FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6532 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Jak wygląda długotrwałe przeszkolenie wojskowe? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak wygląda długotrwałe przeszkolenie wojskowe?"   

Falkos11
 Wysłana - 3 sierpień 2007 08:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda takie 3-miesięczne przeszkolenie wojskowe. Tzn. jak tam jest, czy ma się jakieś przepustki itd. Mam mały problem ponieważ sam się zgłosiłem do odbycia takiego szkolenia dostałem termin na 1.10.2007 a 6.10 mam być świadkiem na weselu. Nie wiem czy da się to załatwić. Proszę o jakieś info. Pozdrawiam

sasunia
 Wysłana - 3 sierpień 2007 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

po 5 dniach od razu przepustka? watpie : / jednakze nie wiem co to sa za szkolenia

"Żyj tak aby przyjaciele twoi, po twojej śmierci odczuwali potworną nudę"

Skarbowy
 Wysłana - 3 sierpień 2007 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Po 5 dniach to jeszcze nie będziesz dobrze znał rejonów przy kompanii, a ty już byś chciasł na propusk. Zapomnij o tym weselu.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

Comodore
 Wysłana - 3 sierpień 2007 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

Jest taka możliwośc, tylko im wczesniej ich o tym poinformujesz tym lepiej. I nie zdziw jak na wesele dostaniesz "obstawe"

Stavros
 Wysłana - 3 sierpień 2007 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

no dokladnie moze dostaniesz przepustke ale ktos bedzie musial z toba jechac.

u mnie na szkoleniu byl taki przypadek. pozniewaz na kursie byli kaprale z nami a my na okresie unitarnym to jeden z kaprali pojechal pociagiem razem z szeregowym. kapral wysiadl wczesniej w swojej miejscowosci bo tak sie dogadali. z tymze byl odpowiedzialny za szeregowego.

Stavros

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 3 sierpień 2007 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli jesteś świadkiem i dasz jakiś papierek to cień szansy masz, znikomy bo znikomy ale jest

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Falkos11
 Wysłana - 4 sierpień 2007 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ok. A ogólnie jak wygląda takie przeszkolenie.Tzn. czy to wygląda jak czynna służba czy inaczej? Pytam bo jeszcze nigdy nie byłem w wojsku. Co najwyżej mieszkałem w internacie przez 5 lat:) a to raczej nie to samo!Pozdrawiam

Comodore
 Wysłana - 4 sierpień 2007 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

Taka odpicowana wersja unitarki

Stavros
 Wysłana - 4 sierpień 2007 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

nic specjalego, pochodzisz na zajecia, poimprezujesz :) troche postrzelasz, ale slowo troche traktuj doslownie. no i dostaniesz za miesiac 1400-1500 nieopodatkowane. zajecia 8-15 bodajze od pon do pt.

Stavros

Falkos11
 Wysłana - 6 sierpień 2007 08:19      [zgłoszenie naruszenia]

Acha. Tylko jak wygląda unitarka? :) Stavros nie pomyliłeś tego ze szkoleniem 6-tygodniowym? Bo słyszałem ze tam tak placą. Ale nikt nie mówił mi do tej pory że na długotrwałym też jest taka kasa. Pozdrawiam

Comodore
 Wysłana - 6 sierpień 2007 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.umk.pl/studia/wojsko/pw/]

[http://www.ar.wroc.pl/polish/aktualnosci/2003/01/2003_01_16.html]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak wygląda długotrwałe przeszkolenie wojskowe?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Moździerz 600mm Karl w Warszawie. | kariera w wojsku po studiach technicznych | Pomocy!!!! | Zmiana kategorji z E na A. | Zakopana broń | ZANDARMERIA WOJSKOWA. | Tuning AEG [asg] [BOYI/P&J] ??? | Misje pokojowe - Literatura | Kobiety w wojsku | Policja - testy wiedzy | Dywizjon 303 | Komisja wojskowa - schorzenia | SG | TEST PSYCHOLOGICZNY NA EGZAMINACH DO POLICJI | testy wiedzy ogulnej do policji | Do służb po przewninieniach | linki | bozemojale | pachy | milf | sqzi | moda | szwed | antoni | fryzjer kraków | fryzjer | playboy | sylwester | sylwek | hyde | hydepark | spam | chamskie | kremlin | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.