FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3499 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak uciec od problemów? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak uciec od problemów?"   

ak105
 Wysłana - 7 styczeń 2011 17:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Leczę się psychiatrycznie, mialem próbe samobójczą, jednak jestem ogarniety na tyle, ze widzialem smierc znajomych i nie moglbym zrobic tego samego swoim rodzicom. probowalem alkoholu i narkotykow, sznyt. moja sytuacja jest przeyebana, nie chce juz nic robic. nie chce aby ktos mi pomagal, bo i tak bede musial zmierzyc sie z przeszloscia. narkotyki odpadaja, bo czuje sie po nich jeszcze gorzej. sznyty mi pomagaja, ale na krotko. moze permanentne spanie? jednak problem z tym jak zdobyc leki nasenne, bo fizycznie nie da sie spac cala dobe. chcialbym miec dostepne jakies substancje psychoaktywne, ale jak mowilem narkotyki odpadaja. do kosciola tez nie pojde, bo nie wierze. kvrwa
tak, chwale sie i nie mam q7 w lpg

Lunar
 Wysłana - 7 styczeń 2011 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czy to odpowiedni dział kolego. Ale w porządku.

Wiem jak to jest być na prochach, by się uspokoić i by nie bolało i nie trzęsło.
Powiem ci, że dla tych paru pięknych rzeczy w życiu, warto się nie poddawać. Będzie bolało, będzie cholernie bolało, ale inaczej się nie da. Poznaj jakąś dziewczynę.

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

qpen
 Wysłana - 7 styczeń 2011 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ten dzial.

Specjalista -

ak105
 Wysłana - 7 styczeń 2011 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

tu wlasnie o dziewczyne chodzi. znalezienie zaufanej i kochanej osoby byloby najskuteczniejszym rozwiazaniem, ale po kilkuletnim zwiazku nie da sie ot tak wskoczyc w cos nowego. tylko bym skrzywdzil jakas dziewczyne

totylkoja9
 Wysłana - 7 styczeń 2011 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

ja jak od wszystkiego chce uciec wskakuje na moja 600r i pruje po miescie ile wlezie

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 7 styczeń 2011 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

co to jest ta sznyta?

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Znawca -

Lunar
 Wysłana - 7 styczeń 2011 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko się nie poddawaj. Zostań z nami.
Jestem w podobnej sytuacji.. może nie mam ochoty się zabijać, ale czuję się bardzo.. bardzo beznadziejnie, więc rozumiem.

Jest wiele wartościowych dziewczyn, które teraz tak jak ty spędzają samotne wieczory i płaczą i chcą by jakiś czuły facet zmienił ich życie. Poznasz jedną z nich. Na pewno. Tylko nie blokuj do siebie dostępu, nie poddawaj się.

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

Young2
 Wysłana - 7 styczeń 2011 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

o co ****a chodzi w czym problem ?
ktos na ciebie huknal i zesrales sie w spodnie ?
problem maja ci co grzeja puche dozywotnie, a twoje problemy sa do chója nie podobne
zejdz mi z oczu - zamiast jaj masz pisde w kroczu
na odmulke przydalby sie kop na morde

Popek - Problem
posluchaj

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2011-01-07 19:49:41

these niggas broke, these niggas lazy

Znawca -

Markkoo
 Wysłana - 7 styczeń 2011 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

Nie nakrecaj sobie krzywej fazy, ****a stary zobacz jesttes wolnym czlowiekiem!! POmysl o tych co byli w auschwitz, tych co cierpieli w strasznych wojnach, po co rozwalac sobie zycie z takiej rzeczy?
Ch***z sie bawic w narkotyki, ok twoja sprawa, kazdy ma swoj styl zycia, ja nie mam nic do ludzi co lubia pochlac, i do tych co cpaja, byle zeby nie robili nic nikomu, ale pamietaj Twoje zdrowie na tym ucierpi.
Nie ma sensu zebys z powodu laski robil sobie krzywde, mimo to ze zyjemy w chorym systemie, jestesmy wolni, wiec sie zastanow czy warto z powodu dupy robic sobie taka krzywde.

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 7 styczeń 2011 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

greku
sznyta to nacięcia na skórze, blizna.

Autorze, są i owszem laski, które lubią pokręconych gości, ale jednak większość woli być z facetem, który nie ma problemów sam ze sobą
Wiadomo, że nigdy nie wiadomo co nas spotka, ale radziałabym najpierw dojść do ładu składu ze samym sobą.

Ekspert -

insa
 Wysłana - 7 styczeń 2011 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

poloz sie w psychiatryku na jakis czas, dadza Ci prochy.

Sznyta to plaster chleba

Pozdrawią

~Imnz Isztwą

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak uciec od problemów?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Dlaczego kobiety zdradzają ? | Jak sobie poradzić? Jak przetrwać? | zwracanie na siebie uwagi, czy to dobry pomysł? | k.... co mam dalej robić ...?? | Laska nie chce przedstawic mnie znajomym? | czy warto nauczyć się pisać ?? | Gdzie zabrać dziewczynę? | Przelizałem się z byłą, ale ona ma chłopaka...Ja ją kocham! Co mam zrobic?! | Zimowo-wiosenny spampost SINGLI vol.40 by deberr | zapomnieć | Fryzjerka | jeśli nic nie zrobię to za miesiąc wszytsko przepadnie....!!!!!!!!! | No i cóż zrobić? | Moja samotność | pomozcie rozkminic | wybaczyliście partnerowi i jesteście z nim nadal ... | referendum | od 18 | lasek | cuckold | brunetki | małolat | dziewczyn | 18 lat | od 18 lat | zdjecia | zdjecia 18 | baka | Małgorzata Werner | koxywie | moja siłownia w pokoju | x box 360 | kidzińska | guarana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.