FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 32814 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Jak urządzić bardzo mały pokój ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak urządzić bardzo mały pokój ?"   

Andrzeju
 Wysłana - 7 sierpień 2006 22:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

J/w temacie

Mam pewnien, jakby to powiedzieć... "problem". Napisałem w cudzysłowie, bo urządzanie pokoju, chodzenie na zakupy itd. do zajęć należy raczej przyjemnych. A jednak. Moja wyobraźnia mocno kuleje, po części przez to, że w pokoju chciałbym umieścić coś gdzie mogłaby wyspać się jedna osoba (czasem dwie, ale to i tak jedna na drugiej wtedy), małe biurko - takie jedynie na komputer i jakieś szafki, coby szmaty w nich upchać. Wszystko do zrobienia... tylko pokój ma około 3x2,5m.

Z góry dzięki za wszelakie rady, porady, zdjęcia, linki... cokolwiek.

Znawca -

MezoThom
 Wysłana - 7 sierpień 2006 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Taki pokoik to jedynie na pralnie by pasowal

Jestem dumny z tego że mieszkam w kraju w którym urodził i wychował się Jan Paweł II

Nie mylić mojego nicku z mezem.
[www.thomaspol.yoyo.pl]

Znawca -

Lorant
 Wysłana - 7 sierpień 2006 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

wymiary nie za fajne... Zapytaj się Rutkowskiego ostatnio siedzi w takiej celi ma miejsce na łózko, ostatnio na telewizor nawet sobie poćwiczy chłopak

A tak na serio to nie wiem... totalny spontan i tyle

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

Specjalista -

S-man
 Wysłana - 7 sierpień 2006 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

Ale w jakim stylu? Nowoczesny czy cos takiego jak na fotce? Wlasnie remontuje pokoj, wiec co nieco wiem na ten temat

Kocham Cie mycha :)

[pisarstwo.com/]
[weryfikatorium.pl/]

Znawca -

Andrzeju
 Wysłana - 7 sierpień 2006 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli chodzi o styl, to sprawa dla mnie drugorzędna. Chciałbym żeby było ładnie i żeby byłe elementy, które wyżej wymieniłem, tj. coś do spania, biurko, jakieś szafki, ew. komoda.

Znawca -

Konio
 Wysłana - 7 sierpień 2006 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

W Ikei są solidne łóżka piętrowe ale takie, tylko z górnym piętrem. Pod spodem stawia się biurko.

Ekspert -

LubieJescK
 Wysłana - 8 sierpień 2006 01:54      [zgłoszenie naruszenia]

Kolega na górze dobrze kombinuje z tym łóżkiem. Mój kuzyn ma taki pokój i pokaże ci jak on wygląda.

Drapichrup
 Wysłana - 8 sierpień 2006 08:09      [zgłoszenie naruszenia]

I to wszystko chcesz zmieścić w kartonie po bananach? Tam jedynie to mały kocyk o i ewentualnie światełko i miejsce na dzbanek wiśniowy...

LoLo

__Kamil__
 Wysłana - 8 sierpień 2006 09:00      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam pokoik niecale 3x3 metra, jak będe w pracy ( o 10 ) postaram sie go rozrysowac i Ci pokazac

Life is a game, learn to win.

Specjalista -

mr nikt
 Wysłana - 8 sierpień 2006 09:18      [zgłoszenie naruszenia]

jak zwykle komentarz drapi...

a nie mógłbyś mu pomóc??

MAsz jakieś okno/a w tym pokoju?

heh....

Andrzeju
 Wysłana - 8 sierpień 2006 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

LubieJescK - spoko, tylko "biurko na lekcje" jest niepotrzebne chce takie małe na komputer tylko.

mr nikt - drzwi i okno są na tych krótszych ścianach, mniej więcej po środku ich.

Drapi - pokój jest mały, ale cudów nie wymagam, bo świadom jestem jego rozmiarów. Chciałbym, żeby wyglądał jako tako. To wszystko.

Konio - wiem, patrzałem już na te łóżka, nie podobają mi się. Zresztą sufit też wysoko nie jest, więc takie łoże odpada...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak urządzić bardzo mały pokój ?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Refleksja poświąteczna... | POMOC Z GPS | Fakt - tania sensacja %-) | Gdzie zrobic duzy plakat? | WYBUDUJCIE MI POMNIK(prałat Jankowski w akcji) | grono net | leczenie homeopatią | dzisiaj Wojewodzki u Majewskiego %-) | Bezsilność | Reklama | Płyta RMF FM i TVN Turbo | Płyta RMF FM i TVN Turbo | Szyfry w sieci | przemiany... od zera do bohatera | obraz tradycji szlacheckiej | Zamęczy mnie baba no... | antc1pizm | antyc1pizm | tribulon | Mirage | Kulesze | ile kobiet | kghm | libido | 663 | piotr żyła | żyła | master | sadomaso | samodyscyplina | samo dyscyplina | uległy | heroina | kindle | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.