FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1723 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Jak to jest u was? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak to jest u was?"   

jacula_9
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 02:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witajcie!
Wspólnie z kobietą zauważyliśmy, że największą ochotę na nią mam wtedy gdy zbliża się jej okres, ma dostać za parę dni (ok 4) a ja wczoraj i dziś miałem na nią za***istą ochotę.

Do Panów:
Wy też tak macie, że największa ochota na waszą pannę przychodzi wam przed jej okresem?

Do Pań:
Czy zauważyłyście może, że wasi faceci mają na was szczególną ochotę gdy zbliża wam się do okresu?

Gdzieś wyczytałem, że kobieta produkuje wtedy więcej hormonów czy coś w tym stylu i to sprawia, że to pociąga facetów najbardziej, no i to że przed okresem piersi się powiększają i to też ma wpływ na to.

Pozdrawiam

"Rób co chcesz i niczego nie żałuj!"

katrzyem
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 03:23      [zgłoszenie naruszenia]

Wychodząc z założenia, że mężczyzna ma zawsze ochotę, lecz nie zawsze może, zaś kobieta zawsze może, lecz nie zawsze ma ochotę, nie prowadzę badań statystycznych dotyczących poziomu swojego testosteronu jak i wpływu dnia cyklu partnerki na chęć seksu z mojej strony.
Po co takie coś sprawdzać? Aby móc powiedzieć: "Kochanie, nie spotykajmy się za tydzień, bo wtedy nie będzie mi się chciało, poczekajmy jeszcze trzy dni to zrobię Tobie magiczny odwiert"?

A gów.no!

Mam chęć zawsze. W który dzień jej cyklu większą, a w który mniejszą - nie wiem, szczerze nie obchodzi mnie to.

Mam największą ochotę, gdy nie założy majteczek pod spódniczkę (prowokatorka), albo ubierze seksowną bieliznę, wypnie tyłek, skradnie się do mojego pokoju i położy się na biurko, powie "nie zakładaj gumy" z uśmiechem na twarzy.

Tak to jest u mnie.

Nie trać czasu na takie ******ły.

Zmieniony przez - katrzyem w dniu 2008-04-13 03:24:36

Lolitta
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 03:40      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe Dokladnie nie trac czasu!!

felhunta
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 08:49      [zgłoszenie naruszenia]

katrzyem sog. piekne slowa :D

ps. tez lubie moja prowokatorke ;-p

bambochaaa
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 09:35      [zgłoszenie naruszenia]

Do Pań:
Czy zauważyłyście może, że wasi faceci mają na was szczególną ochotę gdy zbliża wam się do okresu?

nie zauwazylam, bo generalnie moj chlop codziennie potrzebuje seksu wiec za kazdym razem ma ochote

za to dokladnie obserwuje swoje reakcje i niezmiennie co miesiac najwieksza ochote mam PODCZAS okresu

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

kempa15
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

a kto nie lubi jak laska wypnie pupe jeszcze ze specjalnie ciut wystającymi stringami mrrrrr

thomekh
PIZZERMAN
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 10:03      [zgłoszenie naruszenia]

Podczas okresu lekko zmienia się twarz. Możliwe, że podoba ci się bardziej niż w czasie dni płodnych.

Znawca -

wodór
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

=> [facet.interia.pl/news/seksowne-ruchy,1007469]

Żyjemy nie tak, jak chcemy, lecz tak, jak potrafimy. Demokryt z Abdery (ok. 460 - 370 p.n.e.)

Specjalista -

felhunta
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

ja tam mam na moja zawsze ochote kiedy sie spotykamy

ona niestety nie lubi tego robic kiedy ma okres i mimo zapewnien ze sprawia jej to przyjemnosc kiedy sie kochamy ja jednak czuje co innego i czesto tego nie robie kiedy ma okres zeby jej nie zrazic
tak to juz jest z babkami, jedna to wali czy jej cos cieknie a druga odczuwa dyskomfort

VidaL
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

Że babom się chce bardziej przed okresem, to oczwista oczywistość.

Ja natomiast nie zauważyłem u siebie jakiejś większej chcicy spowodowanej zbliżającym się okresem mojej panny.

Ekspert -

Dreando
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

seks podczas okresu jest poprostu nieestetyczny i niehigieniczny wg mnie.

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak to jest u was?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Pytanie...DO KOBIET, DO KOBIET, DO KOBIET KURNA JEGO MAĆ ! | opóźnienia okresu | Grubość prezerwatywy i problem z nałożeniem | Pytanko o pigułki | Ginekolog | Czy jestem w ciąży??? | zel / krem znieczulajacy - przedluzenie stosunku | GLUPIE TLUMACZENIE, A MOZE PRAWDZIWE | głupota? | Pytanie od prawiczka | Podręcznik do tantry po POLSKU | sex - gdzie wkładać - film instruktażowy | Jak powinnam sie zachowac ...? | Dziewczynki masturbujecie sie?? :-) | Jak to wkoncu jest ? | Depilacja | człowiek łokurva | trib | zywa łokurva | za co cenimy | maseczka na twarz dla mężczyzny | yossarian | demotywatory | demotuw | demoty mety | sim city | mass effect | Grawitacja | marchewa | frodo2885 | httpwwwyoutubecomwatchv=zWyWPlUznzA | cejrowski | kazdego doslownie na skinienie palca i przyrzekaja | miłość | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.