FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2380 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Jak to by這 z wami 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak to by這 z wami"   

Moron1632
 Wys豉na - 16 wrzesie 2008 20:39        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Chodzi mi o to ze mam 16 lat a nigdy sie nawet nie ca這wa貫m to troche do逝je cz這wieka chcia豚ym poczyta co wy my郵icie na ten temat i jak to by這 z wami.Chodzi og鏊nie o ca這嗆 pierwszy poca逝nek,pierwszy dotyk,pierwszy sex.

jonmat
 Wys豉na - 16 wrzesie 2008 20:42      [zg這szenie naruszenia]

masz 16 lat poczekaj jeszcze to nawet ten temat b璠zie do skasowania. 16 lat to jeszcze za m這dy na to jeste

ja si jeszcze nie ca這wa貫m z lask. nawet o tym zapominam, 瞠 nie mam laski. zbytnio si nie anga簑je w to...

Dowodem odwagi nie jest umrze, lecz 篡

_zwierzu_
 Wys豉na - 16 wrzesie 2008 20:43      [zg這szenie naruszenia]

masz prze***ane, idz sie wieszac

:-> :-D

Kuku貫k
 Wys豉na - 16 wrzesie 2008 20:46      [zg這szenie naruszenia]

moron (lepszej ksywy sobie nie mog貫 wybra )
jak mia貫m 16 lat te si tym przejmowa貫m, ale spad這 to na mnie w sumie nagle, wi璚 nie p瘯aj
teraz mam 19 i mam to samo co ty tylko, 瞠 z seksem
to jest dopiero wstyd

Specjalista -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 16 wrzesie 2008 20:53      [zg這szenie naruszenia]

Nie przejmuj si tym, pomy郵 o tym w ten spos鏏, 瞠 osoba, z kt鏎 b璠ziesz "dzieli" poca逝nek/dotyk/seks te my郵i jak Ty, czyli czego si ba ?( ona te "niby" si boi" ) Obydwoje jeste軼ie w takiej samej sytuacji..
Nawet je郵i tak nie my郵i to nic si nie sta這, spontan, dystans Kiedy ten pierwszy raz musi zdarzy, czym pr璠zej tym lepiej ( nie chodzi o seks ).
Dla odwa積ych 鈍iat nale篡.

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-09-16 20:55:51

"Atak kosmit闚 to nic w por闚naniu z atakiem g逝poty"
Moon

Ekspert -

Moron1632
 Wys豉na - 16 wrzesie 2008 21:09      [zg這szenie naruszenia]

hmm no ale z tego co wiem to kumple juz dawno s po tym pierwszym poca逝nku m闚i "jak kto nie ca這wa si do 16 lat to ju si raczej nie poca逝je" to mnie strasznie dobija

Zmieniony przez - Moron1632 w dniu 2008-09-16 21:13:24

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 16 wrzesie 2008 21:14      [zg這szenie naruszenia]

Je郵i wierzysz w to, 瞠 prezenty w Wigilii s od 安i皻ego Miko豉ja to uwierz w ich s這wa

"Atak kosmit闚 to nic w por闚naniu z atakiem g逝poty"
Moon

Ekspert -

Moron1632
 Wys豉na - 16 wrzesie 2008 21:15      [zg這szenie naruszenia]

moron (lepszej ksywy sobie nie mog貫 wybra )

hehe a wiesz co znaczy moron??

jonmat
 Wys豉na - 16 wrzesie 2008 21:15      [zg這szenie naruszenia]

hmm no ale z tego co wiem to kumple juz dawno s po tym pierwszym poca逝nku m闚i "jak kto nie ca這wa si do 16 lat to ju si raczej nie poca逝je" to mnie strasznie dobija

hahah. mo瞠sz ich wy鄉ia. znam ludzi kt鏎zy w tym wieku si nie ca這wali i teraz maj dziewczyny

Dowodem odwagi nie jest umrze, lecz 篡

Moron1632
 Wys豉na - 16 wrzesie 2008 21:17      [zg這szenie naruszenia]

no w豉郾ie nie bardzo mim wierz ale moze to prawda

jestem raczej lubiany przez p貫 przeciwn ale nigdy nie by這 nic tak na powa積ie 瘸dnej wi瘯szej znajomo軼i nie wiem czemu laski niby same mnie podrywaj z tego co widz inni i ja sam ale 瘸dna nie chce nic na powa積ie

Kuku貫k
 Wys豉na - 16 wrzesie 2008 21:21      [zg這szenie naruszenia]

to s bzdury akurat straszne

nie wa積e czy si ca這wa貫 czy nie, nie masz tego wypisanego na czole. wa積e, 瞠by sobie nie "odpu軼i kobiet" (jak jonmat mato) i dba o to 瞠by by atrakcyjnym (ale nie jakim ***anym wy瞠lowanym peda貫m w butach ze sk鏎y krokodyla), chodzi na imprezy i generalnie pracowa nad sob w szerokim znaczeniu tego poj璚ia.

Specjalista -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Jak to by這 z wami

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczyta: Temat singli;-) | Powinno嗆, czy indywidualizm? | Moj pierwszy temat w dziale MILOSC | Mam numer dziewczyny .... | Zagadywanie przez GG | maly problemik | pom騜cie nie ma sily;/;/ | jak pom鏂 przyjaci馧ce ? roztsanie | Wielki znak ZapytaNia.... | [Pytanie do dziewczyn] Co o tym my郵icie?? | Jak zaimponowac kobiecie na spotkaniu? | Pytanie przedewszyStkim dla PanOw*;* | Kolejne pytanie z serii Dla Panow | Gupie pytanie... | pomoc w zdobyciu dziewczyny | Co ja mam zrobi ;/ | straszne historiie | zbiornik | kantor | prawiczek | cipa ciekawa | lisa ann | 瞠lazko | pu豉pka | foty dzieci jp | n k | ko軼i | malcolmm | multi bitch slap | allegro op豉ty | renault megane | renault megane I | grafika in篡nierska | bling | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.