FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3234 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak to poprowadzić? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak to poprowadzić?"   

joejoe
 Wysłana - 16 luty 2018 13:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Pany, potrzebna pomoc, jak zrobić, żeby nie spievdolić.

Oboje 30 lat. Oboje niezależni i samodzielni. Ona troszkę nieśmiała i ostrożna.
Wiedzieliśmy o sobie od dłuższego czasu ale jakoś nie składało się spotkać. Ostatnio było parę rozmów na fb. Zaprosiłem ją na moje uro, byli też wspólni znajomi. Było miło. Zaproponowałem drugie spotkanie i zaznaczyłem, że to będzie randka. Zgodziła się, kolacja, potem u mnie, dużo rozmów, potem jakieś miłe słówka, miziu miziu itp., odwiozłem ją w nocy do domu bo musiała rano wstawać. Zaprosiła na chwilę, pokazała jak mieszka. Na koniec przytulaski, buziak w usta (bez jęzora), podziękowała za miły wieczór i pojechałem. Troszkę rozmów na fb, przez telefon. Zaprosiła mnie spontanicznie na narty bo jechała z koleżanką, ale nie mogłem się urwać z pracy. W perspektywie kolejne spotkania.

Jak to poprowadzić żeby było dobrze? Liczę na poważny związek, zależy mi na niej. Jak tego nie spievdolić? Żeby zaraz jej nie osaczyć milionami propozycji, wiadomościami, telefonami jak to miewałem w zwyczaju. Jak zrobić, żeby nie skończyć jak kretyn co się wyłożył na tacy i po pół roku jej się znudzę. Dzwonić? Nie dzwonić? Pisać? Nie pisać?

Tex31
 Wysłana - 18 luty 2018 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jestes na dobrej pozycji, skoro po randce zaprosiła Cię na wyjazd znaczy ze coś chce. A jak nie spyerdolić? Jeśli nie popełnisz jakichs kolosalnych błędów to bedzie git. Nie zanosi sie żebys musiał ja osaczać milionami propozycji bo wyglada na to, ze się zgodzi na pierwszą. A potem z górki, na 3 randce musisz juz coś zacząc w stronę fizyczności zmierzac bo przechodzisz sprawę, zaproś do domu upijcie sie lekko i samo poleci. Powodzenia;)

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

joejoe
 Wysłana - 21 luty 2018 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

Hm chyba olać, mimo miłych 2 wieczorów, jakoś jak grochem o ścianę. Na pytania odpisuje bez odpowiedzi, pisząc o czymś innym. Dopóki sama nie wyjdzie z jakąś inicjatywą ja odpuszczam, nie mam ochoty walić głową w mur.

Nindżor
hipochondryk
 Wysłana - 15 kwiecień 2018 21:40       [zgłoszenie naruszenia]

spieprzyłeś sprawę gdy Cie zaprosiła do domu żeby pokazać jak mieszka - ona potrzebowała seksu - kup sobie jakieś fajne auto i bzykaj panienki na dyskotekach żeby nabrać wprawy jak to sie robi a potem bierz sie za nią :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jak to poprowadzić?