FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3849 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak w telenoweli 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak w telenoweli"   

Bajciejek
 Wysłana - 18 grudzień 2005 01:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Podziele się z wami moją historią. Bo uważam że jest jak z telenoweli.

Poznałem fajną dziewczyne i w końcu zaczeliśmy chodzić. Bardzo ją kochałem i zreszto dalej kocham ale już nie moge z nią być. Wszystko się układało jakoś ona mnie kochała, ja ją też. chodziliśmy już ponad rok i wtedy wyjechała do liceum do stolicy. Widzieliśmy się tylko w łikendy, to potęgowało moje uczucie ale jej chyba nie. Kilka dni temu mineły 3 lata jak byliśmy razem. Następnego tygodnia powiedziała mi że to już koniec, nie z gruszki nie z pietruszki. Strasznie mnie to bolało. Załamałem się, powli popadałem w depresję, unikałęm otoczenia, płakałem, myślałem o niej. To był najgorszy tydzień mojego życia. Chciałem się z nią spotkać w łikend, ale ona napisała sms że nie wraca do domu. Postanowiłem zrobić jej niespodzianke i pojechać do niej. Miałem jechać z kolegami oni na zakupy ja do ukochanej. Przespałem jednak autokar i jak wstałęm to pędze na przystanek żeby coś załąpać. Nie wiedziałem czy mi starczy kasy na powrót, mimo to zrobiłem to. Dojechałem ale nie wiedziałem jak do niej trafić. Pytam się ludzi jak tam dojechać i w końcu po jakiejś 1h błądzenia dotarłem pod łazienki. Widziałem że jej szkoła jes przy nich. Wysiadam i ide kilka ładnych km z buta. Zmarzłem i nic nie jadłem. Jestm pod internatem i dzwonie
-cześć co robisz
-jestem na zakupach
-a ja pod twoją szkołą i nie wiem jak do domu wrucić. Przyjedziesz po mnie?
-nie bo ja jestem na zakupach z tato i wracam do domu.
ja zrozpaczony pytam się jak mam do domu wrucic. Napisała mi smsem w co wsiadać i już czekam na autobus który już widze i dzwoni tel.
-słucham
-cześć gdzie jesteś?
-jade do domu bo XXX terz już jedzie
-jak my ja widzieliśmy i jechał z nami YYY i ona z nim poszła
Dzwonie do niej i się pytam jak mam dojechać do blue city bo tam na mnie koledzy czekają. Powiedziała mi. Zanim się z nimi spotkałem to się zgubiłem i dzownie do niej że nie wiem jak wrucić żeby przyjechała żę ja się zgubiłęm. Ale ona się rozłonczyła bo w randce jej przeszkodziłem.Chodze z kolegami zmarnowany po sklepach aż nagle dziwny zbieg okolicznośći i idziemy za nimi. Koledz zobaczyli ich jak za ręke szli. Ja podchodze i chce pogadać, ale słysze tylko idze z tąd ja nie chce z tobą gadać. Nawet doszło do bluzga w moją strone "spier" ja wtedy się wkurzyłem i chciałem fagasa polać ale mnie zatrzymała. Umuwiliśmy się wieczorem. Spotkaliśmy się i mi wyjaśniła że z nami koniec. Ja doszłem do wniosku że się nie będe denerwował i terz nie chce już takiej dziewczyny która zostawia mnie dla innego.

To na tyle jakieś pytania to pisać.
Dodam że koleś chodzi do jednej szkoły ze mną i był moim kolego.
Wypruwałem z siebie żyły, robiłem wszystko żeby się ułożyło. Nieudało się. Ale się dowiedziałem chociaż na czym stoie. Te 3 lata jednak były najlepsze w moim życiu, choć koniec był najgorszy. Dalej ją kocham ale wiem że już nie możemy być razem i nie będziemy. A z kolesiem gadałem wcześniej żeby dał spokuj, z rozmowy wyniakło że da, a nie dał i co ja mam teraz zrobić??

Straciłęm tyko kase i nerwy przez wyjazd ale dowiedziałęm na czym stoje i żę byłem z dziewczyno ktura zostawiła mnei dla innego. Możecie komentować jak się podoba. Może jest mało przejżyste ale pisałem to puźno w nocy. Oczy opadają już.

uczyc sie chlopaki i ksiazki czytac

cooqłka
 Wysłana - 18 grudzień 2005 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

Oczekujesz pocieszenia pisząc o tym tu? Nie Ciebie pierwszego i nie ostatniego spotkało coś takiego. Poboli, potem będzie lekko kłuło, potem poznasz kolejną panienkę i będziesz piał na jej cześć peany przez kolejne x miesięcy/lat - taka kolej rzeczy . Jak to wspomnisz za parę lat, to stwierdzisz, że przynajmniej miałeś pretekst żeby odwiedzić naszą piękną stolicę

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

van damme
 Wysłana - 18 grudzień 2005 01:12     
 Usunięta przez van damme za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Bajciejek
 Wysłana - 18 grudzień 2005 01:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ja się już pogodziłem z tym. Cierpiałem 7 dni i więcej nie będe. Nie oczekuje pocieszenia ale nie wiedziałem że tak łatwo w wawie kogoś znaleźć i w tak pięknych okolicznościach. Kocham ją ale już razem nie będziemy. Za to co mi zrobiła niechce z nią być.

uczyc sie chlopaki i ksiazki czytac

VLAD.IV
 Wysłana - 18 grudzień 2005 01:19      [zgłoszenie naruszenia]

odleglosc, czy nie - i tak moze nie przetrwac...

choc na pewno odleglosc ma wplyw - tylko dojrzali ludzie moga przetrwac taka probe

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

van damme
 Wysłana - 18 grudzień 2005 01:26     
 Usunięta przez van damme za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Gumis777
 Wysłana - 18 grudzień 2005 01:33      [zgłoszenie naruszenia]

Kolego przykre ale to norma .Nie ty pierwszy i ostatni.

Ale niemartw sie potem bedziesz wdzieczny ze znia nie jestes.Tak postepuja tylko puste lalki.Widac ze ona to dzieciak jeszcze.

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2005-12-18 01:41:36

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

ysabell
 Wysłana - 18 grudzień 2005 02:25      [zgłoszenie naruszenia]

Baciejak z całym szacunkiem dla Twych traumatycznych przeżyć to myślę że jak nauczysz się po polsku pisać i czytać plany miasta....to każda Cię zechce...
Ja też... bo w końcu chciałeś się o nią bić....ależ to romantyczne:):):):)

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

Gumis777
 Wysłana - 18 grudzień 2005 02:33      [zgłoszenie naruszenia]

Toś go pocieszyła.

tyyy psychologu

Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

ysabell
 Wysłana - 18 grudzień 2005 02:55      [zgłoszenie naruszenia]

Gumis czy ty też masz ciężkie przeżycia z psychologami???

Wszyscy tu potwornie uogólniają!!!
A czy ja tak wiele wymagam od chłopca?

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

Gumis777
 Wysłana - 18 grudzień 2005 03:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ja nie.

Tylko potym zdaniu sie usmiechnolem "traumatycznych przerzyć"

Mam kumpla ktory jest na 5 roczku psychologi czy cos pokrewnego ztym i ciagle wyraza swoje poglady oceniajac obcych ludzi jakby byl zboku danej sytuacji albo czyichs przezyc.

Fajnie to wyglada Psychologic language

A codo kolegi z postu

Ja go rozumiem bo mialem podobna sprawe kiedys i wiem co on czuje .No ale bylem mlody i glupi.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak w telenoweli

Strony: 1 2 3 4