FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1441 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Jak się bronić na policji . 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak się bronić na policji ."   

magisterek
 Wysłana - 4 październik 2006 19:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Miałem ostanio przykry przypadek i myślę że mogę byc ciagany po policji lu prokuraturze , prosze o pomoc jak mam się bronić w razie problemów z wymiarem niesprawiedliwości . Musiałem odwieźć do szpitala na badania osobę chorą i niestety na parkingu przed szpitalem nie było wolnego miejsca na zaparkowanie oprócz miejsca oznaczonego dla taxówek - było około 10 miejsc z czego zajetych tylko 4 . Zatrzymałem sie tylko na 2 minuty , gdy wróciłem naskoczył na mnie jakiś taksówkarz że zaraz zadzwoni na policje i tp. ja mu grzecznie że odwiozłem tylko starsza osobę i już się zmywam , na co on po chamsku że go to nic nie obchodzi i dodał coś obraźliwego o moim pochodzeniu ( coś o skó....nach ) więc delikatnie dostał kopa w jaja i chyba złamalem mu nos , po czym spokojnie odjechalem do domu . Obawiam się jednak że inni taksiarze zapisali mój nr. samochodu . Co radzicie mi zrobić w razie jakiejś afery z policją ?

[http://www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=16155&lang=PL] - najlepsze zakłady bukmacherskie :)

hallucyon
 Wysłana - 4 październik 2006 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

Ależ dzielny z Ciebie facet !

Nie sądze, aby w obecnej chwili było coś, co możesz zrobić. Po prostu czekaj i--jeśli wierzysz w takie przesądy--trzymaj kciuki. Jeśli istotnie złamałeś mu nos, to rodzaj jego złamania może powodować różną kwalifikację czynu. Jeśli taksiarz będzie musiał dochodzić sprawiedliwości z "oskarżenia prywatnego", dobrze dla Ciebie, bo pewnie nawet nie będzie się w to bawił, jeśli zaś przejmie to od niego Prokuratura, masz kłopot, bo on ma świadków, a Ty nie.

ysabell
 Wysłana - 5 październik 2006 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

tak czy siak to potrwa lata całe
może nawet w sądzie cywilnym byłoby szybciej -jakaś ugoda etc,

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Kask
 Wysłana - 5 październik 2006 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

Cale lata to nie to jest teraz traktowane jako wybryk huliganski i na pewno tak to podciagna. Szybko sie to zakonczy wyrokiem jesli taksowkarz to zglosil na Policji.
Nic Cie nie usprawiedliwialo ze tak potraktowales tego taksiarza bo Twoje czyny byly niewspolmierne do tego co sie dzialo.
Ale zawsze mozesz powiedziec ze odwoziles bliska osobe i byles zdenerwowany i takie tam - ale to i tak malo ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 7 październik 2006 08:58      [zgłoszenie naruszenia]

taksówkarze NA PEWNO zapisali numery Twojego auta.
taka to już grupa społeczna.

nie lubię taksówkarzy, ale niestety to Ty zawiniłeś.
jak Cię zaczął obrażać, to trzeba było spokojnie odjechać.

Znawca -

magisterek
 Wysłana - 8 październik 2006 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

Jest OK , ruszyłem moje kontakty w MO i wysłałem człowieka na przeszpiegi do taksiarzy i wszystko super - taksiarz ma złamany kinol , ale nie zgłosił tego na policji bo bał się zemsty , a jego koledzy nawet nie próbowali zapisać mojego numeru bo bardzo nie lubią tego złamasa i uważają że mu się należało za całokształt .

Obiecuję że już nie przywale nikomu kto bedzie mnie zaczepiał :)

[http://www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=16155&lang=PL] - najlepsze zakłady bukmacherskie :)

Skarbowy
 Wysłana - 8 październik 2006 15:04       [zgłoszenie naruszenia]

Profilaktycznie weź już do samochodu mydło, ręcznik i szczoteczkę do zębów.

Następnym razem ostrożnie z odruchami.
Pozdr.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jak się bronić na policji .

Warto przeczytać: artykuł | Standardy obsługi klienta | inwigilacja gg w pracy | telefon, umowa | Narkoman, Damski bokser, Psychol- Brat | Wynajem, czynsz, najem.. pomoc z wynajęciem mieszkania | Przepisy prawne | Najmłodszy makler na wall street | Kupno kradzionej konsoli | Przewożenie dziecka na przednim fotelu. | Problem z ubezpieczeniem.. | Wypowiedzenie umowy najmu mieszkania | Udostępnianie materiałów w celach edukacyjnych, a prawa autorskie. | swiadczenie pielegnacyjne | Problem ze znakiem drogowym zakaz zatrzymywania | Alkohole | tatuaz | mandat straż miejska | piotrowska | przybylska | paralotnia | katastrofa | paralotnie | -darq13 | darq13 | kredyt | zlydtyk | zlydotyk | złydotyk | [httpwwwfacebookcomprofilephp=743264506123123] | pozycja na pieska | Urjasz | ksiezyc | darq13 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.