyczna kosmopolitka

isnah
 Wysłana - 16 kwiecień 2010 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

Wez papierowa torbe wloz do niej palec i wsadz mu go do dvpy. Jak mu sie spodoba to masz przeje.bane

isnah <-> hansi

'zobaczy konkret zrobionego kolesia i nogi jak automaty' by preeminent

Przymszyk
Adwokat Diabła
 Wysłana - 16 kwiecień 2010 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

Co to jest kardigan?

Serio pytam

ostatnio zaczęłam bardziej zwracać uwagę na jego zachowania np.że on strasznie dużo czasu spędza z kolegami, śmieje się przy nich więcej i woli wyjść z nimi na piwo niż spotkać się ze mną. To możliwe, że on woli chłopców albo, że nie robi mu różnicy a ja jestem tylko dla ściemy?

Czy uważasz, że tylko Ty masz takie sytuacje? Koledzy z którymi się spotyka też zapewne mają dziewczyny i sytuacja jest podobna. Znajdź sobie lepiej jakieś koleżanki.

Kto z Was jest bez grzechu, niech szybko nadrobi stracony czas.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

Jak poznać, że chłopak jest biseksualny albo gej?

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Czy pozwoli ???????? | Czy to możliwe? | pominieta tabletka | czy zwracacie uwage na takie szczegoly??? | Kolejna wpadka | zapomniana tabletka | studia dzienne a bycie razem... | Przeprosiny.. | Witam wszystkich | niezapomniany powrot... | Czy Ona coś do mnie czuje? | To jedynie męski problem? | Prezerwatywy... | przyjaciółki | podczas sexu a petingu | Prezerwatywa po raz n-ty - jak poznać czy pękła? | sfd | suplementy | Testoviron | oralny | głośniki | misstauruss | pzu | bravo hgt | pawerty | mercedes | Dee-Jay | antidotumm | emka | emka88 | emka21 | fajna strona | iwonka_87 | biedronka | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.