FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 312 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Jak się ubrierac  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak się ubrierac "   

BDN
 Wysłana - 4 lipiec 2017 14:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam pytanie. czytałem wiele poradników o tym jak ubrać się do swojej sylwetki. Jest mnóstwo art o tym jak powinien ubrać się wysoki lub niski mężczyzna ale nie ma nic o tym jak powinien ubrać się facet średniego wzrostu. Mój wzrost to 175cm a więc wg tych art które czytałem mój wzrost jest średni. Macie jakieś art na ten temat lub swoje sugestie? Ja na tym się nie znam a chciałbym zacząć o to dbać. Pozdrawiam

BDN
 Wysłana - 4 lipiec 2017 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ps. Moja waga waha się w granicach 75-80kg.

fakesch
 Wysłana - 10 lipiec 2017 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

sam sobie musisz to 'wypracować' ;)

life's sucks and than you die

macja
 Wysłana - 3 sierpień 2017 01:26      [zgłoszenie naruszenia]

Trochę za mało o sobie napisałeś, by coś Ci poradzić. Ok, masz średni wzrost. Ale jaką masz sylwetkę, jakie proporcje? Jesteś wysportowany? Jaki odcień skóry, jaki kolor włosów? Wtedy można podpowiedzieć jakich fasonów warto szukać i jakie kolory ubrań pasują do Ciebie. Ważny jest też charakter: jeden facet chce ubiorem pokazać, że jest inny, ekstrawagancki, inny facet woli klasykę i elegancję, jeszcze inny styl sportowy...

Specjalista -

playman
 Wysłana - 3 sierpień 2017 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

macja jaki comeback

Ekspert -

macja
 Wysłana - 3 sierpień 2017 23:58       [zgłoszenie naruszenia]

Nie mogłam wczoraj zasnąć to pomyślałam, że pomogę koledze

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak się ubrierac

Warto przeczytać: Kilkudniowy zarost %) | Sonicare | Ktora kurtka Diverse ladniejsza? | Czarna koszula do czarnego garniaka... | Kurtka gdzie mogę dostać | wypasiona bluza z kapturem | Wydłużanie włosów | maseczka - z czym to sie je? | co na sylwester? | Dziurka w spodniach | Ciuch D&G z Ebay.com | Barwnik do skóry? | najlepszy samoopalacz i... | Co do tego ubrać? | eleganckie butki i do garniaka i do jeansow | Dodatki na wiosne - lato. | zakazane linki | playboy ru | jak zmienic avatar | czy moja blona pekla | jak siA T robi loda | co ostatnio sluchales | pamiec | gawryluk | zapomniałem loginu | U źródeł życiowej klęski Zenona Ziembiewicza | olsztyna | iskow | slim | Navigacjia Tiry | Najlepsza Navigacjia | jak ugościć | pierwsze spotkanie | paznokcie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.