FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18983 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak rozpoznac czy dziewczyna ma geny kvrvy ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak rozpoznac czy dziewczyna ma geny kvrvy ?"   

MaximusRex
 Wysłana - 4 sierpień 2011 20:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak w temacie.
Ostatno coraz czesciej pojawia sie temat zdrady jakiej dopuszczaja sie kobiety, faceci z reszta tez.
Jak rozpoznac czy dziewczyna z ktora jestesmy to puszczalska albo lapie kilka krukow za ogon. Jak rozpoznac taka dziewczyne zanim sie zbyt mocno nie zangazujemy uczuciowo i finansowo?

Zapraszam do dyskusji i najlepsze wypowiedzi nagradzajmy SOGami.

[http://www.insomnia.pl/%5BArt%5D_Facet_z_syndromem_CI*PCI-t654233.html]
*non est beatus, esse se qui non putat*
*nie jest szczęśliwy, kto się za szczęśliwego nie uważa.*
*Seneka za Publiliuszem Syrusem*

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 4 sierpień 2011 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

wywiad środowiskowy

Ekspert -

MaximusRex
 Wysłana - 4 sierpień 2011 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

Wywiad srodowiskowy jest ok, ale co jesli poznajemy dziewczyne z innego miasta i nie znamy jej srodowiska?
A jedynym srodowiskiem sa jej przyjaciolki ktore zlego na jej temat nie powiedza?

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 4 sierpień 2011 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie przyjaciółki to Ci dopiero na nią nagadają

Ekspert -

qpen
 Wysłana - 4 sierpień 2011 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

Swojego czasu zrobila mnie w chvja dziewczyna, ktora byla dla mnie uosobieniem cnot.

Od tamtego momentu zyje w przekonaniu, ze bez wspolnego prowadzenia sie ramie w ramie kazdy zwiazek jest bez sensu.

Specjalista -

MaximusRex
 Wysłana - 4 sierpień 2011 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie znakiem ostrzegawczym, kiedy zapala sie kontrolka "UWAGA" jest to ze:
- gdy czesto podkresla jaka to ona jest wierna i jak to zadnego by nie dopuscila, ile to faceci musieli za nia biegac zanim cokolwiek bylo, i na co to ona sobie nie pozwolila gdy faceci probowali...
Czyli krotko mowiac stara sie pokazac w swietle nader cnotliwym, az nienaturalnie, zwlaszcza kiedy pewne zachowania nie wspoligraja z tym co mowi.

Sweet69: nie mowie o kolezankach tylko o przyjacilkoach, tych najblizszych. Nie jestem pewien czy one by cos zlego powiedzialy. Nigdy nie wykorzystywalem tej metody.

Ekspert -

Evana
 Wysłana - 4 sierpień 2011 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Facet i kobieta powinna/nien iść na kwarantanne, jak w czynach (sytuacje, opowieści znajomych, cała reszta) nie współgra z deklarowanymi słowami.

Zafuanie buduje się dzieki zgodności tego i tego (wyłączamy jakieś sytuacje podbramkowe - gniew i gadanie glupot, które i tak nie mają pokrycia w czynach).

Ekspert -

qpen
 Wysłana - 4 sierpień 2011 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

gdy czesto podkresla jaka to ona jest wierna i jak to zadnego by nie dopuscila, ile to faceci musieli za nia biegac zanim cokolwiek bylo, i na co to ona sobie nie pozwolila gdy faceci probowali

Dla mnie jest to zwyczajnie oznaka glupoty, plytkosci, anizeli wyznacznik czegokolwiek w relacjach damsko-meskich.

Co do "wywiadu".Szkoda czasu, zdrowia.Nauczony doswiadczeniem, mam watpliwosci, koncze.To z reszta takie dziecinne.

Specjalista -

zuoooo
 Wysłana - 4 sierpień 2011 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

one potrafia tak kłamac, ze nie rozkminis, ale jak na taka trafisz, to jak byla kvrwa ale sie zakocha to przestanie a jak nie to znaczy , ze nie byla ciebie wart i i tak sie dowiesz, ze sie puszcza

Demonologia skvrwysynu!

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 4 sierpień 2011 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

Max jak patrzysz przez pryzmat kurestva
to patrz szerzej
natura kobiet jest taka a nie inna
kilka razy byłam świadkiem strasznej nielojalności bab
raz mi facet opowiadał jak robił właśnie wywiad i to właśnie przyjaciółka od piaskownicy
ją obsmarowała.
Fakt faktem obsmarowywanie jest zwykle z zazdrości a nie z czystych pobudek o twoje przyszle problemy z ową dziewczyną ale to już inna sprawa

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 4 sierpień 2011 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, jak piszesz chcesz rozpoznać w dwóch przypadkach, jak poznać, że kobieta jest puszczalska.

A) Kobieta, z którą już jesteśmy
B) Kobieta, do której startujemy

---------------------------------
- pierwsza bardzo ważna obserwacja -> znajomi i otoczenie, w którym się porusza (tutaj lepszy wywiad możemy zrobić będąc w przypadku A, ponieważ możemy już mieć lepszy kontakt ze znajomymi swojej dziewczyny, przez co możemy uzyskać więcej informacji)
Jeżeli w jej otoczeniu jest wiele kurevek to jest większe prawdopodobieństwo, itp.
Nie ma co się łudzić, że z największymi dupodajami chodzi najbardziej zagorzała katoliczka, która w nocnych klubach w przeciwieństwie do swoich koleżanek, które połykają coraz to większą ilość białego puchu, prowadzi dyskusje dotyczące dogmatów chrześcijańskich.

- drugą taką obserwacją powinno być wybadanie, co kobieta myśli i jaką ma hierarchię wartości. Jednakże często występują sytuacje, że osoba, która na pierwszym miejscu ma miłość, definiuje ją jako miłość z 3 obcymi facetami na raz. Trzeba zaznaczyć, że jest to subiektywna ocena, jednakże, sprawa jest następująca:
a) ma poukładane w głowie
b) ma niepoukładane w głowie, ale udaje, że ma
c) nie ma i nie udaje
d) ma i udaje, że nie ma

Opcję c oraz d możemy skreślić od razu. Zaś zrobić, żeby oddzielić ziarno od plew i rozpoznać, które to jest ziarno (a), a które plew (b) ?
Po pewnym czasie brak szarych komórek zacznie wychodzić, a wtedy w ręce siekierę i plew należy się pozbyć.

- (ten punkt lepiej zanalizować w przypadku A), mógłby on należeć do pierwszego punktu, jednakże ze względu na to, że jest istotny dam oddzielnie. Warto przyjrzeć się sytuacji w rodzinie i warto zapoznać się z dziejami jej rodziców, a zwłaszcza matki. Tak jak w pierwszym przypadku, prawdopodobieństwo, że geny się przekazały jest duże, tak więc jeżeli jej mama robiła furorę na mieście i jej przezwisko na nk jest "głęboka jola" to jej córeczka może równie dobrze pójść w jej ślady.

- (kolejny punkt, który pasuje bardziej do A), jeżeli dziewczyna poznała Ciebie, a w tym czasie jest 'pod koniec związku' lub 'prawie go kończy' lub 'już prawie zerwała, jeszcze tylko chce kilka bolców' to spokojnie możesz dać sobie spokój i uznać, że "jeżeli zrobiła tak jemu to i zrobi tak tobie". Nie ma co siebie oszukiwać, że jest się wyjątkowym, że ona zrobi wyjątek, że tak nigdy się nie stanie więcej, że ona to zrobiła z miłości do Ciebie. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Takie coś dyskwalifikuje na samym wstępie i w hierarchii kurevskiego żywota zajmuje jedną z wyższych pozycji.

----------------
Występuje jeszcze wiele sytuacji i zdarzeń, żeby poznać zachowania i instynktu kureskiego żywota kureskich kobiet. Jak widać z powyższych opisów lepiej poznać kurvę, gdy już jest się z nią - nie wydaje się to beznadziejne ? Wtedy zazwyczaj jest już za późno i jesteśmy w jakimś tak stopniu zaangażowani.
Dlatego, jak poznajemy dziewczynę warto zwracać uwagi na wiele istotnych szczegółów i na początku znajomości przyjmować wszystko z dużym dystansem i założeniem, że to nie jest bezpieczna inwestycja. Dopiero z biegiem czasu, poznając bliżej ją samą, możemy dostrzec jej prawdziwe oblicze.

Nie pisałem tutaj o zwykłych dupodajach bo takie to mają niemal na czole wyryte, że to zwykła szmata, ale najgorsze są takie, co udają, że są niewinne, święte i brzydzą się zdradą, a w najlepszym momencie związku przyprawiają rogi z pierwszym lepszym. I po takiej sytuacji nie ma co płakać i przeżywać tylko zerwać z kurviszonem i cieszyć się życiem.

/pzdr

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak rozpoznac czy dziewczyna ma geny kvrvy ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Warto przeczytać: Meski dylemat;) | Jest sens sie spotkać? | Partner najlepszym przyjacielem? | Wyjazd dziewczyny hmm.. | zdarda, wybaczenie,zaufanie, wiara | Co zrobić żeby wróciła? | KTO PłACI ZA......... | Jak odbić ukochaną? | Temat singli vol 4 ;] | Czym jest dla was meskość- DO PAŃ!!!! | nie moge o niej zapomniec..... | Kiedy sobie znajdę? Chyba nigdy :/ | Zazdrosc? | Zakochałem sie ale niewiem co zrobic bo jestem nieśmiały!! | Słuchajcie jest sprawa... | DO DZIEWCZYN | canadian | magdalena mielcarz | malaaa | test sześciany | test multiselect | kobiece stopy | policz sześciany | Eurowizja | zespół otella | p_q | hyc | ziuek43 | funky | breanne ashley | TeGej | Czujnik Abs w audi | pistolet | migdały | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.