FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5880 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak rozstać się z dziewczyną?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak rozstać się z dziewczyną??"   

cenzura
 Wysłana - 27 kwiecień 2005 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

Kocham ją bardzo, ale chyba nie będę w stanie jej powiedziec od razu całej prawdy, zależy jak się nasza rozmowa rozwinie...

No i trafiło na mnie...

Cenzor

rafee
 Wysłana - 27 kwiecień 2005 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozstawaj sie !

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

tommy098
 Wysłana - 27 kwiecień 2005 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

zwiazek powinien byc na dobre i zle , koniec tematu

WNUCZKU PYSZNY DŹEMIK !!!!!!
TO Z BIEDRONKI DZIADKU
PRZYSIĄGŁBYM ŻE Z TRUSKAWEK !!

Znawca -

tyśka18
 Wysłana - 27 kwiecień 2005 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie to powinienes , najpirw powiedziec jej o swoixch uczuciach do niej , jakiekolwiek one sa , nastepnie o twoim problemie zdrowotnym , dac jej i sobie troche czasu , jkaos sie ulozy , jednak odbierqm troche wrazenie ze ty nie chcesz z nia byc ?? Ze ta choroba to tylko pomoc by zerwac ,a le mozliwe ze sie myle :) , w kazdym arzie zycze jak najlepiej:*

Jo Sem Je Nietoperek !!

.Busterje.
 Wysłana - 27 kwiecień 2005 16:55     
 Usunięta przez Helevorn za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

justi__
 Wysłana - 27 kwiecień 2005 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

wszyscy co tutaj sie wypowiadaja maja racje .. Chyba powinienes jej powiedziec prawde.. ale jezeli ona jest z takich osob i bedzie chciala byc z Toba z "litosci"? tak tez sie moze zdarzyc chociaz z gory nie zakladam ze tak jest ale prawda to zawsze prawda i napewno doceni to ze nie wymyslales jakis glupot tylko byles z nia szczery.A jezeli to jest własnie TA osoba?to potem bedziesz zalował.
zycze powodzenia

Nie mów mi że nie mogę Ciebie mieć..jesteś mój czy tego chcesz czy nie..

cenzura
 Wysłana - 9 maj 2005 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz doszedł nowy problem, nazywa się 'jej młodsza siostra'.
Podrywa mnie cały czas, rzuca tekstami typu "Nie mogę się doczekać aż zostaniesz moim szwagrem" itp. Puszcza mi bzyczki telefonem średnio 10 razy na dobę. Często w środku nocy o trzeciej, czwartej "Bo nie może spać, a nie ma faceta który by się nią zajął".

No i trafiło na mnie...

Cenzor

Wodzu10
 Wysłana - 9 maj 2005 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam taką zasadę, że jak się coś z dziewczyną kręciło, to darowac sobie później Jej siostre bo do tragedii rodzinnej doprowadzisz. Z jedną nie chcesz być bo masz jakiś problem, to z druga będziesz? Powiedz Jej, żeby się odczepiła, no chyba że się jeszcze w Niej zabujasz, to lylylypa

Znawca -

cenzura
 Wysłana - 9 maj 2005 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

Na razie daję jej delikatnie do zrozumienia ze nic z tego nie wyjdzie, jak będzie trzeba to użyję bardziej zdecydowanych argumentów.
Wiadomo, że nie będę ani z jedną, ani z drugą, z trzecią też nie. Ani z żadną inną...

No i trafiło na mnie...

Cenzor

Wieruszka
 Wysłana - 9 maj 2005 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

Powtorze za Rafee: nie rozstawaj sie!

Czy jest to choroba, ktora przeszkadza kochac, ktora odbiera zdolnosc do milosci? Dlaczego myslisz od razu o przyszlosci? Milosc jest tu i teraz... kazda chwila milosci jest wazna, niepowtarzalna, potrzebna. Kochaj i pozwol sie kochac, nie myslac o tym co bedzie za kilka lat. Oczywiscie rozmowa jest potrzebna, jak w kazdej sutuacji, ale nie odbieraj Wam szansy. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jaki w kobietach drzemie potencjal do "poswiecania" sie. Uzylam cudzyslowiu, bo to niby poswiecenie, jest dla wielu normalnoscia, wrecz sensem milosci, jej spelnieniem. Pamietaj, ze prawdziwa kobiecosc, to czulosc, opiekunczosc, dobroc, zrozumienie. Nawet nie zdajesz sobie brachu sprawy z tego....jak mozesz umozliwic kobiecie zrealizowanie sie...ile jej dac swoja choroba...

Nie uciekaj przed miloscia z powodu choroby!!! Popatrz tylko, ilu zdrowych bykow, nie jest zdolnych do milosci.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak rozstać się z dziewczyną??

Strony: 1 2 3 4