FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5981 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak to zakończyć? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak to zakończyć?"   

UgaBuga42
 Wysłana - 31 sierpień 2010 20:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Postaram sie krótko i treściwie.Otóż przyłapałem panne na takim kłamstwie którego jej nie wybaczę i jest też niemal pewne że mnie zdradziła ale twardych dowodów nie mam,po prostu w chvj wiele na to wskazuje.Ona nie wie że ja wiem.Teraz sie zastanawiam jak to rozegrać,typ na 100% dostanie wpjerdol bo sie nie powstrzymam(gorzej jak dostanie za nic )Ją myśle żeby póki co dalej rvchać bez jakiegoś angażowania sie i szukać nowej panny w międzyczasie.Jak znajde nową to mówie tej że wiem o kłamstwie i pytam jak z tą zdradą i papa. Nie potrzebuje jej upokarzać czy wyzywać od kurev,chce jej tylko uświadomić że źle postąpiła i sie rozstać. Nie zostawie jej odrazu tylko dlatego że nie chce zostać z suchym chvujem w ręku Dobrze kminie drogie inso? Jakieś lepsze pomysły?

kurva do czego to doszło że założyłem temat w dziale MIŁOŚĆ

Zmieniony przez - UgaBuga42 w dniu 2010-08-31 20:53:07

Specjalista -

Paczek_90
 Wysłana - 31 sierpień 2010 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro nie chcesz zostać z suchym w ręce to jedź tak jak sobie zaplanowałeś A co jak znajdziesz nową pannę? Powiedz swojej, ze wiesz i poczekaj na jej reakcję. Jak się zacznie tłumaczyć, wysłuchaj a potem powiedz, że to konie ci tyle. Sam piszesz, ze nei chcesz jej upokorzyć więc tylko normalna rozmowa

Znawca -

fredens
 Wysłana - 31 sierpień 2010 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

wyrucha, rzuć 2zł i powiedz, że reszty nie trzeba
jak można mieć jakiekolwiek skrupuły dla kvrwy?
jak svka nie da, to pies nie weźmie

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

medyk_90
 Wysłana - 31 sierpień 2010 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

UgaBuga nie poznaje Cie

Czemu typa chcesz napjerdalać, jak zdradziła to jej plaskacz na twarz. Kvrewkom się należy.
Poza tym nie przeraża Cię to, że będziesz wsadzał język, a tam niedawno jakiś typ kończył?

"Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do p

Znawca -

h1m
 Wysłana - 31 sierpień 2010 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

Tego typa chcesz lać? Za co? No chyba, że kolo wie, że się z nią spotykasz a i tak Ci rogi sprawił, no to jeszcze rozumiem. No ale nie masz jakiś pewnych dowodów to odpuść sobie na razie lanie tego kolesia, bo Twoja laska sama mogła dupą zakręcic przed jakimś nieświadomym całej sytuacji chłopakiem.

Znawca -

Moscalus
 Wysłana - 31 sierpień 2010 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

typa nie lej bo może nie wiedzieć że kobita zajęta.

UgaBuga42
 Wysłana - 31 sierpień 2010 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ooo Medyk

Co do tej zdrady to tak jak mówie,nie mam dowodów,jeśli już to max to sie lizali,może tylko gadali,może nic nie było - jevbie mnie to teraz.Pewne jest że w innej sprawie ważnej dla mnie mnie okłamała i z tego powodu bardziej to rozstanie.Tu właśnie nie wiem jak rozegrać bo moge sie próbować dowiadywać czy była jakaś zdrada czy nie.Jakbym sie dowiedział że tak to wtedy ją moge potraktować jak pisze Fredens

Póki co wiem tylko o kłamstwie i chce tylko mieć co rvchać na czas szukania nowej.

A typowi nie opre sie żeby nie wpjerdolić,tak wiem to głupie ale jestem wkurvio

Specjalista -

medyk_90
 Wysłana - 31 sierpień 2010 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

UgaBuga nie pamiętam, ale to chyba Ty pisałeś, to jest ta, co ją rvchałeś na drugiej randce?

"Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do p

Znawca -

UgaBuga42
 Wysłana - 31 sierpień 2010 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Typ o tym wie że zajęta i właśnie wątpie żeby coś robił ale sie już nakręciłem żeby mu wjevbać bo go nie lubie

Tak to ta sama SOGi wbite

Specjalista -

lonerpl
 Wysłana - 31 sierpień 2010 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

ja to bym zrobil innaczej
przy najblizesz okazji jak bedzie sie wam milo gadac powiedz poprostu z usmiechem na twarzy 'milo bylo cie poznac' wstan, wyjdz i koniec, a typa nie lej bo to nie jego wina ze sie laska puscila

[http://www.e-przyslowia.pl] polecam!!

Znawca -

medyk_90
 Wysłana - 31 sierpień 2010 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

Kvrwa uspokój się z tym typem, jak już to jej najpierw strzel

Łatwo przyszło, łatwo poszło

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak to zakończyć?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: Potrzebna dobra riposta | Poddajecie się czy nie? %-) | Nietypowa sytuacja - czy jest sens ciągnąc to dalej? | Poczulem sie jak gowno | My first time - czyli jak mam to zrobić? | Jak to zakończyć? | pomozcie bo zwariuje | Wasza opinia nt. dziewczyny | Ja tez kvrwa mam problem | Startować? | Startować do 17 - nastki? | Nie jestem po to, by się żalić | Brak tematów rozmowy. | Co zrobic z tym "fantem" | społeczenstwo kastowe czy ki... | Jak to rozegrać ? | chinskiturysta | kokolino | koko | riko | violetta arlach | violetta arlak | Envire | nie dla osób | mayday | rafee | zmierzch | koksów | Roland_GT | przybylska nago | GIllian Anderson | jelena jensen | nude | wędzikowska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.