FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1967 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak to rozegrać? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak to rozegrać?"   

BagOfBones
 Wysłana - 26 marzec 2008 14:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam problem i proszę o poradę. Jakiś czas temu wpadła mi w oko pewna laska ode mnie ze studiów. Niestety, póki co znam tylko jej imię i nazwisko. Co jakiś czas spoglądamy na siebie, więc jakieś tam szanse chyba u niej mam (a przynajmniej nie powinna być zdziwiona, jeżeli zdecyduję się do niej podejść, bo skojarzy mnie z widzenia). I tutaj zaczynają się schody, ponieważ podejrzewam, że ona może nie być z mojego miasta, a ja nie chcę się angażować w związek na odległość. Teoretycznie dałbym radę dowiedzieć się skąd ona jest, ponieważ znam dobrze 2 osoby z jej grupy, ale boję się, że mogą one nie dotrzymać dyskrecji i się wygadać (a w takich sprawach to jest raczej więcej jak pewne - zaczną się jakieś głupie spojrzenia, uśmieszki, insynuacje, aż w końcu laska się zorientuje o co chodzi, albo może nawet dowiedzą się o tym inne osoby ze studiów, a tego bym nie chciał). Wybaczcie, ale zawsze mam taką paranoję w tych sprawach.

Jestem na nią maksymalnie nakręcony i zamierzam do niej podbić. Jak nie dać po sobie poznać, że na nią lecę? Przecież jeżeli podejdę do niej z bananem na ryju, zarzucę jakąś gadkę-szmatkę, że niby chciałem ją poznać i dowiem się, że ona nie jest z mojego miasta, to entuzjazm od razu mi spadnie i z pewnością będzie to po mnie widać (a laska zacznie coś podejrzewać). Jak z tego wybrnąć? Chyba nie jest aż taka głupia i nie pomyśli sobie, że nagle spośród kilkudziesięciu dziewczyn na roku postanowiłem porozmawiać sobie właśnie z nią bez żadnych ukrytych zamiarów (tym badziej, że jak to już wcześniej powiedziałem, czasem wymieniamy ze sobą spojrzenia)?

TDK2
 Wysłana - 26 marzec 2008 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

Normalnie podejdź i pogadać W takim wieku już powinieneś wiedzieć co i jak :P A druga sprawa chcesz się z nią spotykać (ona jest z Twoich studiów) a nie chcesz żeby o tym inne osoby wiedziały... trochę głupie

yo3k
 Wysłana - 26 marzec 2008 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

to sa studia... nie podstawowka, zeby byly chichy;)
poza tym co stoi na przeszkodzie, ze z innego miasta, kiedys tez mialem te obawy, ale na studiach tak czy siak bedziecie sie codziennie widziec;)
normalnie wypatrz jakas sytuacje i zagadaj jakby nigdy nic(przypadkiem, adekwatne do sytuacji)
i pozniej cos wykombinuj zeby dala moze gg, nr kom, nie musi byc to przy tej samej rozmowie;)

jak tak podrywalem pewna niewiaste i akurat sie zlozylo, ze tak dobzre mi sie z nia gadalo, jakbysmy sie znali juz jakis czas;)i bez problemu ten numer otrzymalem;)

zreszta co ja bede Ci mowil jak sie podrywa:)!!!do roboty i sie nie nakrecaj wczesniej bo sie mozesz mocno zawiesc:)

pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie ;)

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 26 marzec 2008 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

Podejdź i zagadaj-masz i tak już łatwo, bo jak piszesz, kojarzy Cię ta dziewczyna.

Według mnie niepotrzebnie dorabiasz do tego wszystkiego całą ideologię, teorię spiskową i czarne scenariusze, przez co bardziej się nakręcasz i peszysz.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 26 marzec 2008 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

J/w
nie potrzebnie tyle o tym wszystkim myślisz
Podejdź i pogadaj z nią .

Generalnie uczelniane podrywy jak dla mnie są do dupy .

.

Ekspert -

BagOfBones
 Wysłana - 26 marzec 2008 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

To są studia zaoczne, więc okazji jest niewiele i muszę się spieszyć. A co do tego, że chcę z nią kręcić, a nie chcę żeby inni o tym wiedzieli - wiem że to nieuniknione, ale nie musi o tym wiedzieć cały kierunek jeszcze zanim sytuacja się w ogóle rozwinie.

Czyli mam z nią pogadać? Ale o czym? Przecież nie podejdę i nie spytam się jej "jak ci się podoba na studiach", bo to naiwny banał. Zapodajcie jakiś neutralny temat, po którym się nie połapie co mi chodzi po głowie.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 26 marzec 2008 14:54      [zgłoszenie naruszenia]

"Jak Ci się podoba na studiach" to może nie, ale spytaj się na jakie zajęcia czeka, wykładowców macie pewnie tych samych więc problemy z nimi te same, więc coś o tym..pierwszy raz z nią będziesz gadał więc temat "studia" jest jak najbardziej odpowiedni i chyba jedyny na który może się jeszcze jako taka dyskusja potoczyć.

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

BagOfBones
 Wysłana - 26 marzec 2008 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

Kur.wa, co bym nie powiedział to i tak będzie bez sensu. Laska od razy wyczuje co się święci.

Wolałbym od razu zaproponować jej spotkanie, co bym nie musiał zgrywać pozorów, bo nie umiem tak gadać z dupy o niczym. Tylko że jeżeli ona nie jest z mojego miasta, to proponując jej spotkanie tylko bym się wygłupił. I wtedy co? Najpierw się deklaruję, a za chwilę wycofuję? Co ona by sobie o mnie pomyślała?

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 26 marzec 2008 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

Co ona by sobie o mnie pomyślała?

To, co ona sobie tam po myśli i tak nie będzie miało wpływu na twoje dalsze życie
wiec w czym problem .

Po drugie skoro podrywasz Ja na uczelnie, to najłatwiej chyba zapytać o zajęcia, jak ci się widzi kierunek, może plany na przyszłość ect..
Przecież nie wyskoczyć na dzień dobry,
gdzieś się bawiłaś w weekend i czy zaprułas mordę .

Porozmawiaj z 10-15 min.
Jak się gadka nie będzie kleić zawsze możesz powiedzieć, ze musisz uciekać na zajęcia.
Wcześniej możesz wziąć od niej numer telefonu, no chyba, ze stwierdzisz, ze nie ma to sensu.. wiec oddalasz się i po problemie.

Zmieniony przez - Pitrekkk w dniu 2008-03-26 15:15:20

.

Ekspert -

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 26 marzec 2008 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ja w ogóle nie rozumiem tego Twojego dylematu. Bo Ty z jednej strony chcesz się z nią umówić, z drugiej nie chcesz żeby ona sobie pomyślała, że Ty chcesz się z nią umówić. I jeszcze parę innych dylematów, które tworzą u Ciebie ze zwykłego podejścia do dziewczyny problem na skalę światową.

Za dużo myślisz. Po prostu podejdź. Jak będzie zainteresowana znajomością z Tobą to się to jakoś potoczy

Oraz j/w.

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2008-03-26 15:17:15

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

BagOfBones
 Wysłana - 26 marzec 2008 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

Bo Ty z jednej strony chcesz się z nią umówić, z drugiej nie chcesz żeby ona sobie pomyślała, że Ty chcesz się z nią umówić.
Dokładnie. Zawsze tak mam.

Generalnie wszystko rozbija się o to, czy ona jest z mojego miasta czy też nie. Gdybym wiedział że tak, to od razu bym do niej podszedł i prosto z mostu zaproponował spotkanie. Ale dopóki tego nie wiem, to w mojej głowie będą się tworzyły najrozmaitsze dylematy i za ch.uja do niej nie podejdę.

Zmieniony przez - BagOfBones w dniu 2008-03-26 15:24:35

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak to rozegrać?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Młodzi rodzice, za,przeciw,obojętność | Kiedy kobieta zaczyna mówić o dzieciach | Poznaliśmy się w listopadzie... | Uczucie wygasa. | Literackie spojrzenie na miłość - szczera prawda! | Motylki w brzuchu | Co zrobic ? | falszywa dzivka?? | Why ? | no i chvj to strzelil | ***** zaufanie | Ona | Prosta czy zakręcona syt.? | to co wszyscy czyli problem | Potrzebna opinia innych. | Niespodzianka dla dziewczyny ? | marlena | rozruch tv toshiba | jak wybieramy vol56 edycja loszkowa | oceń numer którego | ukryte terapie | Dominika Gawęda | Co czujecie podczas | oleander | sex maraon | windows 10 | typy penisów | empty | czasopisma erotyczne | bluza z kominiarką | wymioty | Marysia świtkowska | mama i syn | rantudil retard | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.