FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3511 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Jak to jest z kobietami?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak to jest z kobietami??"   

Wania81
 Wysłana - 24 grudzień 2004 11:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Slyszalem ze wiekszosc kobiet jesli ma przed soba dwoch facetow,jeden jest grzeczny ułożony a drugi twardziel,czasem bezczelny dran,to kobieta wybierze tego drugiego!!Czy sie z tym zgadzacie??Jak ttak to wytlumaczcie dlaczego tak jest??

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Gochan
 Wysłana - 24 grudzień 2004 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

Nie można generalizować, bo to zależy od sytuacji, jednak zasadniczo rolę odgrywa tu instynkt przetrwania - agresywny i pewny siebie samiec powinien spłodzić potomstwo wyposażone w takie cechy jak żywotność i ambicja, co uczyni je lepiej przystosowanym do życia w społeczeństwie.
Na dodatek zauważ, że kobieta to nie jest jakaś odległa, obca istota, którą mężczyzna stara się pozyskać, ale taka sama ludzka istota, a co za tym idzie kobieta też może być agresywna i chętna do walki - znam wiele dziewczyn, które chętnie patrzyłyby na przemoc w wykonaniu agresywnych mężczyzn oraz wiele takich, które przemocą się brzydzą. Nie mówiąc już o tym, że w naszych umysłach silnie zakorzeniony jest archetyp władczego, pewnego siebie i agresywnego samca i osobnik wyposażony w te cechy często zyskuje w oczach otoczenia obu płci, gdyż jak zawsze pewne wady są jednocześnie zaletami, zależnie od tego jak na nie spojrzeć.
Z tych oraz wielu innych względów dla jednej kobiety wybrańcem stanie się
ułożony i cichy urzędnik bez szczególnych ambicji, zaś inną będzie kręciło kiedy jej mężczyzna - bandyta dokonuje na jej oczach egzekucji.

Zmieniony przez - Gochan w dniu 2004-12-24 12:52:08

"Czyń swoją wolę, niechaj będzie całym prawem"
Aleister Crowley

ChinChin
 Wysłana - 24 grudzień 2004 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

z kobietami to jest tak ze pociagaja je faceci a nie ksiegowi i harcerze, lol

Helevorn
 Wysłana - 24 grudzień 2004 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

Stereotyp...

Poza tym o jakim wyborze mowimy? Slabo sprecyzowane pytanie.

Jesli mowimy o wyborze kandydata na meze to moze byc wrecz odwrotnie jak zakladasz. Co innego jesli kobieta szuka faceta na jedna noc...

Hmm poza tym nie wiem czy temat nie bardziej pasuje do dzialu Seks. Ale na razie nie przenosze.

Były moderator Polityki i Seksu

mosay
 Wysłana - 24 grudzień 2004 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to jest z kobietami to nigdy nie było ani nie będzie wiadomo...

Możemy najwyżej dojsc do krzywdzących stereotyp albo uogolnień...

"z kobietami to jest tak ze pociagaja je faceci a nie ksiegowi i harcerze, lol" - o to to... Ty żeś utrafil... podejrzewam ze prawdziwi faceci, a to co pod tym sie ukrywa to juz sprawa indywidualna kazdej pieknej
pozdrawiam

na emeryturze %)

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 24 grudzień 2004 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

Jak kobieta ma fetysz na punkcie harcerzy to nawet na Banderasa nie spojrzy

Tak jak mosay napisal: z kobietami nigdy nic nie wiadomo, wszelkie decyzje podejmuja irracjonalnie. Temat rzeka...

Były moderator Polityki i Seksu

wolo
 Wysłana - 24 grudzień 2004 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

zrozumieć kobiet po prostu nie ma możliwości. w żaden sposób.

Mężczyzna łowi złotą rybkę, a ona mówi:
- Proszę wypuść mnie, to spełnię twoje jedno najskrytsze życzenie!
No więc mężczyzna po chwili namysłu wypuszcza złotą rybkę i mówi:
- Dobrze więc: chcę żeby wybudowano dla mnie autostradę, ale taką stąd do Wysp Kanaryjskich!
Na to rybka:
- Ależ z Ciebie samolub, pomyślalbyś czasem o innych... przecież to pochłonie tyle materiałów... wymyśl coś innego!
Mężczyzna myśli, myśli i w końcu krzyczy:
- Wiem! Spraw abym w końcu zroumiał kobiety!
Na to rybka:
-Yyyy, to ilupasmowa ma być ta autostrada?

Wolowi gratulujemy SOGa

booe
biały miś
 Wysłana - 24 grudzień 2004 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

ja tam zawsze staram sie być grzeczny i ułozony

Wania81
 Wysłana - 25 grudzień 2004 01:30      [zgłoszenie naruszenia]

Booe i za to masz SOGa!!!!!!!

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

booe
biały miś
 Wysłana - 25 grudzień 2004 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

i jako ze jestem grzeczny i ułozony odbitka

Methos
 Wysłana - 26 grudzień 2004 10:15      [zgłoszenie naruszenia]

wania hmm.. ciekawe pytanie..

na poczatek, z doświadczenia powiedziałbym ze ciągle istnieją w NAS "zwierzęce, czy może pierowtne" (jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi) cechy
i instynkty.. i to one w dalszym ciagu napędzają libido...

hmmm a idąc troszkę dalej

a moze to że u zwierząt - osobnik badziej agresywny, silnijszy...
jest bardziej atrakcyjny jako partner (da jej lepsze silnijesze potomstwo ot prawa natury), niż osobnik spokojny i hmm "słabszy"...
(i mimo iż przyjmuje się ze człowiek nie jest zwierzęciem, choć ja mam poniekąd odrębne zdanie)

TO moze w TYM tkwi odpowiedz na Twoje pytanie???

Zmieniony przez - Methos w dniu 2004-12-26 10:16:38

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak to jest z kobietami??

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Teoria o roślinach halucynogennych. | pech? przypadek? a może coś innego? | Pracownia testów psychologicznych. | WIELKE OBURZENIE! | post (nie jedzenie mięsa) | Wszystkiego najlepszego! | Joseph Verlinde - co o nim uwazacie? | Tolerancja, zło konieczne czy stan zaciemnienia umysłu. | Niechlubna historia kosciola katolickiego | Zamiast : Filozofia, Psychologia, Religie - dział ateistów | Książki - ebooki, Wasze wrażenia | Zdrowy rozsądek | Wiara i nauka- moje rozkminy | medytacja siedząc, a leżąc - różnice | Jak spowodować, żeby być lubianym? | "seks tylko w celu prokreacji" | słoneczko | śmieszne nk | zakazane imperium | creepypasty | kucharz | runescape | ubuntu | 6154645 | Luucjan | frito lat | frito lay | sanok | alarm | diablo 3 | feter | włodarczyk | najlepszy temat na inso | bahamut | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.