FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12648 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak tego nie z***ać ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak tego nie z***ać ?"   

Henryk12.5
 Wysłana - 23 sierpień 2006 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

Nie najarałem bo jest mi prawie obojętna. Nie wmawiajcie sobie za duzo Chce sobie pocwiczyc normalny podryw. Finiszem tego podrywu miałobybyć jak to moj kumpel określił "grzmotnięcie ją w dupsko"

Chodzi o to, ze trzeba zaczac normalny, kulturalny podryw, a nie jakies pijackie rozrywki w klubie. Ta dziewczyna nie zawojowała mi w głowie, wybrałem ją po prostu dla "nauki".

Henryczek...o...rly ?

X-Qlusive
 Wysłana - 23 sierpień 2006 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

hihi jezeli o to chodzi... no to chyba lepiej Ci ten podryw wyjdzie jezeli umowisz sie z nia sam na sam... =) ... jakas pizzeria, pozniej spacerek, mila rozmowa itp... tylko pomysl tez o tym ze mozesz ta dziewczyne zranic, a na cudzych uczuciach sie nie gra ... achhh ale pojechalem :P

Henryk12.5
 Wysłana - 23 sierpień 2006 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

Mysle, ze jej nie zranie.

Ja to musze rozegrac w klubie, bo tam bede sie najlepiej czul. Najwyzej po klubie sie umowie sam na sam do jakiejs pizzeri. Tylko ten ***any wyjazd do Stanów mi wszystko komplikuje :-/

PS: mozna wystrzelic do laski prosto w oczy tekstem typu:

- wiesz...troche mi sie podobasz
- dawno nie spotkałem tak fajnej osoby jak ty
- powiem szczerze: mam dosc bycia zwyklym kolegą
- moze zrobimy cos przyjemnego ?

Takie teksty wchodzą w gre ? (jezeli zalezy mi tylko na sexie, a nie na związku) ?

Henryczek...o...rly ?

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 23 sierpień 2006 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

dobra dobra szprot....kto se wkreca to se wkreca
czy my ze sie w niej zabujales
czy ty ze sie w niej nie zabujales....
zrob ankiete
tylko nei zapomnij dodac ssij albo sprawdz wyniki

chcesz ja miec na szybcika, a nie chesz sie z nia calowac na "pierwszej randce". jakas sprzecznosc....
stara skzola dymania mowi zeby spic laske w trupa...zatem na jendym piwku niestety sie nie skonczy....a ty o jednym gadasz...zdecyduj sie co i jak

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

Specjalista -

X-Qlusive
 Wysłana - 23 sierpień 2006 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

LoL ale doje***s Duramen xD... a jezeli chodzi o te teksty to nie polecam... zreszta ja juz nie wiem czy Ty sie w niej zakochales czy chcesz ja tylko przeleciec ... Zrob ankiete a pozniej pogadamy xD...
To Be Continued...

Hadouken
 Wysłana - 23 sierpień 2006 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ech... ale tu NIE MA zadnych cudownych rad. Po prostu spotkaj sie z nia, pogadaj i albo poczujesz sam, ze cos z tego bedzie albo nie. Tego nie da sie zdalnie opisac.

Zawsze mozesz zwiekszyc swoje szanse kupujac perfumy z wyciagiem ze swinskich feromonow . Tylko wtedy uwazaj, zeby cie laski nie stratowaly.

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

Znawca -

Henryk12.5
 Wysłana - 23 sierpień 2006 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

Duramen ale ty jestes uparty...NIE ZAKOCHALEM SIE, NAWET SIE NIE ZAUROCZYLEM. Skonczy sie na jednym piwku bo nie mam zamiaru jej upijac, bo co to wtedy byłoby za osiągniecie ? Jaki prestiz ? Zaden. Nie chce jej tez lizac na pierwszej impezie, bo moge z***ac wszystko i bede musiał szukac nowego "obiektu". No chyba, ze ona bedzie chciała to ja jestem otwarty na takie propozycje

Mam nadzieje, ze ci wyjasniłem co i jak - powtarzam, nie wmawiaj sobie sam jakichs chorych rzezcy.

Henryczek...o...rly ?

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 23 sierpień 2006 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz ze psychole chodzacy w kaftanach tez mowia ze caly swiat jest po***any?
ale spoko niewazne

teksty dzialaja...ale w odpowiednim momenciencie powiedziane i z odpowiednim tonem...zreszta neiwazne co bys gadal....i tak zadziala
trzeba tylko wiedziec jak gadac

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

Specjalista -

X-Qlusive
 Wysłana - 23 sierpień 2006 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

e tam... duzo zalezy od laski... z mojego doswiadczenia to malo jest takich dziewczyn ktore lubia teksty typu: podobasz mi sie... zreszta to Ty chcesz ja poderwac... wykaz sie sam... a jak juz polecam teksty o gwiazdach ... xD

Henryk12.5
 Wysłana - 23 sierpień 2006 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra myśle, ze dam rade. Akcja bedzie rozgrywac sie w Krakowie na Wielopolu w klubie Kitch lub Paradox

Henryczek...o...rly ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak tego nie z***ać ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16