FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2902 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak się zachowywać ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak się zachowywać ?"   

buppy
 Wysłana - 2 sierpień 2011 09:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Bardzo zraniłem bliską mojemu sercu dziewczynę, która bardzo mnie kochała. Poszło sporo niemiłych słów typu"nie istniejesz" itd wyrzucanie brudów przeszłości itp. Żałuję bo pewne sprawy lepiej przemilczeć niż walić prosto z mostu. Problem w tym, że zbyt często nie potrafiłem dusić w sobie mojej lekko zazdosnej natury i rzeczy które mnie gryzły. Rozstaliśmy się. Okazałem się "świnią" w jej oczach.
Cała sprawa wydarzyła się na liniach telefonicznych z tego względu, że ona siedzi od pół roku w USA. Wraca niebawem a mi ciągle zależy... Aktualnie kontakt utrzymujemy, telefoniczny raz na dwa-trzy dni, albo ja albo ona dzwonimy. sms od czasu do czasu. Rozmawiamy o życiu, sprawach codziennych itd. Wspominamy te wszystkie miłe chwile, seks i w ogóle (a tutaj jest co wspominać) ale ona twierdzi że ciężko jej się przełamać i stawia dopiero pierwsze kroki. Dlatego ciągle powtarza, że chce ze mną spotkać gdy wróci i dopiero wtedy szczerze porozmawiać o przyszłości i tym co do siebie czujemy. Na razie czuć potworny dystans z jej strony.
Problem w tym, że nie wiem jak z nią rozmawiać przez te kolejne tygodnie powrotu. Ciągnie mnie do tego, żeby dzwonić codzień no ale właśnie... Pisać nie pisać, dzwonić nie dzwonić, wykazywać inicjatywę czy być wstrzemięźliwym w słowach? Z drugiej strony nie chcę się narzucać, bo co gdy wróci i nie będzie kompromisu? Nie mogę jej wyczuć. Trochę zagmatwana sytuacja. Pomocy droga INSO.

Zmieniony przez - buppy w dniu 2011-08-02 10:28:52

pm1986
 Wysłana - 2 sierpień 2011 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

Z jednej strony moze chce spotkac sie i dowiedziec sie wiecej, dlaczego tak jej naopowiadales.. a z drugiej strony, moze bedzie chciala Cie zaatakowac za to ;D zalezy jaka jest ;]
co mozesz zrobic? zalezy czy wiesz jaka jest ;] mozesz lizac d*pe, jak ona lubi takich przydupasow, mozesz nie narzucac sie.
Jedna z opcji moze byc, "zobaczymy jak bedzie". Teraz w tym czasie byc soba, i nie pokazywac zadnych negatywnych emocji, itd. Oczywiscie z bardzo lekkim smakiem, pokazywac, ze to co powiedziales, bylo zle i w chvj tego zalujesz ;D
Od niej bedzie zalezala Wasza przyszlosc..
Tylko nie daj sie, bo sie Cie zrobi w chvja, i bedziesz plakal

Zmieniony przez - pm1986 w dniu 2011-08-02 12:18:30

:>

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 2 sierpień 2011 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

Pół roku w USA to pewnie ją już dawno rucha jakiś murzyn albo latynos

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

pm1986
 Wysłana - 2 sierpień 2011 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

tak, a to druga strona medalu :D dlatego dziwie sie, ze rozmawia z Toba, i nawet chce sie spotkac jak wroci ;D chyba, ze wraca na stale do PL ;D to furteczke utrzymuje w otwarciu ;D

buppy
 Wysłana - 2 sierpień 2011 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

nie nie.. tutaj akurat mam pewnosc ze nikt jej nie puka.
znam ja i wiem jaka jest, poza tym mieszka u rodziny z dala od miasta, mam z nimi kontakt. mowie to nie ten typ laski.

co do powrotu to plan ma taki zeby wrocic na stale. byla tam tylko na holidayu u rodzinki dorobic troche kaski bo krucho zanim wyjechala.

pm1986
 Wysłana - 2 sierpień 2011 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

jak powiedzialem koledze, ze jego kolezanka lubi jak sie na nia szcza, tez NIE wierzyl
z drugiej strony, jezeli chce sie spotkac, to moze i cos z tego bedzie, a masz, podtrzymam Cie w mysli, ze moze sie uda, ze wroci do Ciebie.

buppy
 Wysłana - 2 sierpień 2011 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

mowie ze nie.. za bardzo balaby sie ze rodzina ja z gory oceni, dla niej to najwazniejsze.
nie chodzi o to zebys mnie podtrzymywal na mysli.. pytam co ty bys zrobil na moim miejscu? spokojnie dawkowac slowa czy moze dac jej czas az se to wszystko pouklada. wiesz jak to jest pol roku sie nie widzec to czlowieka *** strzela. rozmowa przez tel tez c***a daje bo ani z krzyza sposcic ani nic. zastanawiam sie po prostu czy jak wroci to znowu sie pozadamy ..

pm1986
 Wysłana - 2 sierpień 2011 13:08      [zgłoszenie naruszenia]

byc soba, i w odpowiednich momentach dac do zrozumienia, ze chvj jestes i zalujesz. nie narzucac sie, tylko podejsc z lekkim dystansem, tak jak to bylo na poczatku, pomiedzy Wami. starac sie w slowach, czynach, by powoli przechodzila cala sprawa w daleka niepamiec.

fredens
 Wysłana - 2 sierpień 2011 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

Pół roku w USA to pewnie ją już dawno rucha jakiś murzyn albo latynos

tego możesz być pewien

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

buppy
 Wysłana - 2 sierpień 2011 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

hahaha no współczuję waszym doświadczeniom..zmartwie was moi drodzy na pewno tak nie jest! sama mi mowi że cieżko jej wytrzymać tak długo bez bzykanka i zakreśla dni w kalendarzu kiedy będzie w pl ... i to jest m.in powód który trzyma mnie w nadzieji, ze jak wroci to bedzie sie dzialo :)

Przemol942
 Wysłana - 2 sierpień 2011 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo zraniłem bliską mojemu sercu dziewczynę,
To chyba ona Ciebie zraniła,bo olała Cie w pisdu i poleciała sobie do USA,do tego pewnie juz od dawna ktoś ją tam posówa.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak się zachowywać ?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: poradnik podrywacza %) | sama nie wiem czego oczekuję... | Za szybki dla dziewczyny ? | Coś jej łatwo to przyszło... | Eks | Miłość platoniczna? | Załamka :( | Powroty | klasyka | Moja dziewczyna mnie kontroluje i śledzi | Nie umie zaufać | COŚ ZE MNĄ JEST NIE TAK DLACZEGO ? | jak zapomniec | O co może jej chodzić? | Mój partner jest niepełnosprawny... | Powrot do laski | motyw buntu | opowiadanie erotyczne zlapala mnie | ida | wredna suka | zadanie na dziś | pocisk spada z wysokości na odległość | irokezy | facet zainteresowany | wtc | patrycja kilian | playboy 2015 | poznam | Męski seks | celebrites | kaczor | sex gry dla par | jak przebudować drzwi w budynku | mystery | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.