FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19132 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak się odkochać? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Jak się odkochać?"   

123Marecki
 Wysłana - 30 listopad 2005 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ehhh, przypomniała mi się sytuacja jaką miałem dobrych pare lat temu. Poznałem fajną laskę która strasznie mi się podobała. Spotykaliśmy się w szkole dosyć często i fajnie nam się gadało tyle że ona miała w tym czasie chłopaka więc trzymałem uczucia na wodzy. No ale jak się dowiedziałem że z nim zerwała to postanowiłem podejść trochę bliżej.
Niestety nie wiedziałem że już sobie znalazła nowego :), a jak się zorientowałem to było już za późno :]
Zakochałem się - to było po prostu OKROPNE :) Jak ona sie zorientowała że chyba chcę coś od niej to zaczęła dawać wyraźne sygnały że ją to nie interesuje i mnie unikać. Ja ze swoim uczuciem czułem się koszmarnie i nawet po miesiącu mi nie przeszło, wręcz przeciwnie. Nie widziałem poza nią świata i 24h na dobę myślałem o niej.
To było tak STRASZNIE MĘCZĄCE i tak chciałem się z tego wyzwolić, że wpadłem na ŻAŁOSNY pomysł żeby jej o wszystkim powiedzieć. Pomyślałem że jak mi powie wprost żebym się odczepił to jakoś szybciej przejdzie, no a poza tym to chciałem bardzo ją zobaczyć :). Mówię wam, to był KOSZMAR :)
No to zadzwoniłem i poszedłem do niej wyżalić się. Już w tym momencie wszyscy którzy to czytają pewnie pękają ze śmiechu - ja dzisiaj też :)
Powiedziałem co mi leży na sercu i już w trakcie rozmowy a w zasadzie monologu zacząłem tego żałować. Zapamiętałem głownie jej głupi wyraz twarzy i straszny obciach który czułem jak od niej wychodziłem :) :) :)

Wracając do tematu, nie mam pojęcia jak się odkochać, mnie po trzech - czterech miesiącach samo przeszło.

Cinoj
MMA tajper
 Wysłana - 30 listopad 2005 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ale ty jej nie widywałeś codziennie :( A ja mam jeszcze 2,5 roku :(

"... Pokaż mi jak kochać ludzi, potrafię ich tylko niszczyć,
A karmę przesłania wciąż egoistyczny instynkt..."

MMA, panowie, MMA!

Busterje
 Wysłana - 30 listopad 2005 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

mięczak

Ouch Dream Team
Bunny Kozak Team
If I wait to wake you I'll never ask you Would you take my hand? In the deepest end Would you stay and drown in me?

Specjalista -

grzecho2
 Wysłana - 1 grudzień 2005 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

123marecki
Mnie tam nie śmieszy twoja histria sam od połowy miałem taką samą akcje jak ty czyli ze zaczeła mnie unikać chcaiem z nią pogadać o tym wszystkim próbowałem jak mogłem, ale ona zawsze mówiła żę niema ochoty zemną rozmawiać, było to wszystko bardzo bolesne, ale z czasem uświadomiłem sobie jak się poniżałem i śmiać mi sie ze tego chce no ale cóż człowiek sie całe życie uczy...
Znalazłem już sposób, to szukać nastepnej kobitki, którą będzie Ci się bardziej podobała nietylko fizycznie... naprawde można zapomnieć o przeszłości
Cinoj
Współczuje ci że ona jeszcze musi chodzić z tobą do klasy, spróbuj szukać innej domyślam się że już niewidzisz żadnej innej przed oczami tylko ją, ale spróbuj. Jeżeli ona niepotrafi docenić tego co do niej czujesz to po co być z taką osobą prędzej czy później może wykręcić wałka i dopiero będzie ból...
pozdr

Zawodny
 Wysłana - 1 grudzień 2005 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

Inna laska pomoze

wixa:-}

Znawca -

marian567
 Wysłana - 1 grudzień 2005 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

inne sie wtedy nie liczą:)

Zawodny
 Wysłana - 3 grudzień 2005 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

pozory

wixa:-}

Znawca -

Reptyle
 Wysłana - 5 grudzień 2005 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

Mam podobna sytuacje ... tyle ze nie wiem co Ona o mnie myśli .moze nie tyle nie wiem co nie jestem w stanie wyczuć... Tylko mnie zamurowuje jak mam z nia chwile pogadać...rozmawiamy ale na stopie kolezeńskiej....tłumie w sobie to uczucie już prawie rok i nie jest mi z tym dobsz ale cóż....

Rovsky
 Wysłana - 7 grudzień 2005 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

jest taka terapia nazywa sie: "chleb, mleko, bulki" i jest w 100% skuteczna, nawet przy dlugotrwalych ponadrocznych zauroczeniach sympatia do delikwentki przechodzi w ciagu zaledwie kilku minut.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Znawca -

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 7 grudzień 2005 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

predzej slodycze jak juz cos

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty