FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3714 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Jak wyłączyć 3G w nokii 6121?:( 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak wyłączyć 3G w nokii 6121?:("   

Ariel90
 Wysłana - 8 styczeń 2009 20:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Szukałam już w google i znalazłam to: Narzędzia / Panel Sterowania / Połączenia / Sieci komórkowe / Więcej / Sieć GSM 3G / Tylko GSM

Niestety w moim tel nie ma folderu narzędzia;/
I zawsze bylo ok, a po dzisiejszej nocy sie wlaczylo i nie moge slac sms'ow ani nic;/

Blagam o pomoc, beda sogi

czarna krwinka ;p

xxx320
BUKA
 Wysłana - 9 styczeń 2009 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

a moze przywróc domyślne ustawienia ??

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -

kszakleski
 Wysłana - 9 styczeń 2009 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

po pierwsze coś pieprzysz, ta komóra jest na symbianie więc na pewno ma taki folder, po drugie powiedz mi jak po włączeniu się 3G nie możesz wysyłać sms-ów?

dlugas1
 Wysłana - 10 styczeń 2009 10:56      [zgłoszenie naruszenia]

a tu mój poprzednik się myli,tryb 3g włącza się gdy w zasięgu jest zasięg umts,ale 3g włącza się także gdy nie ma zasięgu wogóle i to może być problem tematotwórcy

kszakleski
 Wysłana - 10 styczeń 2009 11:10      [zgłoszenie naruszenia]

długas1, to w takim razie musi mieć włączony tryb pojedynczy, jak będzie podwójny to telefon sam się przełącza między gsm a 3g

dlugas1
 Wysłana - 10 styczeń 2009 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

krzak widzisz po to jest ten system żeby nie trzeba było przełączać na pojedynczy bo jest to nieefektywne,kolo będzie widział czy ma zasięg czy nie bo wskaźnik zasięgu działa tak samo,także uruchomić telefon w trybie pojedynczym jest zupełnym bezsensem

dlugas1
 Wysłana - 10 styczeń 2009 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

jak nie może wysyłać mms`ow to proponuję zainstalować ponownie obsługę pcsuit,a jak to nie pomoże to do budki gsm

kszakleski
 Wysłana - 11 styczeń 2009 11:38      [zgłoszenie naruszenia]

po pierwsze, autor nie daje sogów to nie ma co zbytnio się rozpisywać druga sprawa dlugas, nie mówię, czy to ma sens czy nie, ale jeśli masz komórkę na symbianie, to wiesz, że taka opcja jest możliwa.

dlugas1
 Wysłana - 11 styczeń 2009 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

ale ja ci dam soga

kszakleski
 Wysłana - 12 styczeń 2009 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

ma się rozumieć odbity, a autor niech sam sobie dalej radzi

xxx320
BUKA
 Wysłana - 12 styczeń 2009 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

po pierwsze, autor nie daje sogów to nie ma co zbytnio się rozpisywać

Ja mogę dać Ci coś dzięki czemu też nie będziesz mógł się zbytnio rozpisać... ba nawet wcale nic nie będziesz mógł napisać.

Zmieniony przez - xxx320 w dniu 2009-01-12 11:35:42

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak wyłączyć 3G w nokii 6121?:(

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Jaki tel z gps za okolo 500 zl | jaki telefon? | Szybki temat. Doladowanie Orange, abonament. | jak taki motyw ustawić/zrobić? | transfer | notebooka mi trzeba | Problem z Windows XP | simplus - dziwne smsy | Windows 7 64 czy 32 | Jaki telefon dla MadMana!?!?!?!?! | przerobienie na HTML pytanie | Pomoc w wyborze telefonu | Numer kierunkowy | ukryte pliki i foldery | Maxtor DiamondMax Plus 8 - błędy | TOSHIBA G900--problem z zainstalowaniem przeglądarki | zywa okurva trib | na kase | selena gomez | danielloo | filmiki dla A , Ac .punA ,A 1,w | waginna papina | Sezon | nikki19 | nokaut | marketign wielopoziomowy | robiła loda | trzewiowy | uprawiała sex oralny z byłym | olsztyn | Eska | kibice | wi rach inso | aniolek | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.