FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2205 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak to rozegrać ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak to rozegrać ?"   

martin308
 Wysłana - 4 grudzień 2010 10:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam ;] Mam problem z dziewczyną, a mianowicie, wszystko było dobrze, aż jej koleżanka się w*******iła w nasz związek. Mieliśmy różne zajścia wcześniej, ale obiecałem zmienić moje zachowanie, byłem troszkę bezczelny. No i wszystko się układało, aż do imprezy andrzejkowej u jej kuzynki, było nuuudno, nie mój styl imprezowania, były na niej trzy pary, w tym ja z moją dziewczyną, i jej koleżanka. Mam problem duuuuży z paleniem, a raczej miałem. Prosiła mnie żebym to rzucił, no to powiedziałem jej że się postaram. I tak to zamierzałem zrobić. Ale no na imprezie, miałem ogromną chęć sięgnięcia po papierosa, więc wyszedłem zapaliłem, posiedziałem chwilkę na zewnątrz. Ale ona wyszła i zobaczyła mnie jak palę. Wróciliśmy, ona była troszke zła, że powiedzialem, że nie będe palił, paliłem. No nic obiecałem, że już więcej nie tknę tego gówna, i tak zrobiłem, nie palę już od tygodnia. Ale po imprezie (choć nie można tego tak nazwać). Chciałem ją odwieść do domu, zgodziła się, ale musiała się wpieprzyć jej koleżanka, jedziemy, ja jej mówię, że jutro się nie spotkamy, bo ja będe spał, ona zresztą to samo powiedziała. I mówię jej, że mam luźny tydzień to się możemy spotykać nawet codziennie. A ta jej pie*rdolona koleżanka, musiała się wtrącić, i mówi mi, że nie mogę się z nią spotkać bo ona ją rezerwuje na ten tydzień. A myślę sobie chooy ile razy tak było. W poniedziałek napisałem, czy się ustawimy, ona mi mówi, że najwcześniej w piątek, bo ma dużo nauki. Ja to odebrałem, tak, że to nie o nauke chodzi tylko o tą pisde jej koleżankę. No i się troszkę nakręciłem, i powiedziałem parę słów za dużo, ona powiedziała, że naprawdę nie może. Wieczorem wymieniliśmy parę sms-ów. Na drugi dzień, również z rana parę smsów i coś tam jej powiedziałem, a wieczór mi pisze, że to koniec, że nadal mnie kocha, ale ona nie jest szczęśliwa, że niczego nie żałuje, że ja i tak sie nie zmienię dla niej. Że czepiam się o wszystko. Było tak owszem. Nie odpisałem, na drugi dzień rano napisałem. Bez odezwu. A ja jestem typem osoby, która woli rozmowę w cztery oczy niż smsy to pojechałem do niej. Lecz nie udało się pogadać, płakała, że nie może itd. Przeprosiłem i wyszedłem. We czwartek napisałem jednego smsa "tęsknię" i tyle. W piątek to samo, zaczęła odpisywać, powiedziała mi co zrobiłem. I wyszło, że wszystko przez tą koleżankę, ona jej powiedziała, że nadal palę, a nie palę. Ona jej powiedziała, że ludzie się nie zmieniają, chyba że naprawdę kochają. Ona uwierzyła i zakończyła. Nie jestem pisdą, choć pewnie tak pomyślicie. Ale jak to naprawić ? Bo na 100% się jakoś da. Zależy mi na niej.

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 4 grudzień 2010 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

zayeb koleżance a z laską porozmawiaj, kto jest dla niej ważniejszy, Ty czy jakaś głupia pisda co wtrąca się w nie swoje sprawy.

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

martin308
 Wysłana - 4 grudzień 2010 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety kobiety bym nie potrafił uderzyć jaka by zła nie była.

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 4 grudzień 2010 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

taka metafora to była

Ale serio, znam ten typ zachowań (tej koleżanki) i wiem, że po prostu jest zazdrosna, że traci znajomą na rzecz jakiegoś typa
Jedynie rozmowa z Twoją laską pomoże, uświadom jej, że to jest zawiść czy coś.
Co do nałogu, to imo proste że palenie tytoniu uzależnia i ciężko jest to rzucić z dnia na dzień, bo odbija się to na nerwach. Wytłumacz jej to i powiedz że ograniczysz się do minimum z jaraniem i z czasem rzucisz na stałe.

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

MrMakaveli
 Wysłana - 4 grudzień 2010 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

To chociaż opjerdol te koleżankę, ja bym chyba zatłukł za takie coś, da rade do siebie wrócić, musisz ją tylko uświadomić że ma pisde a nie przyjaciółkę Twoja laska i będzie ok.

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 4 grudzień 2010 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

pyerdol dziewuche dla ktorej bardziej liczy sie zdanie jakies tepej paly niz twoje . ile ona ma lat 16? smiech na sali, za takie akcje to ja na Twoim miejscu juz dawno bym ja i jej psiapsiolke kopnal w dupsko

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Znawca -

martin308
 Wysłana - 4 grudzień 2010 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie odpuszczę bo byliśmy razem Rok i 2 miesiące ;] Przez rok i jakiś miesiąc ukrywałem, że pale ;] no ale wkońcu się przyznałem i musialem rzucic :D i Rzuciłem. A z***ać to z***ie koleżankę. Albo ją upokorzę ;] Wezmę do baru, że niby pogadać, będzie dużo ludzi to - Cooo ? Ty masz AIDS ? haha

Adamu5
 Wysłana - 4 grudzień 2010 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

^

"EHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE"

~sQzi

Znawca -

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 4 grudzień 2010 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

zmieniam zdanie, pasujecie do siebie idealnie, zycze szczescia

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Znawca -

martin308
 Wysłana - 4 grudzień 2010 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

@fenol_one
Tylko, że ona jest na mnie tak zła, że się nie da rady zbytnio gadać.

martin308
 Wysłana - 4 grudzień 2010 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

"A z***ać to z***ie koleżankę. Albo ją upokorzę ;] Wezmę do baru, że niby pogadać, będzie dużo ludzi to - Cooo ? Ty masz AIDS ? haha"

To był oczywiście żart.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak to rozegrać ?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Co sądzicie o dziewczynach które zakochały się w księdzu? | strach przed związkiem, czy co (?) ... | Uśmiechy =] | Ciągnąć to? | nie chce być głupim hoojem ale chyba to jedyne wyjscie | Co ze mną jest | Jak na to zareaguje | Witam | większość mężczyzn... | Jak odzyskać chłopaka? | Jestem przewrazliwiony ?? %-) | Scena niczym z telenoweli meksykańskiej | czy to się już kończy? | Jak pozbyc sie zalotow? | Koledzy z przeszlosci | wysoka - ładniejsza? | biceps | ile mam w biceps | czapkowanie | Shannen Doherty | vauxhall | mb1100 katalog | handel organami | fabryka krowa | kazirodztwo | potracenie pieszgo | kawały o żydach | malutkie stare monety | jak zmyc biley | call | rzucić | ZDJECIA DZIEWCZYN | pasjonat | przedawnienie niemcy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.