FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 151750 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
Jak wykonać cunnilingus 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak wykonać cunnilingus"   
 
aguś_1
 Wysłana - 7 lipiec 2004 21:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak wykonać cunnilingus

Większość kobiet kocha to; mało mężczyzn, kocha dawanie tego. Niektóre kobiety nie pójdą na randkę z facetem, jeśli on odmówi jej cunnilingusa. Mężczyźni skarżą się, że zbyt długo zajmuje kobietom dojście do orgazmu, jest niewygodnie i smakuje dziwnie. Kobiety skarżą się, że nie dostają tego tak często jakby chciały, a jak już dostają, to facet nie robi zwykle tego dobrze.

ABC Cunnilingusa

Podczas gdy każde ciało jest inne, to kilka podstawowych zasad jest niezmiennych:
Bierzcie razem prysznic zanim zaczniecie, abyście nie musieli martwić się o nieprzyjemne zapachy albo smaki.
Spytaj partnerkę, co lubi. Niech mówi "mocniej" albo "wolniej" albo "więcej okręgów."
Napełnij swoje usta śliną. Nigdy dotykaj ani nie liż łechtaczki suchym palcem albo językiem.
Wiedz, gdzie znajduje się łechtaczka, ale nie skacz prosto do niej. Najpierw delikatne całuj i liż dookoła ud i sromu.
Mów jej, jak pięknie wygląda, jak dobrze pachnie i smakuje.
Bądź kreatywny. Jeśli powtarzasz ten sam ruch, Twoja partnerka staje się chwilowo nieczuła, więc bądź pewien, że urozmaicasz pobudzanie.
Pozwól swoim rękom wędrować. Gdy ona staje się bardziej pobudzona, włóż palec albo dwa. Gdy już jest mocno pobudzona, możesz pobudzić łechtaczkę bezpośrednio.
Delikatne wkładanie palca do odbytnicy może wysłać kobietę do paroksyzmów zachwytu. Jeśli nie będzie tego lubiła, to powie Ci o tym wystarczająco wcześnie.
Nie przerywaj pieszczenia podczas jej orgazmu i po nim.
Łechtaczka ma więcej zakończeń nerwu niż cały penis. Bądź delikatny.
W przeciwieństwie do mężczyzn, wiele kobiet cieszy się silnym pobudzaniem także podczas orgazmu. Stymuluj ją do końca, aż zacznie Cię błagać, żebyś przestał.
Te sugestie powinny dać Ci dobry start, ale eksperymentuj i badaj co daje najwięcej satysfakcji Twojemu partnerowi. Najważniejsza wskazówka to odprężenie i dobra zabawa. Entuzjazm idzie dalej niż nawet najlepsza technika!

Łatwe nurkowanie

I znów, każde ciało jest inne. Jednakże, poniższy plan po lekkim dostosowaniu powinien zdziałać cuda.
Udekoruj plan akcji świecami, świeżymi kwiatami, kadzidłem, łagodną muzyką... cokolwiek ona lubi. Twoje przedsięwzięcie zaskoczy i zachwyci ją.
Dopilnuj, by było jej wygodnie. Zachęć ją, by położyła się na łóżku. Ułóż kilka poduszek za jej głową. Dopilnuj, by nie było jej zimno.
Nie atakuj od razu; spędź jakiś raz całując jej usta, ramiona, piersi i brzuch. Masuj ją lekko koniuszkami palców. Powiedz jej jak piękne wygląda. Połóż się między jej nogami i delikatnie pocałuj, posuwaj, całuj jej brzuch, wewnętrzną stronę ud i biodra.
Kiedy oddycha ciężko, delikatnie rozciągnij jej nogi i całuj jej wzgórek łonowy. Pobuszuj dookoła przez kilka minut, poświęcając tyle samo uwagi dla każdej części jej sromu. Obserwuj jej oddychanie; gdy oddycha szybciej, to znaczy, ze dobrze się bawi. Sprawdź co sprawia jej największą przyjemność i powtórz to.
Kiedy jest mocno pobudzona - może się też trochę wiercić - rozciągnij jej wargi i delikatnie pocałuj i dotykaj językiem jej łechtaczki. Nie podrażniaj za mocno łechtaczki chyba, że ona tego wyraźnie chce - łechtaczka jest wysoce wrażliwa.
Liż i buszuj po całym obszarze: wejście do pochwy, krocze, wewnętrzne wargi i łechtaczka. Jeśli ona daje znać, że lubi szczególnie jak coś robisz, spędź tam trochę więcej czasu. Ale nie za dużo - srom może stać się bardzo szybko znieczulony.
Obejmij jej biodra, trzymając za pośladki i zabierz się do jej łechtaczki. Zastosuj solidne ciśnienie połączone z ruchem języka w kołowym ruchu. Bądź cierpliwy: możesz spędzić tu trochę czasu. Jeśli ona nie odpowiada na ciśnienie łechtaczki, spróbuj jakiejś odmiany. Spróbuj wymawiać litery alfabetu przez jej genitalia i łechtaczkę. Spróbuj wkładać język do jej pochwy (niektóre kobiety bardzo tego nie lubią, więc uważaj, co odpowie, lub spytaj ją, czy to lubi). Zmień szybkość, ciśnienie i intensywność. Spróbuj wkładać palce albo erotyczną zabawkę do jej pochwy lub odbytnicy. Bądź twórczy.
Kiedy słyszysz szybkie, ciężkie oddychanie i czujesz, jak jej ciało zaczyna napinać się ku górze, wtedy ona naprawdę cieszy się pobudzaniem, które jej dajesz. Cokolwiek wtedy robisz, nie przestawaj. Za chwilę osiągnie orgazm.
Kontynuuj pobudzanie i trzymaj ją, gdy osiąga szczyt. Lecz uważaj: kobiety mają dłuższe orgazmy niż mężczyźni ... i mogą doświadczać fal orgazmów, które mogą trwać kilka minut. Pozwól jej się dobrze bawić i kontynuuj pobudzanie, aż da Ci znać, że możesz przestać się.

Jak otrzymywać cunnilingus

Można spytać o cunnilingus, ale nie można się go domagać, nawet jeśli twój chłopak był totalnym frajerem. Wskaż mu, że jeśli on da Ci to czego chcesz, później Ty się o niego zatroszczysz. Zasugeruj pozycję "69". Wprowadź cunnilingus do Waszego seksualnego programu, ale nie oczekuj go zawsze gry uprawiacie seks. Podziękuj partnerowi przez odwzajemnianie albo spełnienie jednej z jego fantazji.
Gdy już zaczniecie, spróbuj się odprężyć. Jeden z powodów, dla którego kobiety tak długo docirają do orgazmu, jest to, że są zbyt zmartwione, by odprężyć się wystarczająco i w konsekwencji osiągnąć szczyt. Spróbuj nie myśleć o tym jak pachniesz albo smakujesz. Nie martw się, że nie możesz dojść. Spróbuj odprężyć się i cieszyć pobudzaniem, które Twój partner Ci daje. Jeśli wolisz, spróbuj zamknąć oczy i marzyć. Twój partner nigdy się nie dowie. Gdy będziesz już gotowa do orgazmu, daj mu znać, żeby mógł skoncentrować się na dostarczaniu rytmicznego bodźca, którego potrzebujesz. Jeździj fale, aż twoje ciało jest zrobione osiąganiem szczytu. Wtedy podziękuj partnerowi długim, mokrym pocałunkiem.

Jak mówiliśmy, każde ciało jest różne. Coś, co jedna kobieta kocha, inna kobieta nienawidzi. Rozmawiaj z partnerem o tym, co lubicie, a czego nie. Im łatwiej rozmawia wam się o cunnilingusie, tym więcej radości sprawi wykonywanie go - ale najlepsza droga do perfekcji w cunnilingusie, to dużo praktyki. Na szczęście, twój partner będzie więcej niż szczęśliwy, pomagając Ci przy tym!

Specjalista -
 
Reizigher
 Wysłana - 8 lipiec 2004 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

Przyda sie przy najblizszej okazji.
_______________________________
 
Ich bin gegen den Krieg.

 
qbiec
 Wysłana - 8 lipiec 2004 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

hm, no ciekawe paru nowych rzeczy sie dowiedzialem
agus lap soga, ile tam jeszcze masz tych artykulow w rekawku?
_______________________________
 
The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time

 
RA1NM4N
 Wysłana - 8 lipiec 2004 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

Eee... Nic nowego... Btw uwielbiam to!
_______________________________
 
[Death is the only way out...]

Znawca -
 
Filek1234
 Wysłana - 8 lipiec 2004 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

to jest poprostu super mi sie podoba
_______________________________
 

Przyjazn najwazniejsza rzecz w zyciu
Kikaj :-)[www.polskieserce.pl]

 
thatman
 Wysłana - 8 lipiec 2004 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

mniam j.w!!! heh tylko pewna 'żecz' musi wyglądać apetycznie.........a nie jak %@#$^&*!......
_______________________________
 
addicted--O

 
korian
 Wysłana - 8 lipiec 2004 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

brawo agus! :)

Ekspert -
 
__Logan__
 Wysłana - 10 lipiec 2004 03:00      [zgłoszenie naruszenia]

Mmmm, yami!
_______________________________
 
pozdrawiam Logan
"Trudno to zrozumiec lecz nic, nie daje sily by zyc.
Jakas misterna czesc w konstrukcji zdarzen pekla."

 
OBELX
 Wysłana - 10 lipiec 2004 03:31      [zgłoszenie naruszenia]

agus co do tej lechtaczki to ja sie nei zgodze jesli pozwolisz
kobiety czesto tego zaznajace nie sa juz tak podatne na dotyk i czasem mocne nawilzanie moze doprowadzic do niczego ;]

 
Helevorn
 Wysłana - 10 lipiec 2004 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

Teoria to tylko teoria.

Kazda kobieta lubi inny rodzaj pieszczot dlatego najlepiej porozmawiac z partnerka jakie czynnosci ja najlepiej stymuluja.
_______________________________
 
Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -
 
aguś_1
 Wysłana - 10 lipiec 2004 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

ale nie każda kobieta potrafi i lubi o tym rozmawiać

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak wykonać cunnilingus

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10