FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4028 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Jak wysłać pieniądze z PAYPAL na polskie konto? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak wysłać pieniądze z PAYPAL na polskie konto?"   

glokkas
 Wysłana - 11 luty 2010 20:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, ostatnio zmuszony byłem przeprowadzić transakcję na paypal-u i chciałbym wpłacić pieniążki na konto w Kredyt Banku, lecz nie za bardzo wiem co wpisać w odpowiednich rubrykach Nazwa Banku i Numer IBAN
Proszę o pomoc :)

Zzz....
 Wysłana - 12 luty 2010 01:23       [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.zarabiaj.net/banki/kody_swift.html]

Tutaj masz - jesli nazwa banku to wpisz normalnie jak swift to na tej stronie masz podany tez kredyt bank

a IBAN Twojego numeru konta to 26 cyfr (numer rachunku) + PL na przodzie.

Zmieniony przez - Zzz.... w dniu 2010-02-12 01:26:10

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jak wysłać pieniądze z PAYPAL na polskie konto?

Warto przeczytać: ile podatku przy darowiznie w rodzinie? | drzewo przeszkadza sąsiadowi... | pozyczka,czy warto? | szukam porady z zwiazku z pobiciem | 229 kk i 18 kk w zw. z 271 kk | Działalność na allegro | niekaralnosc | W co zainwestowac teraz Kase ? | Szukam porady związanej z pobiciem w szkole... | pytanie dot przerejestrowania | SPRAWCA UCIEKŁ | Zerwanie umowy z Orange | ważność pisma... | Czy grozi mi poprawczak?? | blagam o pomoc,w sprawie pobicia | lojalka w firmie | spółdzielnia | lubie | fuck friend | insignia | dc shoes | 183374026 | maraton | hagana | gry erotyczne | gdzie kupić bandan | ewelina ds1 | borsuk | tabletki antykoncepcyjne | niezdalem2 | hawaii five 0 | wytrysk na twarz | Cunnilingus | odwołanie od reklamacji obuwia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.