FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6881 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Jak przetrwac glod? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak przetrwac glod?"   

UlicznikOi
 Wysłana - 2 grudzień 2008 11:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

W sytuacji kazdego uzaleznionego ktory nie bierze pojawia sie glod. Jak sobie z nim radzicie? Biore narkotyki i leki, teraz co prawda rzadko, ale jednak. Dopadl mnie teraz straszny glod, juz prawie wychodzilem z domu zeby cos kupic, ale podjalem decyzje ze wytrwam. Biore srednio raz na tydzien teraz, najczesciej dozylnie. Wytrwam pewnie dzisiaj, ale jutro pojutrze pewnie cos poleci. W abstynencji trzyma mnie glownie wstyd bycia pod wplywem. Nie mam komfortu brania, gdy cos wezme nie chce zeby ktos mnie widzial, a to jest praktycznie niemozliwe. Nie mam z kim pogadac, duma mnie przed tym chroni zeby pokazac slabosc. Wiekszosc moich znajomych pije alko, pali ziolo. Co robicie w sytuacjach kryzysu? Nie chodzi mi tylko o narkotyki, ale tez o alkohol. Brak podjecia decyzji o calkowitej abstynencji rowna sie dalszemu braniu/piciu?

rumba111
 Wysłana - 2 grudzień 2008 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

kwestia silnej woli, udowodnij sobie że stać Cię na zrealizowanie wyznaczonego celu, ciągnij przyjemność z bycia "czystym", na pewno się uda

[pl.youtube.com/watch?v=skiUUrYxZeA]

kto gra w chvja chvja wygrywa

trib-misiu
ŻYDU
 Wysłana - 2 grudzień 2008 14:26      [zgłoszenie naruszenia]

co bierzesz?

człowiek o IQ ok. 453 razy większym od gąsiennicy

UlicznikOi
 Wysłana - 2 grudzień 2008 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

Benzodiazepiny, opiaty, czasem spidy. Czy to wazne? Jestem uzalezniony i chcialbym poznac wasze sposoby na przetrwanie glodu, ktory wiadomo nie trwa wiecznie.

INSOMNIA
 Wysłana - 2 grudzień 2008 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jezeli juz mam jakis glod alkoholowy, to wiem ze dlugo on nie potrwa. Poza tym, staram sobie przypominac nieprzyjemne sytuacje które miałem niegdyś, gdy coś wypiłem.

UlicznikOi
 Wysłana - 2 grudzień 2008 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki Metanadren, o takie odpowiedzi mi chodzilo. Bylem na miescie, ale kase wydalem na kupon w sts-ach (tez sie mozna uzaleznic ) i na jedzenie, bo rozpoczalem treningi. Na cpanie nic nie zostalo.

Zmieniony przez - UlicznikOi w dniu 2008-12-02 15:21:08

Siwek_wp2
 Wysłana - 2 grudzień 2008 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

i bardzo ladnie .. ino w sts sie nie wkrec zabardzo

...widze niebo, nie mysle...

Ekspert -

nekroskop_
 Wysłana - 2 grudzień 2008 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

miec silna wole???? jak by mial silną wole to by nie byl uzalezniony!! ma wolna wole a co zrobi zalezy od niego samego.
jak dopadnie cie głód sprubuj:
- wytlumaczyc sobie ze niedlugo przejdzie, "graj na zwłoke"
- zajmij sie czyms co spowoduje ze nie bedziesz myslec o braniu, czyms co cie wciagnie np pograj na kompie, pukladaj puzzle, posprzataj w domu itp sam zobaczysz z czasem z ktore zajec pozwoli ci przetrzymac głód.
- wysilek fizyczne moze okazac sie tez bardzo dobry
- nastaw sie na pozytywne myslenie, ze jestes dumny ze udalo ci sie nie brac przez kilka ostatnich dni, ze czules sie dobrze ze glod przejdzie
- przypomnij sobie negatywne strony tego jak brales jak zle sie czules ze zawaliles jakies wazne sprawy, wyszukaj to co najbardziej cie boli
- jak masz mozliwosc to pogadaj z kims kto rozumie twoj problem,
- grupy wsparcia, albo jak nie chcesz to chociaz czat dla osob uzaleznionych lub forum np na [www.akcjasos.pl]

pozdrawiam i zycze powodzenia
ps sorki za bledy
-

avee
 Wysłana - 2 grudzień 2008 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

nic dodać, nic ująć :)

...uczyńmy z życia święto, by będąc tu przez chwilę wszystko zapamiętać...

zikuzaku
 Wysłana - 2 grudzień 2008 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

pozytywne myślenie w przypadku głodu opiatowego pomoże Ci tyle co umarłemu kadzidło

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 2 grudzień 2008 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

nekroskop_ lapaj soga ode mnie bo ladnie to ujales
Ps:Ja sie zastanawiam ostatnio jak to jest z tym glodem, pamietam ze swojego czasu rowniez mialem takie "walki z samym sobą". Gdy jednak sie dobilem,w sumie niczym strasznym bo jedynie halucynozą ktora trwala najwyzej kilka godzin, przestalem miewac wszelkiego rodzaju glody. W sumie minelo mi ostatnio pol roku jak nic nie pije, i nurtuje mnie kwestia glodu-czy mam go ale nie dostrzegam , czy jest on zwiazany ze swojego rodzaju "walką ze sobą " ( fajnie i w ogole za***iscie byloby sie znowu napic/nacpac, no ale przeciez nie moge...)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak przetrwac glod?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: hmm coś mnie zainspirowało... | Nefopam | bieluń | Test Na narkotyki POMOCY!! | Smart drugs | trypamina | tussipect - czy mam przechlapane?? | Ból w krtani i klacie (czasem mocny). | Furacki styl życia a prazyjaźnie | Zaczyna sie robić nieciekawie ? | alkoholizm w rodzinie | Zawias | Hazard ? | Jak oczyścić organizm? | Absynt | CoolTrip...?? | chlorella | xxx | mati00 | policja sprawdza IMEI | kim dzong mnie | pomysł na prezent dla koleżanki | suzuki | pierwszt moto | pierwszy moto | nacjol | nacjol255 | deportivo1 | człowiek kij | ania walewska | studia prawnicze | sesje | brak zeba | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie I mam problem literaturą przedmiotu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.