FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 772 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Jak sie uczycie niemieckiego? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak sie uczycie niemieckiego?"   

jarofglue
 Wysłana - 20 lipiec 2010 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

No ja się już nie uczę. A chciałabym sobie odświeżyć co nieco, uczyłam się w gimnazjum i w liceum miałam klasę o profilu niemieckim, sześć godzin w tygodniu. I teraz jak spotkałam się z takimi Niemcami, to okazało się że praktycznie nic nie pamiętam... Znacie jakieś dobre sposoby na odświeżanie pamięci?

AnonimekK
 Wysłana - 20 lipiec 2010 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jak sie chcesz PORZADNIE nauczyc niemieckiego to tylko w niemczech.
Kupe lat uczylem sie w Polsce i po przyjezdzie do bawari gowno rozumialem. 7 miesiecy kursu tutaj i juz mozna bylo normalnie porozmawiac jakos.

Zmieniony przez - AnonimekK w dniu 2010-07-20 15:46:31

Club music/Trance fan..
Nie lubi spodni "rurek" !! :O

katjak
 Wysłana - 26 lipiec 2010 09:57       [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej wyjedz do Niemiec na wakacje, wtedy masz dobra praktyke i nauczysz sie szybko...a do tego jeszcze zarobisz pare groszy!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak sie uczycie niemieckiego?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: [ang] krotki cytat | Podstawowe słowka włoskie | [niem] Potrzebny tekst po niemiecku z tłumaczeniem z zakresu biologi | [ang] Ksiazki do anglika na mature | tłumaczenie wzoru chemicznego | [ang] " glass enclosure " - ??? | list oficjalny z niemieckiego...? | wakacje - niemiecki | [ang] Prosze o sprawdzenie | [ang] list formalny do spr. | [Ang] praca u podstaw | niemiecki, need sprawdzenie | [niem] wakacje z rodzina | [ang] Wypracowanie: "The most interested dish, ..." | Sprawdzcie pocztówke | Najlepsze repetytorium z angielskiego | szwed | antoni | fryzjer kraków | fryzjer | playboy | sylwester | sylwek | hyde | hydepark | spam | chamskie | kremlin | baruch | kurestwo | grunge | stulejka sex | stulejka | hydraulik | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.