FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2975 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak to powiedzie?:/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak to powiedzie?:/"   

Asap
 Wysłana - 20 marzec 2006 15:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam problem ponieważ moja dziewczyna nie stara się by dla mnie atrakcyjna, tj. w ogóle nie stara się by pociągająca. Chciałbym żeby zadbała o siebie bardizej (nie to że ona się eni myje czy coś :D ), ale aby starała się byc zawsze doprowadzona do porządku. Czasami mnie nawet odraża:/ jak pokaże się z nieułożonymi włosami i zaspanymi oczami. Chciałbym żeby pielęgnowała swoją kobiecoś jak najmocniej, żeby zalezało jej bardziej na tym aby w moich oczach wygląda pociągajaco, atrakcyjnie - ale tak nie jest:/

Dodam jeszcze ze ja sam się staram, ona to zauważa ale ja nie zauwazam tego u niej, jak mam to jej powiedziec????? żeby jej nie urazi?? proszę doświadczonych tlyko o pomoc, bo ja sam nei jestem doświadczony.

pozdro

rafee
 Wysłana - 20 marzec 2006 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

ja powiedzialbym "Nara,czesc,pa"

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

coraMietka
 Wysłana - 20 marzec 2006 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro ona nie dba o sibie to wyglada na to, że coś siadło u was na poziomie wzajemnego przyciągania..
może ona przechodzi jakieś chwilowe załamanie, pytałeś?
a może..ten związek przeszedł już w tzw. faze "stabilizacji" (chociaż dla mnie to jedna wielka lipa, że kobiety przestaja sie wtedy starać) i ona traktuje Cię juz jak swoja własnośc, która jej sie należy jak psu buda, więc nie czuje bodźców by starać się?
Przykre to..
niestety cholera..takie życie

pozdro

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

snowee
 Wysłana - 20 marzec 2006 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie mialem takich probemow, ale zawsze mozesz ogladac sie za innymi przy niej tak, zeby widziala. Wtedy powinno to na nia zadzialac i bedzie sie bardziej starala, zeby wygladac lepiej z zewnatrz. Mozesz tez ja lekko uswiadomic np mowiac czasem "cos Ty taka niewyspana?", "Zle sie czujesz?(w sensie czy jest chora)" Takie txt po ktorych w jej glowce zaswieci zaroweczka i nasunie sie pytanko "co ze mna nie tak? az tak zle wygladam?" Musisz troszke pokombinowac. To takie sposoby 'nie wprost'. A innym sposobem 'wprost' mozesz z nia pogadac i powiedziec, ze czasem wyglada koszmarnie itd, i ze czasem przydaloby sie, zeby chodzila bardziej zadbana. Nie rozumiem dziewczyn, ktore o siebie nie dbaja Pozdro

Specjalista -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 20 marzec 2006 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie to samo bym zrobil, co radzi rafee,
albo ma Cie w dupie, albo jest max glupia

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

wioluś
 Wysłana - 20 marzec 2006 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

może przychodzisz od razu jak wstanie i nie ma nawet czasu się ogarnąć?

[http://www.youtube.com/watch?v=_VzNvbPeAcg]

Asap
 Wysłana - 20 marzec 2006 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko że ja nie wiem czy bym umiał tak. Jesteśmy zaledwie 3 miechy ze sobą i zorientowałem się że ona raczej od początku nie starała się nadto "rozpalać rządz" chyba.. ciągle ten ordynaryzm, z chłopkaiem czy bez.. no mi się już to też nie podoba.

slaweh
 Wysłana - 20 marzec 2006 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

masz już koszmary w nocy?

Nie wiem ile bym wytrzymał z taką dziewczyną, ale na pewno nie długo.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Dewos
 Wysłana - 20 marzec 2006 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym ci proponowal pogadac z nial jakos o tym zacznij jakos zartowbliwie albo cos w tym stylu albo wyjdzicie gdzies razem i niech np twoj znajomy pwoei tekst typu "mocno musiales ja zmeczyc skoro jest w takim nieladzie" albo "jejku dziewczyno co on ci zrobilze ty w takim nieladzie choc nmysle ze musialo byc ciekawie "

btw. albo poprostu wygarnij jej to ze jak nic z tym nie zrobi to z wami koniec i tyle

PL4Y3R
 Wysłana - 20 marzec 2006 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

>Asap

daj fotke zobaczymy czy jest az taka zla

;)

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 20 marzec 2006 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam najbardziej lubie swoja laske po prysznicu przed pojsciem spac i rano po przebudzeniu, co chcesz caly czas wytapetowana laske ogladac ? ma sie malowac na noc ?

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak to powiedzie?:/

Strony: 1 2 3 4