FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7698 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Jak spowodować, żeby być lubianym? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak spowodować, żeby być lubianym?"   

chcejej
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jaka ksiazke proponujecie na ten temat?

Chodzi mi o taka ksiazke, ktora pomoze mi byc bardziej lubianym w otoczeniu znajomych. Nie chodzi mi o zadne rady dla biznesmanow, jak miec lepsza prace.

Pozdrawiam!

Dreando
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

był podobny temat niedawno jakoś, rzucił mi się w oczy.

Poza tym: jesteś żałosny.

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

Znawca -

iLight
świetlisty
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

Takie rzeczy to raczej u wujka Google szukaj.

DomPas
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Dostales jedna czy dwie pozycje w hydeparku,a robisz smietnik drugim takim samym tematem.

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 2 styczeń 2011 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

'Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi' Dale Carnegie

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

MemorsMars
 Wysłana - 2 styczeń 2011 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

Masz tu streszczenie takich książek:

Potrzebne jest kilka cech:
-dystans do siebie
-błyskotliwość
-uśmiech na twarzy
-rozsądna skromność

Jak spełniasz te warunki i chcesz, żeby Cię wszyscy lubili
to więcej słuchaj niż mów, a jak już coś mówisz, to ma być to ,krótkie, trafne, celne i najlepiej zabawne. Zadziała jak komenda głosowa na psa. Masz większe prawdopodobieństwo, że zostanie to przyjęte pozytywnie i zapamiętane. W rozmowie koncentruj się na innych. Nie wcinaj się w słowa czy dyskusje, ograniczaj się do "podtrzymywaczy rozmowy" Krótkich zdań, pytań, słów. W rozmowie nie wkraczaj w strefę własnych odczuć osobistych i przekonań, oraz tego "co to nie ja" chyba, że ktoś będzie się tym mocno interesował. Okażesz tym zainteresowanie czyjąś osobą. Dowartościujesz rozmówcę. Nie możesz się poniżać, bo nie będziesz szanowany, ale i nie możesz się wywyższać, bo to główny powód niechęci ludzi.

INSOMNIA
 Wysłana - 2 styczeń 2011 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ogólnie to nie próbuj na siłę być kimś kim nie jesteś.

xeo151
 Wysłana - 2 styczeń 2011 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

Być s****y***em i stawiać na swoim, a jednocześnie pomagać znajomym, wtedy ludzie nie tylko cię lubią ale i szanują, reszta nie jest warta zainteresowania. Wiem można wywnioskować, że to co napisałem to sprzeczność, ale się sprawdza

Choć życie ciąży psychika siada nie mogę się poddać to moja zasada...

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
[http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded]#!

MadMan047
 Wysłana - 2 styczeń 2011 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

autorze ty sie umawiasz z laskami na masaż pośladków więc to ty nam powinieneś pomagać a nie na odwrót

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

Specjalista -

Londi
 Wysłana - 2 styczeń 2011 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

J/Olokk. Krytykant też ci polecał te książkę, więc zamiast wahać się jeszcze przez 5 lat możesz po prostu ją przeczytać i dowiesz się czy przydatna.

Przymszyk zgodzę się żeby nie udawać kogoś kim się nie jest, bo sztuczność takiego zachowania czuć na kilometr, ale jeśli ktoś jest po prostu beznadziejny, to na pewno musi zmienić siebie, a nie akceptować to jakim jest. Wmówi sobie własne przekonanie o swojej boskości i nie będzie mu się chciało pracować nad sobą. Dlatego uważam, że jeśli ktoś ma chvjowe usposobienie i charakter to powinien je zmienić, ale w taki sposób żeby stało się jego stylem bycia a nie fałszywym zachowaniem.

Xeo151 rozumiem o co chodzi, żadna sprzeczność. Tylko ja bym sprecyzował co rozumiesz pod pojęciem s****ysyństwa. Chodzi ci pewnie o to żeby nie być cipką, która nie ma własnego zdania i łatwo się nią manipuluje.
Taki człowiek potrafi sam podjąć decyzję i trzymać się jej mocno jeśli uważa, że jest właściwa i nie da się przekonać tylko dlatego, że np. jakaś banda bab mu lamentuje o tym jak źle postępuje bla, bla, bla. Dobrze rozumiem? Tylko w takim wypadku ja bym akurat nie postrzegał tego jako bycie s****ysynem.

xeo151
 Wysłana - 3 styczeń 2011 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie coś w tym stylu.

Choć życie ciąży psychika siada nie mogę się poddać to moja zasada...

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
[http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded]#!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak spowodować, żeby być lubianym?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Ludzie Niepelnosprawni | Psychozy i depresje wśród Polaków | Dupa Henryka i chrześcijaństwo | czemu najczesciej zakochujemy sie nie w tej osobie...?? | Zbieg okolicznosci? | zagubiony człowek... | TEORIA "ZMIANY" | Przeczytaj jeśli masz odwagę..... | wszystko przemija | Chcę być muchą! | Jeśli byłbym Bogiem to... ??? - dokończ zdanie... | Spoglądając za siebie ... co widzisz | Pytania "Ateistów" i takie tam | lenistwo | zmiana stylu na metala, punka i rocka.... | Motywacja - mały problem | koks? ? ???? ?w | ksi??ka | oblicz warto?? wyra?enia wykorzystuj?c dane z rysunku powy?ej | do?adowanie heyah | przemy l | wywiad z technikiem sekcji zw ok | wezwanie do wyp aty wynagrodzenia | zywa okurva | Tw j idea sylwetki | Idol Rudy si nie dosta | kapitan bomba | 406 coupe | ty mowisz sex, ja mowie podwalanie | Kiedy Zum a kiedy zur | viwldi | borysewicz | skoda octavia | skoda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.