FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2873 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Jak to zrobić? ;P 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak to zrobić? ;P"   

katani
 Wysłana - 18 lipiec 2006 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

1812 - klęska Napoleona pod Moskwą
1912 - katastrofa Titanica
2012 - Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej w Polsce i na Ukrainie

Znawca -

elchuka
 Wysłana - 18 lipiec 2006 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

przyjaciółka

teraz kazdej zaczne mowic zeby została moja przyjaciolka, gorzej jak powie okay

Znawca -

mmaassoonn
 Wysłana - 18 lipiec 2006 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

mów mów to dobry sposób a wcale do niczego nie zobowiązuje później

Ekspert -

Redred1
 Wysłana - 18 lipiec 2006 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

Hehehe niektorzy to maja problemy
Normalnie Patryqq nie ******l jej o zwiazkach,o zobowiazaniach itp. poprostu pokaz, ze jestes dla niej atrakcyjnym facetem i ze masz jaja. miej takie podejscie - ty tu rzadzisz, jestes dla niej nagroda, zawsze badz stanowczy, nie mow o zadnych problemach, a jak ona sie przestanie odzywac albo cos to przerzucasz sie na tryb pasywny. i niech ona mysli ze ogolnie jestes atrakcyjny dla innych lasek tez

[http://www.hadyk.pl]

[http://www.alanhadyk.pl] - webdesign , 3d , identity , logo , identyfikacja wizualna

Patryqq
 Wysłana - 18 lipiec 2006 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

Jak szaleć to szaleć

Nice boys don't play rock'n'roll...

elchuka
 Wysłana - 18 lipiec 2006 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

najbardziej mnie to wkurza jak gadam z jakas typiara i ciagne rozmowe tzn. pytam ja o rozne rzeczy to jak zacznie nawijac o jakis pierdach to ja w koncu sie wylaczam a ona ma pozniej pretensje ze ja nie slucham, tez tak macie, ze czasem juz macie dosc tego sluchania ?

Znawca -

mmaassoonn
 Wysłana - 18 lipiec 2006 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

no wiadomo.... pomyśl wtedy o czymś przyjemnym i co jakiś czas potakuj, panna będzie happy

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 18 lipiec 2006 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

Gorzej jak facet przynudza o silniczkach krokowych i nowym rozrządzie

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Patryqq
 Wysłana - 18 lipiec 2006 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Albo o nowej karcie graficznej i różnego typu sprzęcie komputerowym

Nice boys don't play rock'n'roll...

VidaL
 Wysłana - 18 lipiec 2006 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

Weź ją gdzieś do jakiejś herbaciarni (tak jak ktoś proponował) lub winiarni. Tak żeby fajne miejsce było, z klimą i w ogóle, żeby panna miała okazję zobaczyć, że nie jesteś jakiś tam burak i bierzesz ja do podrzednego baru pod trupkiem. To, że powiedziała "na razie" to jest Twój atut, bo nie powiedziała nie. Może potrzebuje czasu, a Ty musisz to dobrze rozegrać Nie słuchaj ludzi, którzy mówią, że masz sobie odpuścić. Nie ma kobiety, której nie da się uwiść, niezależnie od tego czy jest zajęta czy nie. Staraj się nie być jej przyjacielem, tylko niech zauważy w Tobie potencjalnego faceta i będzie dobrze. Poza tym nie masz nic do stracenia. Uda się to za***iście, a nie uda się to ch**.

A jeśli chodzi o niesłuchanie, to co chwilę się zawieszam i potem nie słucham co kobitka do mnie gada, tyle, że jeszcze żadna mi nie zwróciła na to uwagi, więc może nie wyglądam na niesłuchajacego

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak to zrobić? ;P

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Masterbacja skutki uboczne | Krwawienie | Zycie studenckie | Jak sprawdzic sucz | Problem w łóżku. | PRACUJ NAD OPANOWANIEM TERAZ KIEDY JESTEŚ SOLISTĄ. | Petting | oddanie krwi a miesiączka | co robić??????????? | Nowe sposoby na miły sex | Zdejmowanie gumy | Wolny związek | Temat dla meskich szowinistow.Dyskusja panowie! | Słaba stulejka | Nowy doradca - Evana | Spadek formy - przedwczesny wytrysk. | problem | zepsuty | przypali | smutny | popsuł | polski plakat | plakat | perfectclimapl | grrreta@interiaeu | grrreta@ | henryka krzywonos | soszy ska | audi 80 | will i am | antyvirus | niemożliwe | prawnik | michal15eu | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.