FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3563 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
Jak sprawdzić wzór na parabole utworzoną w excelu? jak zrobić  
aproksymacje? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak sprawdzić wzór na parabole utworzoną w excelu? jak zrobić aproksymacje?"   

ewelinka.w
 Wysłana - 23 maj 2009 15:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, mam 2 pytania:

1. z danych które posiadam wyznaczyłam parabole w excelu i mam pytanie jak sprawdzić jaka jest podstawa i wykładnik potegi tworzących tą parabole??

2. jak zrobić aproksymacje tejże paraboli w excelu 2007?

deerhunter
 Wysłana - 23 maj 2009 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

jest taka opcja na wykresie w excelu zeby program oszacowal funkcje trendu do danych i przedstawil ja na wykresie. mozesz sprobowac, do wyboru masz min wykladnicza, potegowa, liniowa, loagrytmiczna. program moze tez wyswietlic odpowiednia funkcje.

ewelinka.w
 Wysłana - 23 maj 2009 15:39       [zgłoszenie naruszenia]

ok juz wszystko wiem :)
dzieki za pomoc

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jak sprawdzić wzór na parabole utworzoną w excelu? jak zrobić aproksymacje?

Warto przeczytać: [mat] indukcja, studia | [bio]oddychanie ( 1 pytanie) | [fiz] jedno zad. z fizy - dobrze myśle? | [mat] Zadanie | BIOLOGIA/zadanko/SOGI!!! PILNE | Bio/chem-Kondensacja aminokwasow | [mat] relacje- zadania | kombinatoryka zadanko | [fiz] doswiadczenie | [mat] zadanie | Trygonometria-jedno zadanko | Dysocjacje | rachunek zdań | [fiz]dwa zadania | Prawdopodobieństwo warunkowe | [fiz] zadania | ishater | kupno auta do 28 patyków | zlot | stratos | monter izolacji przemysłowych | dupa maryni | hasz | haszysz | duże cycki | upskirt | nastolatka | poniósł mnie melanż | marina | dziewczyny wolne | kasia | słodki | muzyka do treningu | DOC | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.