FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19779 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Jak spuścic paliwo 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak spuścic paliwo"   

Wasal
 Wysłana - 22 czerwiec 2003 18:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Tak jak wyżej jak spuścić paliwo z apooca rurki lub czegoś innego ???

kr1s
 Wysłana - 22 czerwiec 2003 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

widzialem jak taki koles chodzi z wlasnej roboty papka i kradnie benzyne ludziom,ale nie wiem dokladnie jak to zrobil ale za pomoca weza tez chyba pociagniesz benyzne,normalnie zasysasz powietrze i az dojdzie benzyna do konctylko sie nie zachlysnij:)

OFICER TESH PAKER!!!

Specjalista -

Rocky B.
 Wysłana - 22 czerwiec 2003 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

Szykujesz rurke i butelke. Rurke wpychasz do baku i jak siedzi w srodku to zacznij ssac. Jak zobaczysz ze leci to nadstaw butelke i niech splywa. Tylko sie nie napij.

~~~ Członek Mafii SFD ~~~
...:: No pain!! No pain!! ::...

RE5PECT
 Wysłana - 22 czerwiec 2003 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze chłopaki mówią tylko pamiętaj że ta końcówka rurki którą ssiesz powinna być umieszczona niżej od tej która sie znajduje w baku ! POZDRO

...siła nie uchroni od głupoty...

Jasio20
 Wysłana - 22 czerwiec 2003 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej jesli chodzi o zciąganie paliwka zciagac rope z ciezarówek,bierzesz baniak 20-30 litrowy werzyk ,srubokret i zasysasz czasem sie człowiek napije ale co z tego można sobie pojezdzic a nawet jak ciebie złapia to nic ci nie zrobia

real Compton city G

Wasal
 Wysłana - 22 czerwiec 2003 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki próbowałem z rurka ale tylko się nawdychalem oparów i sie zle czułem nic z tego jest paliwo bo jak dmucham ida bulki ale nie chce się ściągac wszyscy dostajecie po SOGu. Jeszcze popróbuje ale watpie że się uda

greku
 Wysłana - 23 czerwiec 2003 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jak z rurką nie pomogło to weź młotek i gwoździa (dalej wiesz co masz robić ).
Pozdrawiam.

..Walkę wygrywa sie na treningu, nie na ringu..

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 23 czerwiec 2003 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

jak robisz to noca nei zapomnij zapalniczka swiecic!!

SFD crowd makes me rrrah rrrah rrrah

INSOMNIA
 Wysłana - 24 czerwiec 2003 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Najczystsza fizyka - zasada naczyń połączonych. Niektóre samochody mają zabezpieczenie - ktratkę. U Ciebie nie ma czegoś takiego, jak wzniskuję - bombelki. Wszystko jest dokładnie tak jak napisał Rocky. I nie wdychaj oparów broń Boże!!! Po prostu musisz pociągnąć tyle wachy, żeby przekroczyło najwyzszy punkt węża.Trochę musisz possać...
Albo nie!!! Lepszy, łatwiejszy sposób! Odwróć samochód do góry nogami i zlej do kanisterka...

Prawdziwym błędem jest nienaprawianie błędów.

[www.pajacyk.pl]

Pozdrawiam,
Shogun

Wasal
 Wysłana - 25 czerwiec 2003 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

Shogun przyjedż do mnie i to zróbbo mi się do dzisaj nie udaloi już nie uda mam dosyć tych oparów poddalem się a może to dlatego że mam grubą rurke

Rocky B.
 Wysłana - 25 czerwiec 2003 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

No bo to musi byc cieniutka rurka. A czym Ty wciagales? Jakas gruba rura?

~~~ Członek Mafii SFD ~~~
...:: No pain!! No pain!! ::...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak spuścic paliwo

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Alfa Romeo 146 | Co to za... | magnetyzer | xenon | WAŻNOŚC ZNIZEK NA OC? | ile za Megane Classic 97 rok??? (wycena) | Glosniki do sieny na przod | Maluszek (Brzeszczocik) | KTM | plastikowy kolektor i gaz | seat ibiza i gaz | Najlepsza marka. | ......::::::"Engine V8"::::::...... | MALOWANIE | nowe czesci do daewoo | CINQUECENTO | Vierrier89 | trójkąt | Whisper | problemy z podrywaniem kobiet | podrywanie kobiet | Varrier | strzegomskie | lisolek | piA mak | verr | wynajem domu bez drugiee_na_przystago wspolwlasciciela | crack do dsj3 p26.htack do dsj3 | crack do dsj3 p25.html | dziewczyny z st trinain | facebook hack | motyw śmierci w literaturze | śmierć w litetaturze | cosinus | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.